מוזר

סאלי31

New member
מוזר

הקריאה והכתיבה בפורום הייתה מוציאה ממני את הרוח העליזה והצחוק המצלצל והחיוכים הבלתי פוסקים. פתאום הכל נראה רדוד וחסר משמעות וכזה שולי , ממש כל מה שנכתב נמצא על שולי החיים, מין פרסומת כזאת באמצע סרט דרמה מלא מתחים ופחד ואימים וכעס ועצב. כל מה שנהניתי לעשות פעם בפורום, נראה לי היום כחסר משמעות ורדוד למידיי.. מוזר..

יואב1010

New member
מוכר...

גם לי יש תקופות כאלה שכל מה שקורה כאן לא ממש מעניין אותי ונראה לי נורא רדוד ומיותר (ואל תתחילו להעלב לי עכשיו) אח"כ זה עובר...וחוזר...וחוזר חלילה... זה עוד יחזור לך. אני מקווה.

סאלי31

New member
מעניין מה שאתה אומר...

מה שמעלה לי את השאלה, האם חוסר העניין הזה נגרם ממצב הרוח שלנו או מתכני הפורום? כי לפי מה שאני מרגישה זה נגרם אך ורק ממצב רוחי. אבל אם אתה אומר שזה קורה הרבה וכמעט לכולם, האם זה אומר שגם לפורום יש חלק בזה?

יואב1010

New member
לא אם קורה לכולם...

קורה לי. ומסתבר שגם לך
אם זה המצברוח או הפורום? נראה לי שילוב של שניהם. אצלי זה פשוט שאחרי איזו תקופה כל ההודעות והתשובות מתחילות להיות דומות על גבול השיעמום. כאילו שאם קראתי אחת קראתי את כולן. בנוסף ברור שיש השפעה למצב הרוח הכללי. כשאני מתוסכל מהעבודה למשל או מהחיים באופן כללי אז גם אין הרבה חשק לפורום. אבל כמו שאמרתי-זה עובר. אחרת כבר לא הייתי כאן. העיקר להיות אופטימיים

חה משיח

New member
תתעודדי סלינקה, מאמין שתחזרי לעצמך ../images/Emo24.gif

או טו טו, קצת סקס עם החוקי פלירטוטים איתנו, אולי יותר עם איזה נבחר... הטעם יחזור לאוכל, הרוח לחוף הים והחיוך לשפתייך תתעודדי - מחבקים אותך, זה לא ממש אותו דבר בלעדייך.

סאלי31

New member
תודה :)

מקווה שזה יעבור לי או אם הוא לא יעבור, אני אעבור..לא יודעת לאן. אבל בטוח אעבור למקום שיעשה לי טוב יותר...

באמת

אני עם אותה ההרגשה... אולי זה החום... תאכלס זאת באמת סתם כתיבה חסרת משמעות כל זה, זה מה שמוזר לי - למה מתעניינת בזה ככה...

סאלי31

New member
זה אמנם כתיבה שעל פניו חסרת משמעות

אך לי הסיבה הרבה כיף והרבה צחוק ואהבתי מאוד לקרוא מספר אנשים שנונים פה. היום אני רואה הודעה, פותחת, רואה שורות שחורות אחת רודפת השנייה ואז ישר סוגרת. לא קראתי אפילו אות. זה מה שמוזר..

r and a

New member
התומנה שלך ../images/Emo3.gif לכן אני מאמין שיש חיים גם מחוץ

לפורום

סאלי31

New member
אין אף אחד בשם חיים

מחוץ לפורום :/ יש רק עבודה לימודים ואחריות ומשפחה וכו וכו..

r and a

New member
../images/Emo11.gif../images/Emo98.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo178.gif../images/Emo92.gif../images/Emo50.gif

סאלי31

New member
שמת לי כמה איקונים

כדי שאבחר אחד? או שיש מסר לכל אחד ואחד.. דבר במילים :)

סאלי31

New member
טוב נו.. זה לא חדש..

וקשה יש גם בלחם, ואותו גם אוכלים ;) חחחחחחח הקושי הזה, ממה מושפע?

r and a

New member
../images/Emo132.gif לרוב מגירוי אינטלקטואלי ../images/Emo13.gif

מציצות איכותיות תורמות רבות לסוגיה....

סאלי31

New member
הפסיקה לזרוח נקודה.

לא מהישבן, לא מהתחת לא מהכוס! פשוט נטשה למעמקי האדמה.

למעלה