מה עושים....

phizik

New member
מה עושים....

כשיש מישהי שהבהרת לה ללא ספק מה עמדתך לגבי קשר בינכם אבל היא מסרבת להאמין ולקבל? איך מתייחסים למצב בצורה מתורבתת ולא גסה????? ותאמינו לי שלי זה הרבה יותר קשה.

esunshine

New member
../images/Emo66.gifלדעתי

להסביר שאין טעם, ושאתה לא מעוניין לפגוע בה. במידה ולא תבין פשוט "תעלם", אל תענה לטלפונים וכו'. מקווה שזה יעזור, שכן לעתים מרוב כעס את עלול להגיע לדיבור שאינו מתורבת... ואין מה לעשות..

advak

New member
בוקר טופ ושבת שלום../images/Emo140.gif

להיות כן, זה אמור לעבוד. אני חושבת שבמקרים כאלה לא צריך להתעלם, אלא להגיד בדיוק מה אתה חושב. לעיתים האמת, כמה שהיא כואבת לאותה בחורה, היא זו שתעיר אותה.

תראה...

לפעמים כשיש אהבה הצד השני מסרב לקבל את המשפט אני לא מעוניין יותר, חושב אולי בכל זאת אולי יש צ'אנס ומנסה לשכנע את הצד השני. אתה את שלך עשית אמרת הסברת אבל נסה להסביר שוב את המניעים את עמדתך לפעמים לשמוע את האמת שוב ולראות שאין סיכוי נוסף לקבל את "הסטירה" פעם נוספת יכול לעורר את הצד השני להבין את עמדתך. לדעתי עשה זאת אפילו בשיחה בארבע עניים כמה שזה קשה. אם גם זה לא יעזור פשוט עם כל הכאב נסה להתעלם משיחות הטלפון וכו'.

shirygo

New member
היי איציק, אם אמרת בצורה ברורה

שינה משתמעת לשני פנים, אני מציעה שבטלפון הבא של אותה בחורה תגיד לה שהתחלת לצאת עם מישהי ואתה לא יכול להמשיך להיות איתה בקשר. אני אישית שאומרים לי "לא", אני עפה כמו טיל, אבל יש כאלה אנשים שוד מנסים (כל אחד וגישתו). אבל כשיש משהו "מוחשי" כמו מישהי אחרת שאתה יוצא איתה, זה אולי יעזור לה להבין שזה נגמר. כל זאת בהנחה שאמרת לה בצורה ברורה ויפה שאתה לא מעוניין .

sigal38

New member
בוקר טוב איש

תלוי........אם אתה מראה לה מסרים כפולים ,קשה לה יותר להבין לאן אתה לוקח את המערכת. במידה ואתה חד משמעי עם נסיון להתנתק לגמריי,פשוט,להיות אסטרטיבי ולנתק מגע. אני יודעת שלפעמים זה נחמד ומלטף את האגו הגברי......במידה ואין לה שום סיכוי אצלך........חד וחלק לא!!!!!!!!! בהצלחה איש

P u s s i c a t

New member
תיקון ג.

פיזיק. לא איציק

ד נ י ת3

New member
לחתוך,

להיות ברור - ולא עמום. להגיד: אני לא מעוניין בקשר איתך, בבקשה אל תתקשרי אלי יותר. כן, זה יכאב לה, אין מה לעשות. אבל! אחרי שיכאב היא תתגבר ותמשיך הלאה. דעתי. דנית

תלוי

אם זו בחורה שהיה לך שר ארוך איתה - תנסה להיות כמה שיותר עדין. לא להכאיב לה יותר מידי אבל מצד שני להבהיר שאתה לא מעוניין להמשיך כדי לא ליצור אצלה נזק. אם היא תחשוב שיש "פתח" לכך שתהיו יחד היא תמשיך לרצות אותך. אם זו מישהי שיצאת איתה כמה פעמים בודדות אז אתה יכול להיות קצת פחות עדין ולהגיד לה בפרוש שאתה לא מעוניין ושתפסיק להתקשר אליך... אם המצב חמור אז תשקול החלפת מספר
...סתם, בצחוק...

תסביר לה בצורה עדינה את עמדתך../images/Emo22.gif

תסביר לבחורה בצורה עדינה ומנומסת את עמדתך והבהרותיך לזה שאתה לא מעוניין להמשיך בקשר, ואם היא תמשיך להטריד אותך בכל דרך שהיא אז תתחיל בצעדי תקיפה,וצעקות.

P u s s i c a t

New member
שמע....

יהיה קל יותר אם תהיה יותר ספיציפי. לא ממש ברורה לי כוונת המשורר. אתם בקשר מיני והיא רוצה יותר ואתה לא מעוניין? אם הסברת את זה חד משמעית, ואתה בטוח ללא שום צל של ספק שהיא עדיין מעוניינת (יש לא מעט גברים שמפרשים משיכה מינית כאהבה ורצון במיסוד...) - השיטה הכי טובה היא לסיים קשר מכל סוג. (ע"ע ההודעה של שירי לגבי הבחור שפעם ועכשיו כבר לא) נפגשתם באיזה אתר היכרויות / פורום והיא מעוניינת ואתה לא? הסברת לה את זה "זה לא את זה אני.../ אני לא בנוי לקשר... /את חמודה אבל לא הטעם שלי וכד'.." והיא ממשיכה לנסות? פשוט לנתק. לחסום אותה באתר, לחסום אותה מתיבת המסרים. לא להגיב להודעות שלה. ידידה שרוצה לשדרג את הקשר למשהו מעבר לידידות? תסביר לה - אני מת עלייך. את חברה טובה, אבל לא רואה אותך כבת זוג שלי. אם היא עדיין מסרבת לוותר- אני הייתי מוותרת על החברות. כי עם כל הכבוד לחברות טובה ואמיצה, אם אין כבוד לרצונות של השני - זה לא שווה. מישהי מהעבר שרוצה לשחזר אותו? תסביר לה - מה ששייך לעבר שייך לעבר. זה לא הצליח אז, ולא רואה טעם לנסות שזה יצליח היום. בכל מקרה - תהיה ענייני, ברור, ואנושי (אין הרבה דברים יותר מכוערים בעיניי מלהיות גס רוח כלפי בחורה שכל חטאה הוא שאתה מוצא חן בעיניה...) אם זה לא יעזור - פשוט תתנתק. לא טלפונים. לא מיילים. לא מסנג'ר. ובטח לא פגישות "סתם" כי משעמם לך / לוחץ לך באותו יום. לפעמים הדרך היחידה לחתוך היא פשוט לחתוך. בהצלחה

phizik

New member
זה קטע מצחיק...

זאת בחורה שנדלקה עלי לפני שנה במועדון ושבוע שעבר התחילה איתי, יצאתי איתה פעם אחת השבוע ראיתי שאין על מה לדבר במיוחד והבהרתי בצורה מאוד ברורה. אמש היא ראתה אותי במועדון ואחרי ששתתה מספיק התחילה לנסות להמרח עלי. הרי זה לא שאני אחליף מקום יציאה בגלל זה. אני מקווה שזה שהבהרתי לחברות שלה את המצב יעזור והן תשמורנה עליה.

אם הבהרת את דעתך בצורה ברורה

והיא ממשיכה להתעקש לדעתי - עדיף פשוט להתעלם ממנה ולקוות שהיא תבין את המסר.

P u s s i c a t

New member
מאמי...

אלכוהול גורם לאנשים לא פעם לעשות שטויות... בגלל זה אני אישית משתדלת לצרוך אותו רק כשממש בא לי לעשות כאלה
ולא. אל תחליף מקום יציאה. בטח לא אם אתה נהנה ממנו. נראה לי שהעניינים יסתדרו. ואם לא - פשוט תדאג להיות צמוד למישהי אחרת שתרצה שתמרח עליך... לפי מיטב הבנתי יש שם לא מעט מועמדות

למעלה