מוכנים לעזור

מוכנים לעזור

שלום לכולם, אנחנו רן ודן אלתרמן, בני 21, מאבן יהודה. אנו מתאמנים בטריאתלון מזה 8 שנים כאשר בחמשת השנים האחרונות אנו נימנים על סגל נבחרת ישראל. במהלך שנים אלו הסתובבנו לא מעט בעולם וצברנו ניסיון רב. אנו מוכנים לחלוק ניסיון זה עם כל מי שצריך ולעזור בתוכניות אימון (בחינם!!!) חשוב לציין כי לא עברנו שום הכשרה, אך אנו מוכנים ונישמח להעמיד לרשות כל מי שמעוניין את הידע והניסיון שרכשנו עם השנים. בכבוד רב רן ודן אלתרמן.

omerB

New member
התאומים המפורסמים

כל מי שחדש בענף הטריאתלון בארץ כדאי שיבין שאת הכפפה הרימו הספורטאים מס´ 1 ו-2 (ו-2 ו-1) בטריאתלון בארץ. תודה בשם הפורום. נ.ב. יש לכם הימור מי לוקח את קיסריה???

נגד הימורים!!!

דבר ראשון אנו מודים לכל האנשים שחושבים שאחד מאיתנו ינצח, זה מאוד מחמיא אבל אנו נגד דיבורים שכאלו. אנו מאמינים כי דברים כאלו אמורים להעשות בתחרות ואנחנו לא כל כך אוהבים את הדיבורים מסביב. חבל שכולם שוכחים את שי, הוא בחור מאוד כישרוני ותמיד יכול להפתיע. אנחנו מאוד מקווים כי אכן שי ודרור יגיעו לתחרות בקיסריה, וכולם יוכלו להנות מתחרות מותחת וברמה גבוהה. אנו מאמינים כי הטוב ביותר ינצח ומאחלים לכולם הצלחה!!!

האוהד

New member
עם כל הכבוד....

זכותכם המלאה לא לענות מי לדעתכם ייקח תחרות זו או אחרת..... אני לא חושב שיש פסול בלדון מי הספורטאי הטוב באץ, כמו שאין פסול לדון מי תיקח את האליפות בכדורגל, מי תזכה בגביע אירופה לאלופות בכדורסל או מי ייקח את המאה מטר באולימפיאדה. חלק מהעניין של אהדת ספורט הוא הדיון/הימור - מי הכי טוב...מי יגיע הכי רחוק, הכי גבוה, הכי מהר... ולכן - אני - כאוהד - רואה את הדיון הזה כחשוב......

השמאי

New member
פצצה של הודעה

אני לא חושב שיש מישהו שמעריך נכון את הנכונות של ספורטאים פעילים לחלוק בנסיון שניצבר בהרבה מאוד שעות של זיעה. רק מי שמתאמן ומשלם על טעויות מסוגל להעריך זאת, במיוחד בענף זה המחייב כה הרבה שעות אימון, חלוקה בין אימונים עצימים לאימוני סיבולת, חלוקה נכונה של העונה מבלי להישרף בקלות ב "OVER " כל הכבוד!! ואני אישית בהחלט מתכוון לנסות.

benny tsabba

New member
מתנדב "לניסוי" ...

הי "אחים", אפתח בחנופה קלה, למה שאר הספורטאים לא כמוכם,יישר כוח ! אני מעוניין לקבל קצת טיפים, איך יוצרים קשר ? ימי שני ורביעי אני רץ בווינגייט אז אם אתם שם ואני עוד קיים...
בני.

כל מיני ../images/Emo68.gif

קודם כל - בוווייינה, שיחקתם אותה !!!!!!!! אני ממש מופתעת לטובה, כל הכבוד.דבר שני, אם כבר יש לי הזדמנות לשאול אז...: 1.במה עוזרת כתיבת מספר הברזל על כל הגפיים יום לפני התחרות ? 2.מיהו שחיין הפרפר מביניכם? אני עוד לא יודעת להבדיל אז לפחות שבשחייה יהיה לי איזשהו סימן... ודרך אגב, הייתי היום בבריכה ולא הייתם. יש לכם מינוס.

יש לי שאלה....

1. אם אני רוצה להתחיל להתאמן אחרי תקופה ארוכה שלא התאמנתי - מה צריך לעשות? 2. כמה זמן לוקח לנקות את האופניים? 3. דני - תנקה לי ת´אופניים.....בבקשה.....

המהנדס

New member
אמוני אופניים ../images/Emo88.gif

שלום רב! רציתי לשאול משהו לגבי אימוני האופניים שלכם, באיזה שלב אתם עובדים אינטרוולים ? איזה ? כמו כן, איך היה מהלך האימונים שלכם במשך החודש לאור העובדה שהיו 3 תחרויות. יישר כח, כל הכבוד.... א.ש

רוצה לדעת על שיטות שונות של.....

אימון לטריאתלון, אני בן 43 , מעוניין לשפר את השגי בטריאתלון,אשמח לקבל חומר על תוכניות אימון לשיפור סיבולת לב ראה , מאמרים או סתם טיפים מניסיונכם הרב , תודה

למעלה