מה עם וויציץ'?

אבי83808

New member
תשובות

ראיתי הערב ב-ONE שוויציץ חזר לאימונים קלים ובורשטיין יחזור לצערינו עוד הרבה זמן

יו45

New member
טל אמור לחזור תוך 2-4 שבועות

מה שוואן עשו זה צירוף של כתבה ישנה (שבה יש ריאיונות ישר אחרי הפציעה) וחדשה. הקטע על טל שייך לכתבה הישנה ולא ממש ברור למה הם השאירו אותה..

אבי83808

New member
עכשיו ראיתי ב-ONE

בטל בורשטיין צפוי לחזור למגרשים בעוד זמן רב.

תשובות

וויצ'יץ כבר מתאמן חצי אימונים ולא קל, שזה אומר שאוטוטו הוא חוזר. טל גם אימונים קלילים, אבל עם פציעה כמו שהוא עבר אני בספק שבקרוב הוא יחזור

אבי83808

New member
לוויציץ' יהיה שה לחזור

עד שהוא ידקלם חזרה למשחקים יקח זמן ובטח גם בהתחלה יעשה קצת שטויות כי יקח לו זמן.

אם בכלל גם...

ככה התחיל עם הפציעה של קטש שהוא פשוט נפצע שוב ושוב... אני הייתי כשבורשטיין נפצע בפעם הראשונה וזה לא היה נראה טוב בכלל

יו45

New member
לדעתי אתם קצת פסימים מידי

ניקולה לא עבר פציעה קשה. נכון, הוא נעדר לתקופה ארוכה כי לוקח זמן לרגל להחלים אבל זה לא פציעה שמגבילה שחקן אחרי שהוא חוזר לשחק. ניקולה אמור לחזור לשחק או בזאגרב במשחק נגד ציבונה או ביום ראשון בעוד שבועים ואין סיבה שהוא לא יכנס לכושר משחק עד הטופ 16 שזה בעצם מה שחשוב. המצב של טל קצת יותר מורכב ובעיקר לוטה בערפל , מה שכן ידוע זה שהוא עבר ניתוח להסרת דורבן(ופה המקום לציין שעל פניו אין לזה קשר לפציעה הקשה שהוא ספג לפני שנתיים, ובעצם זה בכלל לא פציעה) והיה אמור לחזור תוך 3 חודשים מיום ביצוע הניתוח שנערך ביום פתיחת העונה 25‎/‎10 מה שאומר שהוא היה אמור לחזור עוד 20 יום, הבעיה היא שכמעט ולא מספקים מידע על התקדמות ההחלמה של רגלו , מהמעט שכן יצא החוצא עושה רושם שהוא מתקדם לפי התוכנית אבל יכול להיות שלאחרונה הוא חזר אחורה. לסיכום ניקולה חוזר עוד שבועים וטל אמור לחזור בעוד 3 (לאימונים) אבל יכול להיות שיהיו עיכובים נוספים.

יו45

New member
יש שירשור למטה

ניקולה חזר להתאמן במוצ``ש והוא יחזור לשחק בחמישי הבא במשחק נגד ציבונה בקרואטיה.

רטורי

New member
מי לא

מחכה בכיליון עיניים לראות את ניקו הישן הטוב חוזר ועולה לכבוש ת`רפקט..

אבי83808

New member
מי לא מחכה לו

אבל נראה לי שיקח לו זמן להדקלם על המגש. יקח לו כמה משחקים.

יו45

New member
יכניסו אותו לעניינים דרך הליגה

ביורוליג הוא יקבל דקות בודדות ודרך משחקי הליגה ( הגיע הזמן שהם יחזרו להיות משחקים על הפרש) יכניסו אותו לתוך הקבוצה. מה שחשוב זה שהוא יהיה כשיר לטופ 16 ועושה רושם שזה יקרה , הלוואי שגם טל יהיה כשיר וזה כבר ישפר באופן משמעותי את הסיכויים שלנו להגיע לפיינל פור למרות פתיחת העונה המקרטעת.

trigotrigo

New member
ולא רק שייתכן שזה ישפר את הסיכויים,

זה גם יכול לתת דחיפה רצינית קדימה ולהעלות את המורל של הקבוצה ושל האוהדים. אני מקווה שזה באמת מה שיקרה בסוף.

למעלה