מה קרה למסילה באזור נתב"ג/לוד ?

מצב
הנושא נעול.

winona

New member

הפעילות במסילה שהייתה פעילה עד לאחרונה הופסקה-הוסרו המחסומים בצמתים והגשר ליד התע"א פורק

יהוושע

New member
משפצים את הקו ומשדרגים אותו , אולי

הפעילות במסילה שהייתה פעילה עד לאחרונה הופסקה-הוסרו המחסומים בצמתים והגשר ליד התע"א פורק
גם לתנועת נוסעים .

Brendan

New member
ראיתי גם שמפרקים את המסילה...

גם לתנועת נוסעים .
ראיתי גם שמפרקים את המסילה...
דרומית לתחנת ראש העין. אולי זה בגלל שמעתיקים אותה לצורך סלילת כביש חוצה ישראל?

Brendan

New member
תודה ../images/Emo13.gif

לא, יהוושע צודק
תודה

מלאך18

New member
שדרוג המסילה בין לוד לראש העין

מפרקים את המסילה ..........
אני אתמול נסעתי ליד לוד וראיתי שפירקו את המסילה מ- ראש העין ל- לוד . אוליי למישהו יש הסבר לזה ?
בימים אלו מתבצע שדרוג המסילה בין לוד לראש העין. השדרוג כולל את החלפת החצץ והמסילה ובניה מחדש של 4 גשרים. השדרוג מתבצע בגלל מצבה הירוד של המסילה,שהנסיעה עליה התאפשרה רק במהירות איטית. בעתיד מתוכננת המסילה לשמש גם את רכבות נוסעים מהדרום לכפר סבא.

איזה גשרים ?../images/Emo12.gif

בימים אלו מתבצע שדרוג המסילה בין לוד לראש העין. השדרוג כולל את החלפת החצץ והמסילה ובניה מחדש של 4 גשרים. השדרוג מתבצע בגלל מצבה הירוד של המסילה,שהנסיעה עליה התאפשרה רק במהירות איטית. בעתיד מתוכננת המסילה לשמש גם את רכבות נוסעים מהדרום לכפר סבא.
איזה גשרים ?

ו-מתיי כל זה ייסתיים ? אם ככה אני לא אראה בזמן הקרוב עוד רכבות שאני יעבור מעל הגשר של מחלף לוד .

מלאך18

New member
ל- בואו נרקוד

איזה גשרים ?

ו-מתיי כל זה ייסתיים ? אם ככה אני לא אראה בזמן הקרוב עוד רכבות שאני יעבור מעל הגשר של מחלף לוד .
ל- בואו נרקוד
צפונית לנתב"ג, לכיון ראש העין, ישנם מספר גשרים (אני חושב שהם מעל נחלים או משהו כזה). השדרוג אמור להסתיים בעוד 5 חודשים בערך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה