מוזיקה

וסל

New member
מוזיקה

לדעתי השנתיים שחלפו היו יותר מנהדרות לעולם המוסיקה:מדונה הוציאה אלבום חדש,מאריה קארי חזרה אלינו עם סרט ואלבום מופלא,שר הוציאה אלבום דיסקו מדהים ועכשיו הזמרת הטובה ביותר בעולם מוציאה אלבום......כן...ניחשת נכון...המדובר ב...סלין דיון,שנאמר עליה לא פעם שהיא בעלת יכולות ווקליות יוצאות מן הכלל

כן...ולבריטני ספירס...

יש סרט חדש - אני כל-כך מתרגש
אני אישית לא ראיתי משהו מיוחד בשנתיים האחרונות...רק עוד התדרדרות של המוזיקה בMTV...עוד להקות בנים (צריך הוציא אותן מחוץ לחוק כבר!) ועוד להקות בנות (כנ"ל) ועוד ועוד בריטני פיכס... דרך אגב..."מאריה קארי חזרה אלינו עם סרט ואלבום מופלא"

robert fripp

New member
אממ, ועכשיו ברצינות השנים האחרונות

לא כל כך גרועות, ולא מהסיבות הפופניקיות המפגרות שהיא הזכירה. המצב לא טוב כמו נאמר בתחילת שנות השבעים.. אבל הוא לא רע, לדוגמא, הסיבוב הופעות המשותף של קרימזון וטול, הדיסקים האחרונים של דרים טיאטר. ובכלל המודעות שהולכת וגוברת לפרוגרסיב ולמטאל. המטאל למשל מאוד מתפתח היום בארץ, גם אם זה בצורה מחתרתית באופן מסויים. דוגמא- אורפנד לאנד, להקת מטאל ישראלית שהיום מצליחה בכלל לא רע וחזרה מסיבוב הופעות בטורקיה לפני כמה שבועות. בקיצור לא הכל כל כך נורא. אה עוד דבר אחד האלבום החדש של דרים טיאטר כמה כמה שבועות במקום הראשון בCD NOW או שהוא היה כמה שבועות ועכשיו כבר לא... לא זוכר........ בקיצור השנתיים האחרונות לא היו עד כדי כך גרועות.. אפילו דיי טובות

Charlotte

New member
השנתיים האחרונות

מממ... חוץ מהאלבומים של אש ומיוז שנה שעברה, מבחינתי לא קרה כלום.

rshilkrot

New member
מה קרה לכם?!?! קאזאאאאאא

נפתח! זה הדבר הכי גדול שקרה למוזיקה בשנתיים האחרונות! כמה שירים - ככה זמינים. אפשר למצוא הכל ומהר, ובלי כסף בכלל!

dylan

New member
קאזא? הדבר הכי טוב שקרה למוזיקה??

נכון, כי הרי המטרה המוצהרת של התעשייה היא להרוויח כמה שפחות ולבטל את העניין העלוב והמיותר שנקרא זכויות יוצרים. גם כל להקה חדשה מודיעה מיד לאחר שהיא מוציאה את האלבום הראשון שלה, שהכוונה היא למכור כמה שפחות כדי שיהיה להם קשה יותר להוציא את האלבום השני (מה שלא הורג מחשל..). מצד שני, ששומעים את רוב המוזיקה שעשו בשנים האחרונות אולי התמוטטות של התעשייה הזאת זה דבר לא כ"כ נורא... (כמובן שלהודעה הזאת אין ממש תוקף אם ההודעה שלך (rshilkrot) היתה אמורה להיות צינית..)

rshilkrot

New member
לא בציניות, בשיא הרצינות

אם לא היה קאזאא הייתי נחשף להרבה הרבה פחות מוזיקה וסוגי מוזיקה... זה פשוט דבר אדיר.

בשנתיים האחרונות?

הדבר היחיד, אבל היחד הטוב שקרה בתחום המוזיקה בשנתיים האחרונות הוא האלבום האחרון והמדהים של פול מקרטני, driving rain, שיצא בנובמבר האחרון. מה ציפיתם שאני אגיד? סוזן

robert fripp

New member
אולי

אם היית שומעת דברים אחרים מביטלס והנגנים של הלהקה כאומני סולו, היית אומרת משהו אחר. אבל איך שזה נראה החלטת לאטום את עצמך מכל דבר אחר.

robert fripp

New member
מה אני אעשה...

פשוט יש כל כך הרבה דברים טובים שקרו בשנים האחרונות.. שמעצבן אותי שמתעלמים מהם.... ואגב אני אולי מתבלבל בשנים, למעשה אני בטוח מתבלבל, אב הדיסק המשותף של קלפטון וביבי קינג, מתי הוא יצא?

dylan

New member
אהמ.. אהמ..

גם דילן הוציא אלבום חדש (מצויין!!) לפני פחות משנה... גם מארק קנופ(פ)לר הוציא אלבום חדש (נדמה לי שזה היה בטווח השנתיים האחרונות) שלא שמעתי ת´אמת אבל הוא אמור להיות טוב.. ואלאניס ולאונרד כהן בכל מקרה, מקרטני ודילן (וכהן, קנופלר ואפילו אלאניס קצת) הם אמנים ישנים שהוציאו אלבומים חדשים, הבעיה היא שאין מוזיקה חדשה טובה (כמעט) ולא נראה שמשהו הולך להשתפר...

שימו לב

לכך שלכל אורך שנות ה90 כמעט ולא היה חידוש במוסיקה!!!! הרי כל להקות הרוק בתחילת שנות ה90 היו טובות אבל בכל זאת לא חדשו דבר... לעומת זאת מה שכן היה זה מפיקים ממולחים שמקימים להקות מבחנה שבכלל לא כותבים ומחברים את המוסיקה שלהם, אלא רק מבצעים-בידיוק כמו שהיה לפני התקופה של הביטלס(רק שהתקופה של טרום-ביטלס היתה יותר טובה בהרבה מהתקופה הנוכחית שהגורל כפה עליי להיות בה)

למעלה