מה עושים עם 30 אלף שח?

מצב
הנושא נעול.

נשנש14

New member
מה עושים עם 30 אלף שח?

מה עושים עם 30 אלף שח?
שלום, יש לי 30 אלף שח על עוש ואני לא יודע מה לעשות עם זה...לשים בפקמ, מקמ.....אין לי מושג בכל שוק ההון ומה אנשים בדרך כלל עושים את זה מצאתי מפלט בפורום הזה כמה פעמיים בכמה נושאים...אולי באמת תוכלי להביא לי עצה מה לעשות? תודה

dw2322

New member
מקמ זו אופציה סבירה בהחלט

מה עושים עם 30 אלף שח?
שלום, יש לי 30 אלף שח על עוש ואני לא יודע מה לעשות עם זה...לשים בפקמ, מקמ.....אין לי מושג בכל שוק ההון ומה אנשים בדרך כלל עושים את זה מצאתי מפלט בפורום הזה כמה פעמיים בכמה נושאים...אולי באמת תוכלי להביא לי עצה מה לעשות? תודה
גם כתחנת ביניים ובייחוד למי שלא בקיא בתחום. ראה גם שאלות נפוצות. אח"כ עיין בלוח הקישורים למעלה, יש שם מדריכים מהם אפשר ללמוד. אפשר לגשת גם ליועץ ההשקעות בבנק ולשמוע הצעותיו. הרבה אנשים נעזרים בקרנות נאמנות, וזה עשוי להתאים גם לך. בכל מקרה, מקמ זה לא רע בכלל. הנ"ל אינה המלצה לפעילות בני"ע

המלאך30

New member
אקסטרא2 אופציה טובה200% בחודש ימים

גם כתחנת ביניים ובייחוד למי שלא בקיא בתחום. ראה גם שאלות נפוצות. אח"כ עיין בלוח הקישורים למעלה, יש שם מדריכים מהם אפשר ללמוד. אפשר לגשת גם ליועץ ההשקעות בבנק ולשמוע הצעותיו. הרבה אנשים נעזרים בקרנות נאמנות, וזה עשוי להתאים גם לך. בכל מקרה, מקמ זה לא רע בכלל. הנ"ל אינה המלצה לפעילות בני"ע
אופציה חזקה מאוד בתוך הכסף המלצה של המאסטרו בפורום גלובס.

נשנש14

New member
קרן נאמנות עם סיכון קטן, משתלם?

אופציה חזקה מאוד בתוך הכסף המלצה של המאסטרו בפורום גלובס.
האם אפשר לבחור בקרן נאמנות בסיכון קטן, מעניין לי אם זה יהיה שווה יותר מ5 אחוז שמקמ מציע ועוד שאלה ברשותכם....איך אני חוסך את דמי הטיפול של הבנק שלי בניהול מקמ? תודה

רוננין

New member
../images/Emo91.gifלקנות דולרים. הדולר זול

האם אפשר לבחור בקרן נאמנות בסיכון קטן, מעניין לי אם זה יהיה שווה יותר מ5 אחוז שמקמ מציע ועוד שאלה ברשותכם....איך אני חוסך את דמי הטיפול של הבנק שלי בניהול מקמ? תודה
לקנות דולרים. הדולר זול

נשנש14

New member
כן אבל קנית דולר לא תביא רווח בכלל

לקנות דולרים. הדולר זול
כמעט עם קנייה בערך של 30 אלף שח....זה אולי יביא 1000 שח רק אם הדולר יעלה משמעותית....אז הדעה הכללית פה לשים במקמ? זה הפתרון בשבילי אתם חושבים?

רוננין

New member
הדולר נועד לשמור על ערך הכסף

כמעט עם קנייה בערך של 30 אלף שח....זה אולי יביא 1000 שח רק אם הדולר יעלה משמעותית....אז הדעה הכללית פה לשים במקמ? זה הפתרון בשבילי אתם חושבים?
הדולר נועד לשמור על ערך הכסף
כאשר מק"מ ומניות ירדו

פנינה9

New member
רוננין

לקנות דולרים. הדולר זול
רוננין
אתה צודק,הדולר זול,אבל יש יתרון לקרן אגח דינמית שתנצל כשלים בשוק לטובתך. כלומר:כל זמן שהדולר בירידה הם בשקלים,צמודים וקמצוץ של מניות. כשיבוא היפוך לדולר הם יגדילו חשיפה לדולר. כל מה שנותר לך לעשות הוא לבדוק בכל נקודת זמן מה עשה הדולר לעומת רמקו אגח דינמית [יש נוספות טובות]. אבל על כך שהדולר זול אין ויכוח. אני מאחלת לך הרבה הצלחה ובמקרה של הדולר צריך סבלנות.

רוננין

New member
פנינה. על דולר ניתן גם לקבל ריבית 4

רוננין
אתה צודק,הדולר זול,אבל יש יתרון לקרן אגח דינמית שתנצל כשלים בשוק לטובתך. כלומר:כל זמן שהדולר בירידה הם בשקלים,צמודים וקמצוץ של מניות. כשיבוא היפוך לדולר הם יגדילו חשיפה לדולר. כל מה שנותר לך לעשות הוא לבדוק בכל נקודת זמן מה עשה הדולר לעומת רמקו אגח דינמית [יש נוספות טובות]. אבל על כך שהדולר זול אין ויכוח. אני מאחלת לך הרבה הצלחה ובמקרה של הדולר צריך סבלנות.
פנינה. על דולר ניתן גם לקבל ריבית 4
4% לשנה.

פנינה9

New member
dw

dw
אם מדובר לטווח קצר,ממליצה על אי בי אי. גמבו שיקלית. אפס עלות קניה\מכירה. ביצועים טובים.

פנינה9

New member
בדוק את רמקו אגח דינמית

מה עושים עם 30 אלף שח?
בדוק את רמקו אגח דינמית

themist

New member
סולדי נטו

מה עושים עם 30 אלף שח?
סולדי נטו
אם אתה לא מבין, אך ורק סולדי שזה אומר מק"מ / פק"מ. נכון הרווח מאוד נמוך ( לא יותר מ 5 אחוז ברוטו) אבל הכסף מובטח. אל תקשיב לאף אחד שבממליץ על אופציות אם רווחים גבוהים, גם אם אתה לא צריך את הכסף והוא מוקדש ללימוד שוק ההון על תסכן את על הכסף. תתחיל מירוטאלי תראה שאתה מבין ואז תתחיל עם מניות סולדיות יותר. והכי חשוב גם אם בהתחלה הולך לך בגדול תזכור את משפט המפתח סטטיסטיקה תמיד מתיישרת לאורך זמן !

מצב
הנושא נעול.
למעלה