מה קורה לה

מה קורה לה

(מור, 11 חודשים כמעט). בד"כ נרדמת לבד, ישנה לילות רצופים, עם הפרעות קטנות למוצץ פעמיים שלוש בלילה. לא מתלוננת. לא כיף לקום לשים מוצץ בלילה, אבל בהחלט לא סוף העולם. בשלושת הלילות האחרונים, קמה באמצע הלילה לפחות פעם אחת "רצינית" ביותר. בכי תמרורים, לא נרגעת, לא רוצה מוצץ (מאוד לא אופייני לה), בוכה עד כדי חנק ושיעול רב, המון דמעות, לוקח לפחות חצי שעה עד שחוזרת לישון, בסוף, אחרי המון בכי על הידיים או שלא, היא מסכימה לקחת מוצץ, ואחרי עוד כמה דקות נרדמת. היום זה כבר עבר כל גבול. בעלי קם "לשים לה מוצץ" (כלומר להתעוררות רגילה שלה, ושוב אותו סיפור, התחילה לבכות בטירוף. קמתי, הרמתי אותה, ועדיין בכי כזה מוגזם... שכמעט נחנקה לי. אני כמעט ולא מכירה מצב כזה שלה. האמת היא שהייתה קצת "נודניקית" מהצהריים עד הערב, אבל לא ברמות כאלה. כן ישנה צהריים רגיל... בקיצור ,מה זה יכול להיות. לא נראה שהיא חולה או משהו כזה... איך מפסיקים את זה. אגב, אין לה אף שן, זה הגיוני? איך יודעים אם זהזה? (למרות שלא נראה...)

אולי שיניים

בדרך כלל זה מה שמפריע בלילה זה כואב יותר את תדעי בקרוב זה מתבשל בערך חמישה ימים מרגע שהשן עומדת לבקוע תנסי את הטי'גל הוא מרגיע בערך לשעה וכל נשכן יכול להיות טוב עכשיו לילה טוב

טוטית1

New member
אצלנו

המצב ממש דומה, התעוררות בשעה קבועה בסביבות 0300 ובכי של חצי שעה. גם נראה שזה בלי סיבה - לא רעב, לא מוכן מוצץ וכו'. זה נמשך כבר חודש, ולא כל לילה. הלילה היינו ממש עייפים, וכשהוא התחיל לבכות, ולא קמנו מיד, והבכי פסק אחרי פחות מדקה. אז אולי אנחנו קמים מהר מידי וזה גורר בכי ארוך יותר ואולי שיניים (גם אצלנו עדיין לא צמחו). גם לי אין ממש הסבר.

אילתית 2

New member
די קשה לנחש ולדעת מה מפריע להם

בעיקר בלילה כי יכול להיות המון דברים אם שללתם בעיה רפואית/מחלה - שווה לבדוק אוזניים מציק וכואב בעיקר בלילה כששוכבים וישנים... לגבי שיניים השאלה אם יש תופעות וסימנים גם במשך היום - כמו רוק מוגבר, שפשוף חניכיים עם יד'נשכן/צעצוע... חניכיים אדומות ונפוחות וכו... אצלנו עם הגדולה בסביבות גיל שנה התחילו כל מיני התעוררויות בכי למינהם ואפילו בכי וצעקות מתוך שינה ממש לא היתה מתעוררת מזה...ואמרו לי שייתכן חלומות-ביעותי לילה, בדר"כ חולמים והכל מתעצם להם בלילה גם משהו טוב ומלהיב וגם משהו רע ולא נעים אפילו משהו קטן כמו כעס שהיה במשך היום, איזה בדיקה, איזה מכה או דחיפה או חטיפת צעצוע מילד אחר בגן וכו...כל דבר אפילו הקטן מתעצם להם בחלום... אין ממש הסבר מקוה שיעבור מהר ויהיה רק עוד שלב שעובר

טוטית1

New member
ביקרנו רופא

ששלל כל בעיה רפואית, אזניים וכו'. אולי זה שיניים, אני לא רואה רוק מוגבר ושאר סימנים. בעבר דווקא היו תקופות שהיו בהן יותר סימני שיניים.

myel

New member
לדעתי שיניים. גם אצלנו היו

התעוררויות באמצע הלילה עם בכי היסטרי ששום דבר כמעט לא הרגיע אותו- לא אוכל, לא מים, לא ידיים. אנחנו מרימים אותה, מדברים איתה דקה-שתיים בשקט, מנסים להרגיע ומחזירים למיטה. היא שמה ראש על הארנב שהיא אוהבת וחוזרת לישון. מקווה שיעבור לכם מהר...

שקדייה

New member
יכול להיות מלא דברים...

שיניים/ אוזניים/ כאב בטן/ חלומות לכי תדעי מה מציק לה.... הייתי לוקחת אותה לרופא לשלול אוזנים, ובמידה וזה לא אוזנים, אין מה לעשות. זה קורה לפעמים וכמו שזה קורה אז בדר"כ זה גם נעלם..

למעלה