מה שלום כולם?

רותרות

New member
מה שלום כולם?

קפצתי לכאן להגיד שאני חיה. בזמן האחרון אני נמצאת בלחץ אטומי נפשי ופיזי. אני עיפה כמו שבחיים לא הייתי ומרוב לחץ אני לא מצליחה להרדם. אני כנראה משכירה דירה בקרוב מאוד. אני עוזבת את הבית וההורים שלי עושים לי את המוות. בנוסף אני חייבת למצוא עבודה בסביבה שאני יגור בה ובינתיים אין לי כלום. בקיצור אני בהיסטריה. היום גם הייתי אצל הדיאטנית ואני דורכת במקום כבר 3 שבועות. אני אוכלת הכל פחות או יותר כמו שצריך, אבל לא בזמנים נכונים. אני עושה עוד שבוע ניסיון לראות אם אני מצליחה לעמוד בזה ואם לא אז כנראה שאני כבר אכנס למצב של שמירה כי הסנטימטר הנוסף זה סתם בשביל שאני ירגיש יותר טוב עם עצמי. מבחינתה אני לא צריכה לרדת עוד, אבל אתם יודעים איך זה.... אז זהו בעצם. אני מקווה שהכל טוב כאן ושהולך לכולכם מצוין עם הדיאטה ובכלל בחיים. מאחלת לכולם רק טוב מקווה לצאת כבר מהלחץ הזה. יום שלישי זה גם היום הכי סיוטי שלי, כי אני מעבירה 3 שיעורים רצופים ואני עוד מתה מעיפות... יום טוב לכולם אוהבת המון, רותרות

טטנוס

New member
../images/Emo23.gif רותרותינה!! ../images/Emo23.gif

היי נשמתי!! וואי..באמת כבר תהיתי אייפה את יפיופה.. שמחה שקפצת לתת סימן חיים.. אבל אני רואה שככה את בקושי נושמת.. לא טוב.. אולי תקחי איזו הפסקה?? את בסוף תתמוטטי תחת כל הלחץ!! ואנחנו לא רוצים שזה יקרה..כי את הכי חשובה! מעבר לכל ההתחיבויות! בכל אופן, בקשר לדיאטה, בלי לחץ! את אולי דורכת במקום, אבל עדיף לדרוך במקום מאשר לעלות במשקל..אז זאת גם נחמה.. חוץ מזה שאולי פיתחת מסת שריר, והשריר שוקל..ו..את יודעת ת´פרנציפ. אממ...שיהיה לך המון בהצלחה במעבר דירה!!
ו..לאט לאט..קחי את הזמן שלך, אל תתני ללחץ הזה לעייף אותך, קחי לך הפסקה וזמן לעצמך בתוך כל הבלאגן..קצת זמן איכות עם עצמך! זה מאוד מאוד חשוב!! ו..זהו..תשמרי על עצמך רותרותינה..אל תזניחי! שולחת לך
עוטף, חם ואוהב שיהיה לך בהצלחה בכל העיסוקים.. ולמקרה שלא יצא לך להכנס עוד השבוע, שיהיה לך שבוע קל ומהנה..
אוהבת מאוד, בבקשה תטפלי בעצמך כמו שצריך.. *הצד הפולני משתלט עכשיו..אין לך דרך להמלט..
* שלך תמיד תמיד
טטי

behappy

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif

רותרותתתתתת!!יש לי כל כך הרבה מה לכתוב אבל אני כבר מנקרת מעייפות....אוףףף.. בכולופןן... הורים-אי אפשר איתם ואי אפשר בלעדיהם.....הבית אולי מעצבן אבל תאמיני לי שלגור בכל מיני דירות זה לא הכיף הכי גדול ואת כבר תיווכחי לדעת את זה... העצה שלי-תחסכי כל גרוש ללימודים!!!אל תבזבזי אל שכר דירה כי..אוףף לא תראי מזה כלום..... אבל בכל מקרה-כל עניין לגופו ואם את עוברת להשכיר דירה-שיהיה לך בהצלחה ותבחני טוב טוב את השותפים לפני שאת נכנסת!!! מקווה שהיה לך נחמד היום בשיעורי אירובי<אני ממש מעריצה אותך על זה שאת ככה מדריכה!!וואו!> ובקשר לאכילה-אל תילחמי כל כך בעצמך.העיקר שאת ל עולה.ועם הזמן בטח כבר תרדי את הסנטימטר הנוסף... לילה טוב לך מקסימונת,ו...תבואי יותר.....טוף?
אוהבת... שיר

b u b a

New member
../images/Emo140.gif נשמה שלי!!!!!!!!

איך התגעגעתי!!!!!!! אין לך אפילו מושג!!!!! תשמעי מתוקה - אני באמת מתחילה לדאוג לך!!!! זה לא טוב להתיש את עצמך ככה!!! תתחילי לדאוג לעצמך קצת יותר, טוב? כי את החשובה כאן ולא שום עבודה ולא שום דיאטה!!! מבטיחה?...... ולגבי הדירה - שיהיה בשעה טובה!!! (ובקרוב אצלי
) ואל תחשבי שאת מצליחה להתחמק מלהזמין אותנו לחנוכת בית!!!!
שיהיה לך יום מקסים!!!! ולא לשכוח לנוח קצת!!!!! אוהבת עד סוף העולם....וחזרה!
לירון

רותרות

New member
מתה עליכם!!!!!!!!!!!!!!

כבר אמרתי את זה פעם? אז אני יאמר שוב. אתם כאלה מתוקות ואני מתה עליכם. הנה אמרתי זאת שוב. לא לדאוג לי, תחשבו שיחסית אני לא עובדת כ"כ הרבה, בני אדם נורמלים עובדים 8 שעות ביום ואני מקסימום שלוש, הבעיה היא שאירובי קצת מתיש את הגוף, אבל יהיה בסיידר. מה שכן, אין ברירה כי עכשיו שאני עוברת דירה אני צריכה כל גרוש וגם ככה אני הולכת לחיות בשיא הצנעה. מה לא עושים בשביל לא לגור עם ההורים... היה לי היום שיעור ממש מדהים שהעברתי במקום ממש טוב ואני ממש מאושרת. אני מקווה שיקראו לי לחזור לשם. זהו נשמות טהורות שלי. הגיוני שמעוד שבוע בכלל לא יצא הרבה לכתוב כאן, כי לא יהיה לי מחשב בדירה, אבל אני תמיד אקפוץ לבקר ובחיים אני לא אשכח את הפורום הכי מדהים בעולם ואת האנשים הכי מדהימים בעולם. תשמרו על עצמכם. לא לעשות דיאטות מטופשות שמורידים בהם יותר מקילו בשבוע, אחרי זה זה יחזור אליכם בהפוכה. הכל מניסיון!!!!!!!! מתה עליכם לילה טוב
נשיקות
רותרות.

behappy

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

יא!רותרות!את באמת עוברת דירההההה?ולא יהיה מחשב?אוףף!!! נו טוף העיקר שיהיה לך נחמד בדירה החדשה.....זה הכי חשוב! ואללללללל תרשי לשותפים שלך ללכלך יותר מדי.....
מתה עלייך המוווווווון ומתגעגעת כבר מעכשיו! אוהבת..... שיר

b u b a

New member
מה זה? ../images/Emo12.gif

אין דבר כזה לא כותבת יותר!!!!!! אף אחד.....ואני מתכוונת אף אחד - לא נוטש אותנו ככה!!!
תציקי לשכנים שיתנו לך להשתמש במחשב שלהם....תדפקי באמצע הלילה על דלתות של אנשים....העיקר לא לעזוב אותנו.... את שוברת את לבבותינו הקטנים
dont break our hearts.....
נו.....תתאמצי, טוף? ולמרות כל הצרות שאת עושה לנו.... אני עדיין אוהבת....והכי בעולם!
לירון

למעלה