מוזר

FERTIG1

New member
מוזר

מצחיק אבל נכון יש לי פנים נקיות ופתאום באים לי חצ'קונים רק באזור אחד לא יודע מה יש להם מהאוזר הזה על הלחי הימנית!?!?!? השאלה שלי למה זה...? כאילו למה דוקא שם... שאלה נוספת כמהשנים לוקח לצלקת להטשטש !? פלוס מינוס...

סיר חע

New member
אממ

ג'אנק פוד ופאסט פוד למיניהם. אתה יודע, גוף מתפקד היטב כשהוא מקבל את כל הויטמינים שהוא צריך, ואת כל המזון הבריא. אם הוא טובע בזבל, אז הוא לא מתפקד כראוי. אתה יודע מה בריא ומה לא...

פנים

שלום אין סיבה מדעית למיקום של פצעי התבגרות על לחי אחת. צלקות לאחר פצעי אקנה צריך למלא את הנפח החסר ע"י יצירת רקמה חיבורית חדשה (קולגן) וזה נעשה באמצעות לייזר מיוחד,התוצאה הצפויה היא הטבה משמעותית של המראה האסטתי של הצלקות. בהצלחה

FERTIG1

New member
לדוקטור

זאת הבעיה הרבה חורים קטנים בפנים רואים אותם בירור באור או רק מקרוב... כמה יעלה לי לעשות לייזר? וכמה פילינג ? והאם זה יכול לעזור לי או שככה ישאר לי כל החיים...?

סיר חע

New member
אה, אני יודעת!

זה לא כל כך אקנה... ופילינג לא יעזור למיטב ידיעתי... מה שאתה צריך זה - חימר ירוק! פנה לבית הטבע בסביבתך הקרובה, בקש זאת מהם, תקבל קופסא עם אבקה אפרפרה-ירקרקה. שים כפית בקערה, תישפוך כמה טיפות של מים, ותערבב, עד שתצא לך עיסה שתוכל למרוח אותה, כך שהיא לא תהיה נוזלית במיוחד. שים פעם ביום-יומיים למשך 20 דקות (מקסימום), ותשטוף במי ברז. לגבי הדבר הזה, אני יודעת לחלוטין, שתזונה נכונה עשוייה לעזור. ואני מאוד מאמינה בחימר הירוק. אני מכירה מישהו שהיה לו גם את זה, על לחי אחת, בגיל מאוחר, ושתזונה והחימר הירוק מאוד עזר לו. אם אתה בקטע של טבעי בכלל.

FERTIG1

New member
חימר ירוק

כן זה על לחי אחת בסוף שלה... זה מה שנישאר לצערי אחריי אקנה ... מה בדיוק עושה החימר הירוק?

סיר חע

New member
אהה, אלו צלקות?

אתה מכין את העיסה, ומורח על העור למקסימום 20 דק'

סיר חע

New member
אוקיי.

בהודעה הראשונה שלך אבל הזכרת את בעיית הפצעונים, ואת הצלקות. לפצעונים הייתי ממליצה להשתמש בחימר הירוק. ולצלקות, (כמה זמן הן כבר שם? ) בנוסף, אמרו לי שמומלץ למרוח שמן נבט חיטה, או שמן פשתן, או שמן ויט' E עם קצת לבנדר, ויש להקפיד למרוח בכל יום ולעסוץ את המקום, אך לא ניסיתי בעצמי שום דבר מהם, כך שאני לא יודעת.:)

FERTIG1

New member
את..

את מתכוונת שכל אלה מתאמים לפצעים לפניי שהם נהיים צלקת:)

סיר חע

New member
לא../images/Emo122.gif

מה שמתאים לפצעונים - חימר ירוק. מה שמתאים לצלקות - שמן נבט חיטה, או שמן פשתן, או שמן ויטמין E עם קצת לבנדר

FERTIG1

New member
אני מקווה

אני מקווה שזה יעזור למרות שאני לא חושב שצלקת אפשר להעלים או לטשטש כל כך... חתכתי את היד שהייתי קטן פעמיים ועד היום נישאר לי.. בכל אופן תודה ואני גם מצפה לתשובה פה מהדוקטור שמבין בפילינג ובלייזר ויודה לו אם הוא יביא לי קצת הסברים :)

למעלה