מוטואור (מרכבים).

מצב
הנושא נעול.
עוד כמה שניות על מטאור

תיקון: המטאור נבנה כבר משנת 1995
בשנים האחרונות המטאור נבנה רק על שילדת וולבו B12.
עוד כמה שניות על מטאור
המטאור היה הנסיון הכי רציני לעצב אוטובוס ישראלי תוך כוונה (שנכשלה) לייצא. תכנן אותו המעצב אלכס פדואה ואכן הוא עלה על הכביש בשנת 1995. נדמה לי שאוטובוס אחד נשלח לתערוכת רכב בחו"ל. לא יודע מה עלה בגורלו. בתצלום, איור (עוד משנת 1993) של האוטובוס על יד אלכס פדואה שתכנן אותו. האיור הופיע בשער כתב העת "עיצוב" מאפריל 1995.

המטאור זכה בשני פרסים ב-1995:

עוד כמה שניות על מטאור
המטאור היה הנסיון הכי רציני לעצב אוטובוס ישראלי תוך כוונה (שנכשלה) לייצא. תכנן אותו המעצב אלכס פדואה ואכן הוא עלה על הכביש בשנת 1995. נדמה לי שאוטובוס אחד נשלח לתערוכת רכב בחו"ל. לא יודע מה עלה בגורלו. בתצלום, איור (עוד משנת 1993) של האוטובוס על יד אלכס פדואה שתכנן אותו. האיור הופיע בשער כתב העת "עיצוב" מאפריל 1995.
המטאור זכה בשני פרסים ב-1995:
הוא זכה בתחרות קורטרייק Kortrejk בפרס תכנון עתידני והאוטובוס היפה ביותר.

0415

New member
לי יש את הספר בגלגליי הזמן

מוטואור (מרכבים).
בה מרכב המותאור. כפי שסיפרתי (או שלא) אני הכי אוהב את המרכב הזה מכל מרכבי החללית . היתי בתוך מרכב מוטואור (VOLVO B10B ) של טיולי גילי והנהג אמר לי שהוא מרוצה ממנו מאוד חוץ מדבר אחד קטן : אין בו נעילה חשמלית. הנהג הסביר לי שזה בגלל שהאטובוס הוא B10B ולא B12B אבל סה"כ הוא מרוצה. בשבת, ליד סניפינו, עברו שני מוטוארים(של חברות פרטיות) , 3 מארסים (של אגד), ו4 אריזרים. למישהוא יש מושג אם האטובוס נמצא ב"אגד" או ב"דן" או בכל חברת תח"צ פרטית ? תושה מראש.
לי יש את הספר בגלגליי הזמן

מצב
הנושא נעול.
למעלה