מה קורה פה היום? נעשינו היפר-אקטיביות?

מה קורה פה היום? נעשינו היפר-אקטיביות?

לא שיש לי טענות, חס וחלילה. מקווה שלא תצאו למנוחה במשך השבוע אחרי שעבדתן כל כך קשה בשבת.

דרך אגב, כדאי שתציצו במאמרים ותראו

איך מהיום והלאה הסדנאות הוירטואליות מגובות בפורום. את הסדנאות מהקומונה עוד לא העברנו. מצפה לנו עבודה מפרכת בעניין הזה אבל את כל החדשות העלנו.

טלושקלה

New member
../images/Emo41.gifאני ממש בהלם מכולכן!איזה עבודות יפהיפיות

לא יודעת ממה להתחיל ולמי להחמיא קודם פשוט שפע אדיר של יצירות מהממות בסך הכל לא הייתי כאן יום אחד ואיזה הספקים ככה שהמחמאות באמת באמת מגיעות לכולכן

eilym

New member
גמאני גמאני לא הייתי ליד

המקלדת זמן מה ועכשיו אי אפשר להשתלט על השפע המדהים, הרעיונות המקוריים הביצועים המושלמים והיופי המתפרץ. נהניתי לראות את כל החידושים.

hen79

New member
ועל זה אני אומרת: שלא ייגמר לעולם!!!! ../images/Emo57.gif

cv

New member
גמני המומה מעושר היצירה של הסופ"ש האחרון

לרגע מפנים את המבט... והופס כמה שפנים יוצאים להם מהכובע (או אגסים במקרה של הסופ,ש האחרון...) שמחה לבשר שרכשתי את הספר של תילדה ועכשיו נשאר רק לצאת ולהצטייד בציוד תפירה בסיסי. מה הוא יכלול? >בדי כותנה בצע טבעי ובצבעי הקשת > צמר למילוי > מחטים (אילו?) > חוטים (אילו?) תודה על פורום מלא השראה

WWWOOOWWW אני ממש לא מאמינה!!!

יומיים לא הגעתי למחשב
- ומה קורה כאן ????? איזה יופי, איזה כייף איזו יצירה!!!!!!!!!!!! ממש תענוג אמיתי להיכנס לפורום שלנו
איך מצליחים שלא לפספס שום דבר? איך מצליחים שלא לפספס אף אחת??? אני הולכת לנסות עכשיו להשלים את כל מה שהיחסרתי - ומקווה שאצליח

למעלה