מה קורה אנשים?

מה קורה אנשים? ../images/Emo24.gif

אז כן,הברזתי מהפורום לכמה חודשים טובים במהלכן כמעט ולא נכנסתי לפה,אך הנה אני מתקמבק לי בחזרה........
התגעגעתי. באמת .
מקווה ששלומם של המשיגנע* הקבועים פה מניח את הדעת, (ושקרן מתמידה עם ההורמונים...
). לחדשים שלא מכירים אותי-נעים מאוד
בן 26 ,מעריץ של מאדי מגיל 13 בערך, אוהב מוזיקה וקולנוע ואקטואליה ויציאות ובילויים וחברים..... (*משיגנע = אנשים שאובחנו כסובלים ממדוניזם חמור - רוצה לומר: כל אותם חולי/משוגעי/מחורפני אסתי
)

DanielTZ

New member
ברוך הבא, כמה זמן לא היית?

עזבת לפני שהפורום נהיה (יותר רלוונטי לעכשיו - נהייתה) זנותית? והשמועות מספרות שקרן ממשיכה לקחת, אני אישית ראיתי אותה לא מזמן ואני חייב לציין בהתפעלות שהיא כבר נראית כמעט כמעט כמו אישה אמיתית!

קרנוק

New member
יש לי וידוי

אני אישה אני סטרייטית אני פשוט לא מפחדת מאוחצות. למי שקשה להתמודד עם זה שבן אדם סתם יכול להיות פתוח שישמור את הפנטזיות שלו לעצמו וידחוף את ה*** שלי בת*ת שלו

קרנוק

New member
ועכשיו באמת..:)

ברוך השב הולדן. ולכל חברי הפורום תנוחו כבר עם הבדיחה הלעוסה הזאת.אני מצפה מכם בתור אנשים יצירתיים לגוון לשנות ולהמציא את עצמכם כל פעם מחדש אתם גורמים לי לפהק.

שיר 100

New member
ברוך הבא !../images/Emo24.gif

מסכנה קרן מה כולם מתנפלים עליה תמיד ?

../images/Emo24.gifלכולם,לקרן ה-../images/Emo190.gif..../images/Emo67.gif

קרן את לא נורמלית, נבהלתי לאללה מהתגובה הראשונה שלך,מטורפת...

yanivm1

New member
ברוך שובך,הולדן!התגעגענו ../images/Emo24.gif

תזכיר לנו מה שימך? תודה!

לא כתבתי פה מעולם את שמי,כך שאף

אחד פה לא שכח אותו,כך שאין סיבה להזכיר אותו לאף אחד, אבל בתשובה לשאלתך- קוראים לי נתי,זה השם נעים מאוד יניב

שלום נתי, יש לי הרגשה שאתה חתיך

הורס... אבל זו סתם אינטואיציה שלי... משהו באנרגיות!!! בכל מקרה אהלן, אני זוכר אותך, כיך שחזרת....!

קרנוק

New member
מושיקו!!הוא רק חזר

אתה רוצה שהוא יברח שוב?לא כולם בשלים על ההתחלה למושיקו סנטר.מדונה תהיה הראשונה שתעיד שבשביל המושיקו סנטר צריך מוכנות נפשית,בשלות,בגרות,השלמה עצמית,יכולת לקבל ולא לשפוט.:)

למעלה