מודעות פנימית לעומת חיצונית

• פותח הנושא R2
  • פורסם בתאריך

R2

New member
מודעות פנימית לעומת חיצונית

איפה הקוו המפריד האם הוא בכלל קוו דק או פס רחב איך מזהים אותו..?

הקו המפריד הוא כחוט שערה דק../images/Emo22.gif

הוא הקו המפריד בין מציאות לדמיון. הוא נמצא בין מפתח הלב בתחתית שלו לבין הגרוגרת בגרון- מודעות חיצונית. הוא נמצא בין המח הביטני שנמצא בקודקוד מרכז היסוד ומסתיים במרכז הזכרונות שמצוי בגרון- מודעות פנימית. הוא כל כך דק שמאד קל ליפול ממנו. הרבה אור ואהבה אין סופית מיכל

R2

New member
האם אפשר למתוח קו זה או להזיז אותו

או שהוא יקרע

אי אפשר למתוח את הקו ואי אפשר להזיז

ובכלל בשביל מה למתוח או להזיז אותו. אם הוא הקרקע שעליו עליך ללכת אז תלמד ללכת עליו בזהירות בשווי משקל ואל תחפש כל הזמן לגרום למצב שהקרקע נשמטת לך מבין רגליך. למד את האיזון וככה תגיע לשקט לשלום ולשלווה. הרבה אור ואהבה אין סופית מיכל

R2

New member
המצב הוא הפוך

אני נותן לעצמי ללכת ומנסה לבדוק את דרכי אם היא נכנסת בתבנית של הגדרת המודעות הפנימית והאיזון ותמיד יש חריגות אז מה עלי לעשות..? אם אמתח את הקוו של תבנית ההגדרה זה יסתדר לי האם למתוח את הקוו..?

אתה לא צריך למתוח את הקו כי הוא...

נמצא אך מהרגע שנולדת. הרעיון הוא שתקבל ותפנים את העובדה שהקו מתוח בתבנית שאמרתי: מקודקוד מרכז היסוד עד הגרוגרת שבגרון. הקו מחלק את גופנו לשניים: לחלק הזכרי- הבצועי והחלק הימני הרגשי האינטואטיבי. תמיד יהיו חריגות בנסיונות שלך כי אלו הם אכן הנסיונות של היכולת להבדיל בין טוב לרע. הגדרות באות על מנת לתת לך תבניות לחשיבה. על מנת לתת לך את השקט של ההבנה הלוגית מנטלית. הבצועים שלך חייבים להתבסס על אינטואיציה ועל רגשות. ברגע שתכניס את ההגיון לביצוע זו הנקודה בה תכשל. זו הנקודה שתכניס אותך לביקורת עצמית ולפקק אנרגטי. לכל פעולה שאותה החלטת לבצע עליך להכנס עם ראש נקי ממחשבות, ראש חלול. אז אני מאמינה שדברים יזרמו לך על נתיב ההצלחה. בהצלחה. אור ואהבת אמת ללא תנאי וללא גבול מיכל

למעלה