מה עושים??

zzipo

New member
מה עושים??

אז אנחנו יונקות כבר שנה ושמונה חודשים באינטנסיביות גדולה יולי שלי פשוט לא יכולה בלי ציצי היא אוכלת יפה כל היום במשפחתון מסתדרת נהדר בלי ציצי = אמא נרדמת לבד ורק בבית ורק עם אמא היא יכולה לטפס עלי שעות ולבקש דידים דאדאם תשאלו איפה הבעיה הבעיה היא שהתעייפתי הבעיה היא שאנחנו לא יכולים לצאת בערב גם כי הסבתות רחוקות וגם כי היא לא נרדמת בלעדי הבעיה היא שחשבתי שאני יניק עד שהיא תגמל לבד ונראה לי שזה יקרה בגיל עשרים הבעיה היא שאם אני לא ניגשת אליה בלילה ואבא הולך במקומי אני לא מסוגלת לשמוע אותה בוכה אמא ציצי אמא ציצי הלב נשבר הבעיה היא שאני חושבת שאני לא מסוגלת לגמול אותה בגלל ענין הבכי מצטערת על האורך אבל באמת התעייפתי מהיום שנולדה היא לא ישנה לילה שלם וכך גם אני אז אם יש עיצה? חיב וק?אני אשמח

Almost me

New member
ואף אחד עוד לא אמר לך?

"אמרתי לך?" אבל ברצינות, בגיל שנה ושמונה חודשים ילד צריך לעבור לילה ללא ציץ וזה לא שהיא לא יכולה בלי, את פשוט נגישה לה... אז עם כל הקושי אני חושבת שתיאלצי לתת לאבא לטפל בעניינים קצת, אם זה ממש קשה, צאי לבלות ערב אחד... (בכלל לא יזיק)אל תנסי לגמול ביום תלות שנוצרה בשנה ושמונה, אבל לאט לאט תסבירי שציץ הוא ישות נפרדת שזקוק לשעות שינה ובשעות מסויימות הוא פעיל, בהנחה שאחרי פעם פעמיים היא תלמד לישון בלי ציץ, תוכלי לעבוד על גמילה נוספת, עד שישארו ההנקות שאת רוצה בהן ומזה היא כבר תיגמל לבד מתישהו... המון המון הצלחה

קבלי ../images/Emo24.gif מזדהה

אני התעייפתי מהלילות המתישים. את יודעת יקירה שאין אמא מושלמת וחשוב שגם אנו נשמור על שפיות ומרחב פרטי משל עצמינו כי אחרת נתרוקן אנרגטית ולא נוכל להעניק בסובלנות כפי שאנו רוצות. אני החלטתי להפרד מהנקות הלילה כי הן אינן מתוך רעב והן מתמשכות לילה שלם. עד כאן. ומאד קשה לשמוע בכי אבל הבכי הזה לא נובע מתוך מצוקה/כאב אלא מתוך מחאה והרגל. תתחזקי עם עצמך ותנסי להתמודד עם סוגיית הבכי הזו. אני יודעת שזה קשה מנסיון ומייד אנו מוצפות רגשות אשם הסטריים אבל צריך לעשות סוויטצ´ במוח ולא להשבר. מנסיוני עם גמילת הלילה שלנו שהיא בעיצומה...נורי בוכה ומוחא ובסוף מתעייף ונרדם ובימים יש לו הרבה יותר כוח ושמחה כי באיזשהו מקום גם הוא מרגיש הקלה. לפעמים אנחנו צריכות להיות חזקות גם בשבילם.

She Dolphin

New member
אנחנו בני שנה וחודש ועדיין יונקים

בלילה
, אני לא מתכוונת לגמול בקרוב, אבל הפתרון אצלנו הוא: תומר פשוט הולך לישון ממש מאוחר, ככה שכשאנחנו חוזרים מהבילוי - הוא בדרך כלל מוכן ליניקה האחרונה לפני השינה!
מומלץ רק למשפחות שמסתדרות עם "אין סדר יום"
.

קבלי חיבוק מזדהה.

אצלי בת שנה ו-3 חודשים ועדיין יונקת מלא בערב וגם אנחנו לא יוצאים מהבית. מקורקעים וזה למרות שהסבתא קרובה.

אפרת_ח

New member
אולי תנסו בייביסיטר?

הכי טוב אם המטפלת מהמשפחתון תסכים... נשמע לי שיולי יודעת טוב מאוד מתי אמא נמצאת ומתי לא! כמו שאומרת אסתר במקרים כאלה, תינוקות יונקים הם חכמים
עצות לגמילת לילה וסיפורי גמילת לילה תוכלי למצוא אם תחפשי בארכיון הפורום (חיפוש מורחב) לפי גמ"ל, שזה ראשי תיבות שהומצאו בפורום. יש כרגע קצת בעיה עם מנגנון החיפוש אבל אפשר למצוא חלק. בהצלחה

לאה_מ

New member
אני גמלתי מהנקות לילה בגיל שנה ורבע

כי אורי היה קם לפחות 4-5 פעמים לינוק, ואני הפסקתי לישון בהנקות, והשילוב הקטלני עם הצורך לקום מוקדם לעבודה לא עשה לי טוב. אם תעשי חיפוש מתקדם על גמ"ל תמצאי את הסיפורים והעדכונים (אם לא תצליחי, תגידי ואני אתן לך פרטים). אבל אני חייבת לומר, שאמנם אורי הפסיק לינוק בלילה, אבל לא הפסיק להתעורר (אם כי כמות ההתעוררויות פחתה), וגם היום הוא קם בין פעם אחת לשלוש פעמים כל לילה (למים, לחיבוק, להתכרבלות עם אמא).

Natasha Kasher

New member
מאיפה את בארץ ?

אם את מאזור ירושלים, אולי יש לי איזה רעיון לעזרה בשבילך. אם את רוצה, עני לי במסר. נטשה, אמא של נעמי (28/1/2000) ומצפה לשתי קטנטנות (שבוע 35+)

או קיי אז ככה

אם הגעת לנקודה הזאת, סימן שזה הזמן לשים כמה דברים על השולחן, כמו- האם היא מסוגלת להסתדר בלילה בלעדיי? התשובה היא לדעתי כן(עובדה- מעון.) האם אני עומדת להתמוטט? לפי השאלה שלך התשובה גם כן חיובית. הצירוף נשמע כמו מתכון לגמילת לילה. ביום, שתמשיך להתפנן על השד אם זה לא מפריע לך. ושתגמל מתי שנוח לכם. ובלילה, את יכולה לגמול אותה, בשיטת עדי-המסעדה הניידת- שנקראת בפורומינו בשם "גמ´´ל". אם מעניין אותך שלחי לי מסר.

ronnieyuval

New member
קשה נורא... הנה ה../images/Emo24.gif

אני גמלתי את יובל מהנקות (והתעוררויות) בלילה בגיל קצת פחות משנה. קשה לעשות את זה בלי לשמוע קצת תלונות. אצלנו זה עבד כמו קסם - תוך יומיים הילדה ישנה 12 שעות ברציפות בלי לקרוא לי וכך עד עכשיו. וכשאני אומרת יומיים אני מתכוונת - בלילה הראשון נרדמה לבד תוך רבע שעה, התעוררה פעמיים בלילה וחזרה לישון לבד. בלילה השני זה מה שכתבתי - שינה רצופה בלי להתעורר. כן, הייתי צריכה לשמוע קצת בכי וקצת "אמא ציצי" אבל זה לא היה נורא כל כך - סה"כ היא לא בכתה שעות כמו שציפיתי. מה שכן היא יונקת המון כשהיא איתי - כל שניה פנויה זה ציצי וציצי וציצי וציצי. אני נותנת לה כי זה מה שנעים לה איתי וגם ככה רוב היום היא בגן. דרך אגב, מאז שראינו שבגן היא נרדמת לבד הבנו שאפשר גם ככה ופצחנו בגמילה. וזו ילדה שהיתה קמה כל הלילה כל 15-20 דקות!

zzipo

New member
תודה מתוקות

כנראה שאני באמת צריכה להתחיל בגמילת לילה ועוד דבר היא ישנה איתי אבא כבר מזמן עבר למזרון על הריצפה למי ששאלה אני מתל אביב אני לא יכולה לעשות חיפוש או להשאיר מסרים מאחר ואני עובדת על מק אני בקושי יכולה להיכנס לפורום אני גם לא יכולה לקבל או לשלוח אי מיילים בעברית אני כן יכולה לקרוא מסמכים של וורד אז אם יש למשהיא חומר על גמילת לילה זה יהיה מצוין ואם משהיא זוכרת מזמן צימס השאירה לינק לאתר מצוין שמדבר על הנקה ושנה משותפת גם אותו מאוד מחפשת תודה על החום והסבלנות חיבוקים

שאבא יחזור מהר למיטה

למרות התגובות הרבות אני רוצה להגיד עוד משהו. שירה בת שנה וחמישה חודשים ועדיין יונקת ועכשיו אני בהיריון שני ומנסה לאט לגמול, אבל בלי לחץ. למרות שהיא יונקת היא ישנה מגיל שלושה שבועות עד חצי שנה לילה רצוף וביום ינקה מלא. אחר כך התחילו בעיות שינה ואז הבנו בגיל שמונה חודשים שאנחנו צריכים להעביר אותה לחדר שלה ולא להמשיך להעביר אותה באמצע הלילה למיטה שלנו.יותר מזה הבנו שאנחנו לפעמים צריכים להיות קשוחים למרות שנדמה לנו שאנחנו פוגעים בה. ובעצם לדעתי החלק החשוב הוא להבין שאם את מבהירה לה שבלילה היא ישנה גם אם היא בוכה כמה ימים היא תבין את זה וזה לא יגרום שום נזק נפשי - ההיפך, היא תלמד לישון לילה שלם וזה יהפוך אותה ואותך ליותר מאושרות. אין כמו לילה רצוף של שינה. זה עושה את החיים אחרים. אני חושבת שגם המסר שאבא הולך לישון בצד כי הילדה עם האמא הוא לא טוב. קודם כל הזוגיות שלכם חשובה. והילדה, כבודה במקומה מונח - שתלמד גם להיות לבד. אני לא מתכוונת להיות קשוחה או רעה, אבל זה לא בהכרח הופך אותנו רעים להציב גבולות - זה לפעמים מסדיר את מערכת היחסים וגורם לדברים להיות ברורים ומוגדרים יותר.

zimes

New member
אולי את מתכונת לזה

הנה שני נתיבים לאתר הקהילתי של באופן טבעי. אם לא - אולי תתני רמז: בעברית? באנגלית? מאמרים? דיבורים?

zzipo

New member
זה היה באנגלית

וזה דיבר על גמילת לילה והמשך שינה משותפת זה היה אתר שדיבר אם אני לא טועה על תינוקות ושינה והייתי רוצה לעשות את הדברים אחד אחד קודם גמילת לילה ואחרי פרידה מהמיטה המשותפת

למעלה