מה עם total club manager

kazaainfo

New member
מה עם total club manager

אנשים אתם שוחכים את tutal club manager זה משחק מנגר של ea עם מנוע משחק תלת מימדי מעולה הרי זה הכי מעניין לעצב קבוצה לראות דגש על לראות אותם משחקים !!!

Thierry Henry

New member
אתה יכול לדבר גם על TCM

רק אל תצפה להמון תשובות על המשחק השפל והנמוך הזה אשר מבזה את כל משחקי המנג'ר בעולם.

carlos9999

New member
מה הבעיה איתו??

שיחקתי ב FM ולא אהבתי זה בדיוק אותו המשחק כמו הקודמים עכשיו אני מוריד את TOTLAL שאף פעם לא שיחקתי בו אני מקווה שיהיה יותר טוב

א מ י ר 7

New member
חרא של משחק....

מתעסק בכל המסביב ולא בעיקר, הם עושים שם רמות של שחקנים בלי פרופורציות בכלל, קבוצות כמו ריאל ומנצ'סטר רוצות את מישאלוב ולירן כהן. משחק לא מציאותי

Thierry Henry

New member
מילא מישאלוב וכהן

אבל אינטר הציעה לי 7 מיליון על אלי ביטון

Thierry Henry

New member
TCM משחק טוב

למי שאוהב לנצח בקלות ושיהיה לו בחשבון בנק 100 מיליון פלוס ואת כל השחקנים הכי טובים בעולם. או במילים אחרות, מי שרגיל להשתמש בצ'יטים ועכשיו לא צריך.

hamilton7

New member
tcm

tcm זה באמת משחק שפל ונמוך, וגם איך שהם עשות את זה תראה את המשחק לא התלהבתי מזה. הדבר היחידי שאהבתי שם זה את מנגון איתור הכשרונות.

אני לא מבין איך חברה מכובדת כמו EA

מוציאה כל שנה משחק כזה עלוב, זה גם הפסד שלנו כי אם הם היו נותנים פייט לSI אז גם FM היה משתפר

tomash11

New member
נראה לי ש...

יש להם מספיק הכנסות משאר המשחקים הרגילים שדורשים מיומנות טכנית באצבעות יותר מלחשוב ולתמרן טקטית... אז...הם מוציאים משהו ידי חובה כדי לשים רגל בשוק, אבל זה לא ממש הלחם והחמאה שלהם וזה גם נראה ככה.

למעלה