מה קרה יבש פה???

Outrageous boy

New member
מה קרה יבש פה???

מה זה חבר'ה להיתעורר קצת ספרו מה היה לכם בל"ג בעומר

NoWords

New member
וואי אחלה תמונה!

בל''ג בעומר הלכתי לחברה, היו שם כל מיני אנשים, בערך 20. היה על האש, מוזיקה, הרבה דיבורים, הרבה צחוקים.
אחר כך בסביבות 12 וחצי ככה אנשים התחילו ללכת הבייתה או לעבור לעוד מקומות או מדורות. בסביבות 1 וחצי - אני ועוד שתי חברות נפגשנו עם חברה אחרת, בנתיים הורדנו חברה אחת בבית והלכנו שלוש בנות להסתובב קצת בין מדורות, אבל לא משו רציני. ובגלל שלא רצינו לחזור הבייתה בשעה כזו, הלכנו לידיד שלנו.. התנחלנו אצלו איזה שעה וחצי, משו כזה.
ובסוף הלכתי לישון אצל אחת החברות. היה די נחמד! [פעם ראשונה שאני לא עושה מדורה בל''ג בעומר!
]

NoWords

New member
*מקפיצה* ../images/Emo105.gif

אנשים, ספרו מה עשיתם בל''ג בעומר. נהניתם?

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo10.gif

לא יצאתי
כי הייתה לי בגרות בע"פ בערבית יום למחרת
.

I TO THA TA

New member
../images/Emo26.gif

בהתחלה בכלל לא רציתי ללכת כי יש לי מגן בלשון
מחר
(תאחלו לי בהצלחה), וגם כל אחד למד אז לא תכננו כלום, בסוף ראיתי שאפילו החסרי חיים הכבדים שכל היום לומדים הולכים לעשות משהו, אז אמרתי לעצמע שאם הם אפילו הולכים ולא לומדים כמה שעות אז גם אני אלך. ואז אני וכמה חברים עשינו על האש, שתינו והלכנו למדורה של חברים, כולם היו שיכורים, ו5 חזרתי הבייתה. היה כיף, גם לא אספתי קרשים וגם נהנתי

NoWords

New member
בהצלחה!

וטוב שיצאת, גם לי היו חברות שלא רצו לצאת כי הן צריכות ללמוד אבל אפשר לחשוב, כולה כמה שעות

Incomplete Girl

New member
אויי../images/Emo9.gif

אממ...היה ממש נחמד
הייתי בפלמחים עם חברים, ונורא נהנתי
חבל שחזרנו ב5
אבל היה כיייף

Fruit Smash

New member
התמונה!! ../images/Emo2.gif../images/Emo99.gif

איי לאב בריטני
ממ.. היה נחמד. אם היינו כיתה יותר מגובשת אולי היה יותר נחמד. והרבה ילדים-לא-קשורים התנחלו לנו במנגל היפהפה שלנו
טוב נו, היה כיף בסה"כ והגעתי הביתה ב-3 ככה

למעלה