מה עושים עם מחירי הדלק ????

ceyal

New member
../images/Emo45.gif ולא רק זה

אם לא שמתם לב-מחירי הנסיעה בתחבורה הציבורית דווקא ירדו ב10 אחוזים או יותר. אם היתה לי את האפשרות הייתי מזמן עובר לתחבורה ציבורית בירושלים יש מסלולים יעודיים לתחבורה הציבורית שלא פקוקים ובעלי עדיפות ברמזורים. אני מחכה שהרכבת הקלה תתחיל להתגלגל ואני בטוח שאז אני תולה את המפתחות.(לפחות בבוקר
)

Inoni

New member
../images/Emo41.gifסקר../images/Emo70.gif כמה עולה לכם מיכל ../images/Emo35.gif

ולכמה זמן הוא מספיק... אני אתחיל : גודל מיכל : 60 ליטר דלק : 98/99 מחיר מילוי כשהנורה נדלקת 320 ש"ח (אם מושכים עוד קצת אז אפילו יותר) ק"מ ממוצע למיכל... אם אני מצליח להגיע ל-400 ק"מ אני מאושר, אבל זה בחיים לא קורה. תושבי חוץ... תשתתפו גם ואם אתה יכולים תתרגמו ליחידות שלנו... זה יהיה מעניין. ינון.

שי ז.

New member
אצלי זה דיזל

כל תדלוק בערך 60 ליטר לפי 3.10=186 ש"ח. עושה על מיכל בערך 950 ק"מ (בדרך כלל קצת יותר).

ceyal

New member
הממ

מיכל: 66 ליטר מחיר מילוי: 280 ש"ח כשהמנורה של האוכל נדלקת. ק"מ ממוצע: כ 530 ק"מ טעם:

אילן די

New member
אוקיי

ננסה לתרגם. מיכל זה 26 גאלון כלומר 100 ליטר. אני ממלא בדרך כלל קצת אחרי שנדלקת הנורה. מחיר של דלק 91 (שמקביל ל-96 או 95 בשיטה האירופית ובארץ) זה כ- 2.30 דולר, כך שיוצא לי 50 דולר למיכל שמספיק בערך ל-300 מייל (500 ק"מ), כלומר שיוצא בערך 6 ק"מ לליטר.

wil

New member
../images/Emo41.gif 0 שקל

אבל למקום העבודה זה כמובן עולה איזה 200 שקל בערך גודל מיכל (לפי ספר הרכב) 50 ליטר. סוג דלק 95. (ניסיתי פעם 98, וחוץ מהבדל פסיכולוגי קל לא הורגש הבדל.) אם ממלאים מיד כשהנורה נדלקת - 40 ליטר. בד"כ אני ממלא בין 42-45 ליטר. השיא היה כמעט 48. עד היום לא נתקעתי עדיין בלי דלק. בד"כ נוסע כ-530 ק"מ, עכשיו בקיץ עם המזגן בטח פחות.

arielTsport

New member
לא יודע כמה עולה מיכל....

אבל לי יותר חשוב כמה היא יורדת
לגבי היאריס... אני מתדלק כשנדלקת הנורה, זה אמור בדיוק 37.5-38 ליטר, שמספיקים ל550 ק"מ בנסיעה רגועה ועולים לי בערך 180-190 ש"ח...

edyc

New member
מיכל עולה 200 ש"ח ... למלות אותו ..

מיכל עולה 200 ש"ח (החלפתי לא מזמן) ... למלות אותו כמעט 350 ש"ח. 76 ליטר 95 אוקטן ג'יפ סופה צמא ...

gadi7

New member
רנו קנגו בנזין 1.6 אוטומטי

צורך בערך 1:8 בנסיעה עירונית ובנסיעה מחוץ לעיר יכול להגיע עד ל 1:11 ומעלה. הממוצע, בהתאם לק"מ היחסי בעיר/מחוצה לה נע בסביבות 1:10 גם כאשר רוב הנסיעות היו עירוניות לא ירדתי מ 1:8 בד"כ אפילו יותר טוב. קיבולת מיכל הדלק 40 ליטר ( להבדיל מהדיזל 50 ליטר). בין תדלוק לתדלוק אני נוסע בין 250 ק"מ ל 350 ק"מ. תדלוק של 31 ליטר עלה עד כה (לפני ההעלאה האחרונה במחיר הדלק) כ- 150 ש"ח. הרכב הנ"ל חסכוני יותר !!! מהפולו 1600 אוטומטית שהיתה ברשותי עד לפני כחצי שנה (והיא טופלה היטב, אך ורק במוסך המרכזי). יש לציין שלמרות שמדובר ברכב מסוג "מסחרית קלה", השימוש שאני עושה בו אינו מסחרי כלל. עבורי זהו רכב פרטי לחלוטין 1600 אוטומטי עם בגאז' ענק. הרכב זריז למדי על הכביש ועוקף לא מעט משפחתומטיות ורכבי סופר-מיני 1.4 בקלות.

M o l

New member
../images/Emo26.gif

דייהו רייסר 95' 1.5 אוטו' מיכל חמישים ליטרים כ250 ש"ח מספיק ל400 ק"מ +-.

sronis

New member
איזה סקר דבילי

סתם, הייתי חייב להתלונן קצת... סיטרואן סקסו 1.6 מיכל 45 ליטר, לרוב ממלא בסביבות 40 ליטר שעולים לי 180-200 ש"ח (95)ומספיקים ל-400-500 ק"מ (400 אם הרוב ננהג בעיר או בנהיגה חזקה, 500 אם הרוב נהיגה בין עירונית מתונה יחסית). רוני

Inoni

New member
זה היה במילים אחרות לשאלה

"מי משלם יותר ממני על דלק?..." ועוד לא מצאתי...
ויש לזה גם מטרה... כל הזמן אנשים בוכים על הדלק... וכמו ששי אמר ממשיכים ליסוע, אז אולי הם ירגעו לגלות שאני משלם עד פי 2 על מיכל וגומר אותו תוך עד שליש ק"מ מהם... אני בעד אגב שאנשים יסעו פחות... פחות זיהום אוויר ופחות פקקים, אלה ערכים נכונים וצודקים... אני בעד שאנשים יסעו ביחד לעבודה (ואני אגב לעיתים קרובות אוסף אנשים מתחנות רכבת ולוקח אותם בחזרה אפילו אם זה לא במסלול המדוייק שלי). חוץ מזה זה לדעתי מעניין... כמה משלמים וכמה הצריכה בפועל של הרכבים... ובפועל זה מעניין כי על הנייר הנתונים בדרך כלל לא נכונים ולפעמים אפילו רחוקים מלהיות. ינון.

sronis

New member
רגע, איך זה שאתה משלם יותר על דלק

אבל אני נוסע יותר מהר??

ceyal

New member
כי אתה מהיר יותר אבל רק בסיבובים../images/Emo6.gif

mr meth

New member
לי עלה באוטו המוספד

בסביבות ה320, או כשזה ריק לגמרי 350. דלק 95 אוקטן,

mr meth

New member
לחצתי על משהו וזה שלח לי מוקדם מידי

זה פיג'ו 605 טורבו שנת 96, אני לא בטוח כמה קילומטרים זה היה. נראה לי זה 1 ל6 בעיר.

שח_מט

New member
מממ

60 ליטר, דלק 95, בערך 255 ש"ח... בין 420-480 ק"מ [8-9 ק"מ לליטר] שח

ceyal

New member
מי זאת מיכל?ולכמה זמן?../images/Emo8.gif ../images/Emo3.gif

erez1985

New member
בפאסאט

אני לא יודע מה הנפח של המיכל דלק אבל תמיד קצת מתחת לרבע אני ממלא יוצא בערך כל תדלוק 58 ליטר של 95 עולה בסביבות ה270 ש"ח מספיק ל534 ק"מ (1 ל9 בדרך כלל)

למעלה