מה קורה לי?

kerench

New member
מה קורה לי? ../images/Emo12.gif

אוקיי נכנסנו לשבוע 37 ולפתע הבוקר בלי שום התראה מראש התעוררתי ב- 09:00 בבוקר (אני בחופש לקראת מבחן בלימודים) לכאב חד וכואב בגב התחתון שנמשך כדקה שנראתה כשעה כי לא יכולתי לזוז במיטה באותן שניות ישר חלפה במחשבתי המחשבה שאם ככה מתחילים צירים אז אין זפק ולו קל שבקלים שעל אפידורל אני מוותרת.... הקיצרנראה לי שחוויתי ציר, אומנם הוא היה חד פעמי אבל כואב שאלתי אליכן האם צריך לעשות עם זה משהו? כי בעלי די בפאניקה שלא הלכתי ועשיתי עם זה כלום שלא הלכתי לראות רופא או לשאול מישהו מקצועי או למוקד חרום... בכל מקרה נראה לי שמחר אלך למוקד חרום בצהריים אבל על פי דעתכן ובעיקר נסיונכן מה זה זה? ציר? האם באמת צריך ללכת להיבדק? קרן

lgy

New member
לא יודעת...

אין לי תשובות בשבילך, אני פשוט לא יודעת, אבל לא נראה לי שיש טעם להילחץ, אם זה ירגיע אתכם, לכי להיבדק מחר, אבל לחץ בטח לא יעזור. נראה לי שאנחנו צריכות להתרגל למיחושים שונים ומשונים בהריון, אז...

נרי כ

New member
זה אכן היה ציר.

או פרומו לאחד כזה. וזה באמת כואב. אני לא רופאה ויודעת לומר בוודאות ובאחריות אם כן ללכת או לא לרופא, (כלומר פוחדת לקחת על אחריותי משהו כזה) אבל למיטב ידיעתי אין בעצם בשביל מה. זה נשמע כמו ציר חד פעמי, ויש כאלה מדי פעם לפני הלידה. זה לא אומר שהיא מתקרבת, זה רק אומר שהרחם מתחילה להתאמן. מותר לך כבר ללדת בשבוע 37, וממילא זה היה רק ציר אחד, ככה שקשה לי להעלות על דעתי מה יוכל רופא לעשות עם המידע הזה. ומצד שני - יש ספק, אין ספק. תרימי טלפון לרופא, שהוא יגיד לך את זה.

מסכימה עם כל מילה של נרי.

זה ממש פרומו מה שקיבלת. לדעתי, כדאי ליידע את הרופא, כדי שהוא יוכל לעקוב, במקרה הצורך. הגעת לשבוע מכובד, והרחם מתחילה להתכונן ללידה הצפויה. מאחלת לך כל טוב, וכנראה שאו-טו-טו נקרא הודעה משמחת, לא?

kerench

New member
אכן מסתבר ציר בודד

הרופא יודע וזהו ממשיכים הלאה... תודות קרן

למעלה