מוזיקה

• פותח הנושא TBH1
  • פורסם בתאריך

yairen

New member
אחלה מוזיקה...

אתה בטוח מכיר...אבל עם לא ..אז תשמע את ריל ביג פיש... אחלה סקא...

יאיר חומד..

זאת ירדן :) יסתום בלום! יש לנו אותו סגנון .. כבר דיברנו על זה לא? אתה לא תריך לשאול עם אני אוהבת בכלל..

Hegze

New member
המ

מטאל לרוב, בעיקר דום, גות', בלאק ודת'.. גם קצת תראש וקצת אלקטרוני (גרובארמדה, ד'ה אורב, לפטפילד, אנדרוורלד וכל מיני)

Jimi Page

New member
.......

בעיקר מטאליקה, דיפ פרפל,לד זפלין, סקורפיונס וגאנס אנד רוסס.....אבל גם להקות חדשות כמו דיסטרבד, HIM,וכמובן את ה-י-ה-ו-ד-י-ם !!!!!!!!!!!!

matt hensley

New member
אני אישית אוהב

את עוזי חיטמן...וגם את הטים סונג של שאלתיאל קוואק.... אבל הכי אני אוהב זה את א.ב דן....תשמעו אותו...הוא אומן אמיתי

fuckin shit

New member
מטאל,בלאק ,דת' וכו!!

אין לי בעיה אם ניו מטאל זה יותר כיף להשתגע אם זה אבל בלאק ודת זה מוזיקה חזקה

Hell ad

New member
בלע?

הרבה דברים אבל בעיקר מטאל... על רוב סוגיו (דת', בלאק, דום, גותי, פאוור, טראש טיפה, דת' טכני, ואיזה להקה או שתיים פרוגרסיב)

F u C k F a C e

New member
אמממ....

מטאל, פאנק, רוק קלאסי, רוק ישראלי (משינה ופה ושם יש שיר של אמנים אחרים....) וקצת היפ- הופ (דד פרז וכאלה....)....

alexkagn

New member
אני מקשיב להכל

חוץ ממזרחית ומוזיקה רוסית... להיות גותי זה כל כך גזעי. מדוכא תמידית בלי סיבה זה ה-דבר!!!

כנ"ל

שומע הכל חוץ ממזרחית.....ושירי פופ מסריחים (MTV
). AFI GOLDFINGER BEASTIE BOYS PENNYWISE ICE CUBE DMX RED HOT RAGE ועוד מלא, וגם אלקטרוני(HIVE, ROYKSOPP)

mike v

New member
me2!

ובזמן האחרון התחלתי לשמוע גם אלקטרוני (ואין לי הרבה שירים אז מי שיש לו שמות של אומנים שיש שירים שלהם בקזה אז שירשום בבקשה....תודה)

למעלה