מה קורה עם הכרזת הזוכים?

animishmish

New member
מה קורה עם הכרזת הזוכים?

שלום, לא קיבלתי הודעה רשמית מהבנק כמו שהובטח לגבי הכרזת הזוכים, ותהיתי אם מישהו יודע משהו אלון שטיאט

אני למשל,

לא פריקית של אופרה, כך שמזל שלא הזמינו אותי. אם גם אתה לא הוזמנת, נשארו עוד 45 וידויים. זה המקום לקרוא לכל מי שסקרן לדעת תשובות ואין לו בדיוק את מי לשאול- בואו הרשמו כאן.

lioration

New member
קודם כל ברכות לזוכים שבהחלט ראויים לכך.

את צורת ההתנהלות של התחרות הזאת והיחס למשתתפים אני יכול לייחס רק לרשלנות או חובבנות ולאו דווקא לרשעותו של "הבנק"ֿ. בכל מקרה זו היתה חוויה מאלפת בכל הנוגע לאומנות ישראלית בעידן הרייטינג והקפיטליזם. עם כל הבעיות שצצו לאורך הדרך, בסופו של יום הרבה אומנים קיבלו במה להציג את ראיית עולמם וכישרונם. והבנק? בנקים כידוע, אף פעם לא מפסידים. שיהיה רק טוב לכולנו. ליאור

zurori

New member
ברכות לזוכים!!!

ולגבי התחרות ב 2 מילים...טלנובלה משובחת... וקצת יותר ברצינות (הדברים נאמרים ע"פ דעתי האישית וכך יש להתייחס אלהם) אני מבין לליבם של המשתתפים שמלינים על תהליך התחרות,אבל יעודו של אמן הוא דבר ראשון "לדבר" דרך האומנות שהוא יוצר! הבנק שלא היה חף מטעויות וממניארות נתן לנו "במה" להגיד את מה שיש לנו להגיד מי בפיסול/בציור/צילום/וידאו/עיצוב אף אחד לא כפה על אף אחד "לעלות על הבמה" ומטבע הדברים בתחרות כמו בחיים יש מפסידים ויש מנצחים... שמחתי להכיר בתחרות אמנים מדהימים ומוכשרים כל אחד בתחומו ועל כך באתי על שכרי. נפגש (אולי :) בתחרות הבאה....

למעלה