מה קורה?

*קליאו*

New member
הסתפרתי.../images/Emo13.gif../images/Emo105.gif

ולא עשיתי את זה במספרה, אלא בבית של איזו ספרית, והיו המון אנשים אחרי\לפני, וכולן היו נשים בוגרות כאלו, והן דיברו על הבעלים שלהן, ואני התייבשתי בזמן שהיא סיפרה אותי ועשתה לי פן (והשיער לי יותר קצר עכשיו
) עם כל הפטפוטים האלו על הבעלים (מהסלון אני שומעת פתאום "בנות מדברות הרבה"
- פיטר פן לנצח
) אז מה זה התחשק לי לספר להם שבעלי בוגד בי עם דובות במערות בצפון, אבל שתקתי..
היא שרפה לי את האוזן עם הפן המעצבן שלה. וברקע נשמע קולו של איזה זמר\ת מזרחי, בקולי קולות בתוספת סלסולים מעניינים של האחיין של הספרית. המפ, ועכשיו אני רעבה, כי לא אכלתי כלום מאתמול.
וסתם.. רציתי להגיב..
היי דניאל

*קליאו*

New member
ראית אותי?../images/Emo12.gif../images/Emo105.gif

דווקא הפן לא משו חלק..
אולי כי היא הייתה עסוקה בלפטפט???
o_O אבל תודה.
וד"א- החתימה שלך חמודה.. ^^;

i c y

New member
אני מנחשת...../images/Emo3.gif../images/Emo135.gif

היי! בעצם לא ראיתי אותך אף פעם. היי! בעצם כל האנשים מהפורום שפגשתי הם:
גל. (
)
גוני. (גמכן
)
מיכל הקטנה.
יעל. וזהו!

EFRATMD

New member
grrrrrrrrrrrrrrrrr../images/Emo121.gif

רוני להזכירך אני פוגשת אותך עוד 14 ימים וכמו שאת יודעת אין לי זיכרוןנ קצר.... מאוהההההההאהאהאה

Marsha Figg

New member
נשמע כמו במספרה של סבתא שלי

השיחו של הספרית עם הלקוחות שלה... פחחח גם אני הסתפרתי לא מזמן. ספר קצת מוזר, באמת שואל הרבה שאלות. אמר לי שכדאי לי לשים קרם לחות בשיער. המ. היי דניאל, מה נשמע?
רחלי

Snitch

New member
אני הולכת היום לבאולינג. ../images/Emo88.gif

אני שונאת באולינג. אין דבר יותר מעצבן מלהידחף בין כל הערסים התלביביים הנדחפים\קבוצת ילדים קטנים ונודניקים שמנסים לעקוף כל רגע\ פרחות מאגניבות בשביל נעליים מוזרות באדום כחול לבן צהוב. (
) שלא לדבר על זה שתמיד, אבל תמיד, אני זורקת את הכדור לצד ולא זוכה בשום דבר. והמסלולים קצרים, ותמיד יש את המעצבנים האלה שמצליחים לעשות סטריק, (או משהו כזה ששכחתי את שמו) בע. ~זה העוף הרציני היחיד שכתבתי בשבוע האחרון! ^-^~

i c y

New member
אני הייתי בבאולינג בשבת!../images/Emo135.gif

גל מ-ז-ה טובה בזה!!!!!!
וגם גוני!
ואני לא....

HaMsTeR

New member
כן, כן, כן, כן... גוני "ממש" טובה

בזה... ובגלל זה השיא שלה הוא 52 ובסיבוב אחד גל הצליחה לעקוף את גוני ב8נקודות. האפי מי! אבל גל מנצחת בהכל, אז זה כבר לא נחשב שהיא מנצחת במשהו פעוט כמו באולינג
(טוב נו, אולי עדיף לנצח בדבר אחד ואז כולם מתרגשים בשבילך מאשר לנצח בהכל ואז זה כבר לא משנה....... טוב, לא יודעת) ובסיבוב האחרון שעשינו, אפילו אחותי הקטנה עברה אותי (והיא זורקת נורא חלש כי הכדורים שוקלים בערך חצי ממשקל הגוף שלה). ואני מה זה טובה. שיואו, אני יכולה להיות פשוט אלופת הארץ... בלע בלע בלע בלע..

HaMsTeR

New member
אני לא כל כך גרועה, השיא שלי הוא לא

52, הוא 95. אבל זה עדיין גרוע

BinNs

New member
השיא שלי הוא --../images/Emo72.gif

131
אני ילד כזה מוכשר! וצנוע! ~גיא מהבית של דודיו בקיבוץ~

Marsha Figg

New member
אז למה את הולכת?

אצלנו בבאולינג נחמד, לא כ"כ מתערבים אחד בעסקים של השני. למה את הולכת אם זה מגעיל שם כמו שאת מספרת?

Snitch

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo106.gifהשגתי מקום שני../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

...מהסוף
טוב, מקום לפני אחרון זה מכובד, נכון?
והשגתי
80 נקודות
אני אלופה

למעלה