מוכרת מלא דברים של קטנטנות,המורדים ופינת אור!

mk and ap

New member
מוכרת מלא דברים של קטנטנות,המורדים ופינת אור!

אחרי שנים החלטתי למכור את כל האוסף שלי, אז בבקשה אם אתם רוצים תבקשו כי כואב לי הלב לזרוק ואני מוכנה להיות גמישה במחירים! אוקיי אז: קטנטנות- יש: -קלסר מפוצץ בפוסטרים ותמונות. -מוסף פוסטרים. -המגזין הרשמי של קטנטנות מספר 1. -סט מכתבים וניירות של קטנטנות. -שתיי דפי מדבקות למחברת מהסרט. -שלוש אלבומי מדבקות כמעט מלאים. -יומן השנה של קטנטנות. -יומן קטנטנות במהדורה מיוחדת עם כריכה פרוותית- חדש לגמרי. -אוסף הלהיטים של קטנטנות בקלטת וידאו. -המילון הרישמי של קטנטנות. -דיסק אוסף מיוחד במהדורה מיוחדת. -פאנל לפאלפון של קמילה ופליפה. -מלא מדבקות+ כרטיסים עם חתימה של השחקנים של האלבום. -הספר של קטנטנות. פינת אור- יש: -את כל העיתונים המקוריים של פינת אור. -אלבומי איסוף של פינת אור. -מלא מדבקות מכל מיני מקומות. -מוסף מיוחד שמלא בפוסטרים ענקיים, ועוד... המורדים- יש: -אלבום מפוצץ!! מלא בתמונות, כתבות, מלא פוסטרים בכל מיני גדלים, מדבקות ועוד... -מוסף מיוחד של המורדים. -קלטת וידאו של קליפים מהמורדים. -פוסטרים ממש ענקיים משני המופעים של המורדים. -תמונות מההופעה (מהשורה הראשונה). -שתיי חוברות הפעלה שכוללות מדבקות בין השאר. -כל העיתונים המקוריים של המורדים. -תמונות של הכוכבים מהמופעה (קנויות). -שתיי כוסות של לואיסנה במצב ממש מעולה. -דיסק צרוב של המורדים, עונה 1. -אלבום האיסוף המקורי + אלבום ההופעה + המורדים עם פינת אור, כמעט מלאים לגמרי. -מלא מדבקות של אלבומי האיסוף. -צעיף של המורדים בצבע כחול. -הספר של המורדים (הראשון). -שמיכה של המורדים ממש כמו חדשה! אף פעם לא הייתה בשימיוש! פלורנסייטה- יש: -המגזין של הסידרה.
מי שמעוניין שיפנה אליי במסרים!

sapir67899

New member
אני מעוניינת עדיין יש לך את המוצרים של המורדים פינת אור קטנטנות

sapir67899

New member
יש לך עדיין מוצרים של המורדים פלוריסיינטה וגם קטנטנות?

למעלה