מה עושים עם אהבה שכזו...?!

מה עושים עם אהבה שכזו...?!

וידוי זה שכתבתי כאן מתחלק לשני הודעות היות ולא ניתן להכניס הכל הודעה אחת.לפני שאתם מתחילים לשקול אם לקרוא את כל ההודעה הזו,עיברו לפיסקה האחרונה בהודעה הבאה ולפי זה תחליטו אם אתם רוצים לקרוא או לא...אבל אני אעדיף שתקראו ישר מכאן למרות שזה ארוך ואשמח אם תגיבו גם... ===================================================================== אהבנו ביחד תקופה ארוכה,תקופה שהייתה הכי הכי בחיי,כל כך אהבתי אותה,סבלתי למענה את העונש הכי גדול,שמרתי עליה מכל רע ולאחר תקופה הגעתי אל הרגע עליו דיברנו הרבה פעמים,אל הרגע בו תיכננו עם איזה שיר ניכנס לחופה,מי יהיו האנשים,מה יהיה סגנון המוזיקה,מה יהיה הערב בכלל וגם קבענו לעצמנו תאריך שלשנינו הוא מיוחד יום תחילת האהבה שלנו 24/03. אל משום מה כאשר אליה ניגשתי במסעדה יוקרתית שהזמנתי במיוחד מקום בו נהיה לבד,רגועים,ללא לחץ של צופים מהצד...הגשתי לה את הטבעת עם הדולפינים שהיא כל כך רצתה. נכנסה להלם למרות שידעה שזה יהיה צפוי באחד הימים אך היא חשבה שהבאתי אותה סתם לארוחה של זוג אוהבים ואני הגשתי לה לאחר הארוחה שסעדנו,בזמן הקינוח את הטבעת,בכתה והתרגשה כל כך חייכה ובכתה ולפתע גם חיוכה נעלם והיא רק בכתה,ישבתי לצידה חיבקתי בה לא האצתי בה לקבלת התשובה,היא הייתה צריכה זמן לעכל כנראה,לא ציפיתי לתגובה כזו ממנה,חיבקתי אותה ברוך אוהב,לוחש מילים מרגיעות,אומר לה עד כמה אני אוהב והיא רק בוכה יותר... לאחר שנרגעה קצת,מה שכן דמעותיה זלגו כנהר זורם ללא הפסק,החלה לגמגם את תשובתה כשלא הצליחה להוציא את התשובה הנידה בראשה,הבנתי באותו רגע. באותו רגע ליבי כאילו נתלש לו מחזי נקרע לפיסות קטנות,אך אני מחייך ומשווה לפניי חיוך כאילו כלום לא קרה,נותן לה להירגע ולתת לי את תשובתה ייתכן ואני טועה,מחכה בציפייה קורעת עצבים לוגם מעט מן הקפה ושם לב כי ידי רועדת כולה,רואה כי גם היא לא נגעה בעוגתה,הצעתי לה לאכול מעט מן העוגה ולשתות את הקפוצ´ינו שלה,לא רצתה היא מפאת התרגשותה הנפשית... סוף סוף היא נרגעה והחלה לדבר בהתחלה חצאי מילים לאחר משפטים ואז הגיעה התשובה "אני לא יכולה עכשיו להתחתן..." מקודם ליבי נתלש לו ונקרע לפיסות קטנות,כעת הוא גם אבד לו בדרכים אבודות כולו חתוך ושסוע ושבור לרסיסים התפזר כאילו לכל חבלי העולם.אך אני ככל שבנפשי סערת רגשות עצומה,עדיין מחייך מבחוץ ובוכה מתייפח בפנים,עיניי כמעט דומעות אך אני מייבש אותן בכדי לא להעציב את חברתי שוב.מנסה להבין אותה את הסבריה ואמרותיה אך לא קולט שבעצם זוהי אהבה שלא תגשים את עצמה... לאחר שעתיים של התרגשות נפשית עצובה מאוד,החלנו בפסיעה אל עבר היציאה,בשתיקה רועמת מתקרבים,פותח לה את הדלת כמו תמיד היא ביקשה לטייל מעט לאורך החוף,פנינו לכיוון החוף,מטיילים בשקט וללא אף מילה בינינו מעכלים ביחד ולחוד את שעבר עלינו,נעצרנו בנקודה בה תמיד היינו עוצרים מביטים אל השקיעה ומתנשקים,מביטים אחד לשני בעיניים מחזיקים ידיים,פנים מול פנים,אבל הנשיקה בוששה מלהגיע,חיבקתי אותה בכל כוחי כמו שהיא חיבקה אותי חששנו מן הבאות... החלנו דרכינו בחזרה לרכבי,כאשר אוחזים ידיים היננו,מידי פעם מחליפים מבט,מן חיוך עצוב-שמח,מחשבות חלפו בראשינו,תהינו כל אחד על מה שחשב השני,פעם ראשונה שלא ידענו כיצד חושב השני,תמיד ידענו בדיוק על מה אנו חושבים כל אחד על השני,תמיד חשבנו יחד על אותם דברים.לפתע,נוצר מחסום שכאילו חסם את זרימת המחשבות מראשי לראשה וההיפך.הגענו אל הרכב והפעם משום מה לא פתחתי לה את הדלת כפי שהיא רגילה,חיכתה מעט ראתה כי אני לא מגיע לפתוח את צד דלתה,פתחה התיישבה בנינוחות על הכסא,אני גם נכנסתי אל הרכב התיישבתי ולא מניע את הרכב,סתם יושב ובוהה בים וממשיך לחשוב... לאחר התעשתות מהירה,פניתי אליה ושאלתי אותה כיצד היא רואה את עתידנו,היא אמרה לי כי העתיד שלנו וורוד ויפה כמו הים כעת בשקיעה,אמרתי לה שנכונה לנו עוד תקופה ארוכה אם כך עד שנגשים את העתיד המשותף שלנו,משיבה היא בהנהון ראש חיובי,שאלתי אותה אם לפחות מוכנה היא להכניס שלב של מחוייבות לקשר שלנו,שאלה למה מתכוון אני.אמרתי לה כי אני מתכוון להשכיר דירה וארצה אותה לצידי כל העת כזוג מאורס לפחות,אמרה היא כי היא לא רוצה זאת כך,ביקשה ממני בתחנון להמתין לה עוד תקופת מה עד שתסיים לימודיה ואז נוכל להגשים את חלומינו המשותף,הבטתי בה בעצב ואמרתי לה כי אני זקוק לפסק זמן לחשוב,אמרתי לה שברגע שאדע כיצד אני חושב אדבר איתה כבר וגם ביקשתי ממנה לשקול שוב את הצעתי בכובד ראש,כי הרי זהו חלומינו שלנו... לאחר כחודש של פסק זמן בו לא התקשרתי איתה ולא דיברתי וגם היא לא ניסתה זאת כי ידעה היא את הבאות,התקשרתי אליה וקבעתי איתה שוב לארוחה בכדי לשוחח על מה שקורה,וכך חזרנו אל המסעדה,ישבנו וסעדנו,משוחחים על דברים רגילים וכך כאשר שוב הגענו אל הקינוח,פתחתי ואמרתי לה את רצוני ללצאת ממערכת היחסים שלנו,אמרתי שאני אוהב אותה נורא ולא אוכל להמתין עוד תקופה ארוכה שכזו ליבי יישבר לחתיכות אם לפתע לאחר שנה או שנתיים היא תחליט כי הקשר שלנו הוא לא עבורה ותנתק מגעים ואז אשאר קרח מכל הכיוונים ושבור ומרוסק לחלוטין,ללא כל הגשמה של חלום וללא עתיד וורוד ויפה כמו השקיעה,הכל מפני כך שאין היא מוכנה להעביר שלב אחד קדימה לכל הפחות להתארס להיות זוג ממשי לקראת נישואין בתאריך 24/03/2003,לאחר סיום לימודיה,אך היא החליטה כי היא רוצה להישאר במתכונת הנוכחית ללא כל שינוי כי ככה טוב לה,רק מה שהפעם היא לא חשבה קצת על מה שטוב גם בשבילי,אני רציתי מחוייבות מה,רציתי להרגיש שייך באמת למישהי שאני אוהב,אך כנראה שלא יקרה זה הדבר... המשך בהודעה הבאה...

המשך הוידוי...

אכן החודשים הראשונים היו קשים מנשוא,ליבי כאילו לא היה קיים בחזי,הרגשתי כי האושר שהיה בי נעלם וחיוכיי הפכו בכל יום למאולצים יותר.הרגשתי איך אהבתי התרסקה לה למול עיניי וקוברת עצמה אל מתחת לאדמת הדרך שלפניי,לא ידעתי לאן לפנות עם מי לדבר,מה לעשות,רק ידעתי כי כלפי חוץ אני צריך להישאר אותו דבר לכולם לא רציתי להיראות כמו כל אדם שנשבר מאהבה שכזו,רציתי להיות חזק בשביל כולם.עד אשר הבנתי בעצם שאני צריך להיות חזק עבור עצמי בלבד,אכן התעוררתי ביום אחד עם לב חדש כאשר רובו מלא אהבה לאישה הבאה בחיי ורק פינה חמה נשארה עבור אותה אחת שעדיין מחממת את ליבי מידי פעם ועולים זכרונות יפים מהימים שלנו יחדיו... התקשרתי אליה שוב לאחר תקופה של חודשים מספר בה לא התראינו,ביקשתי לדבר איתה,היא שמחה על כך וניגשתי לאסוף אותה שוב.נסענו לנו אל גן ציבורי קרוב,התיישבנו על הספסלים שם והתחלנו בשיחה רגילה והיא כולה מאושרת ומחייכת מבקשת להחזיק בידי ואילו אני בחצי חיוך מושיט ידי,רק בכדי שיהיה לה טוב,מבקש ממנה שנישאר ידידים הכי טובים לא נהיה חברים לאהבה רגשית אלא ידידים הכי טובים,לא רציתי לאבד אותה בכלל,היא נעצבה קצת כי חשבה לשמוע אחרת,אך הבהרתי לה את עמדתי על כך שאני דורש מחוייבות במיוחד לאור הקשר שהיה לנו והתקופה הארוכה בה היינו יחדיו,היא עדיין ביקשה להישאר בזו המתכונת שהייתה,שאלתי אותה אם היא רוצה בידידותי איתה באופן הכי טוב שיש,אכן רצתה היא בכך ומאז אנו כך,ידידים הכי טובים... לאחר כל זאת החלתי להכיר חברים חדשים שגרמו לי להכיר עולם חדש,עולם שכולו אושר,בתוך אותם חברים מצא ליבי אהבה חדשה,רצה לבקש אותה אך הנמכתי את ציפיותיו למען נכיר מעט יותר את נשואת אהבתי,לאחר תקופת מה,הצעתי לה את אהבתי,היא סירבה בעדנה וביקשה להישאר בידידות כמו שאנו ולא מעבר לכך,קיבלתי את דבריה בהבנה,ליבי כאב שוב והתאכזב,וניסיתי שוב לאחר תקופת מה עם אחרת וגם זו רוצה בידידותי וניסיתי עם עוד אחת נוספת וגם היא רצתה בידידותי... ליבי עדיין בודד לו כבר שנה וקצת אחרי ומחפש לו אהבה לשם הגשמה רגשית,רוחנית,פיזית,מבקש לחלוק חיים ביחד,בשותפות עם לב נוסף,אך משום מה כל הנשים רוצות כנראה בידידותי ותו לא,כנראה אני עדיף כידיד ולא חבר אוהב,אני יודע כי יבוא היום בו אני אמצא את אשר ליבי מבקש לו,אך לעת עתה בחצות הליל היום אני אביט אל על לירח מוקף כוכבים קטנים וזוהרים ואזדהה עימו כי גם אני כמוהו ירח בודד בים של כוכבים זוהרים שאלו הם חבריי... ===================================================================== אתמול בשעה 03:00 וקצת אחרי לפנות בוקר,קיבלתי שיחת טלפון מידידתי הטובה שרצתה לדבר עימי בדחיפות.נסעתי אל ביתה ויצאנו לטייל מעט בשעה מוקדמת זו של הבוקר,רצתה היא לשוחח על אשר בליבה וכך שוחחנו על איך שהיא רוצה לחזור לאיך שהיינו וכו´ וכו´ לא אלאה אתכם בפרטים ארוכים ונוספים,אמרה כי היא מתגעגעת ורוצה שוב באהבה שלנו ועל כך שהיא כל הזמן חושבת עלינו ביחד ללא הרף. ביקשתי ממנה לדעת דבר אחד האם היא שינתה את עמדתה ומוכנה למחוייבות,תשובתה הייתה שניתן לקיים אהבה גם ללא מחוייבות,אכן היא צודקת,אך אפשר להגביר את האהבה בעוד מהלך עם מחוייבות וזאת אני רציתי. בקיצור רב,היא בכתה על כך שהיא מרגישה בודדה ומתגעגעת וכו´,ביקשתי ממנה לדעת כי בכל עת שתרצה לשוחח על דבר מה שהיא יכולה לפנות אלי בכל שעה של היממה כי עבורה אני תמיד כאן,אך בתור ידיד טוב,אוליי הכי טוב...נפרדנו מול ביתה בחיבוק ונשיקה ידידותית ובחיוך חצי עצוב חצי שמח. הפסדתי אהבה גדולה מאוד,אבל עדיין נשארה לי הידידה הכי טובה שלי. ===================================================================== לא יודע למה,אך רציתי לפרק את נפשי מהסיפור הזה,תמיד סיפרתי את זה הסיפור בחלקי פרקים לאנשים שונים ולעולם לא הצלחתי להוציא אותו במלואו מנפשי. כיום אני יודע כי אני שופע בחברים טובים,ידידים טובים וגם כאלה שלא. לכל אותן נשים שרוצות את ידידותי אני מגיש את ידיי לחבק וכתפי להנחת הראש בעת משבר,ידידותי נתונה לכולם לכמה יותר לכמה פחות,אך לכולם. אני הירח שמחפש לו לילה מאושר ושמח,בחברת הכוכבים שבשמיים. ורק להגיד שחלקכם כאן אתם אלו הכוכבים שמסביבי,אז תודה לכל אחד ואחד מכם שעזר לי לעבור תקופה קשה רגשית בחיי למרות שאוליי לא הרגשתם בכך.אני יודע להסוואות את רחשי נפשי היטב ולחייך לעולם גם כשכואב בפנים וכעת אני מחייך ומאושר כמו תמיד רק עם לב נקי וחצי חדש.מקווה למצוא את אשר אני מחפש... ===================================================================== טוב אני יודע שלא הרבה יקראו את כל ההודעה הזו ואולי עד הצהריים היא תיעלם לה לדפים האחוריים,אך בכל זאת אני מקווה שיהיה מי שיקרא ויגיב... וגם אאחל לכולם למרות שזה לא ראש השנה שלנו אבל בכל זאת תחילת שנה קלנדרית חדשה,שתהיה לכולנו שנה של אהבה ואושר וכל השאר יבואו אחרי האהבה. שלכם מלאך הלילה

קראתי את הסיפור שלך.ומה אומר?

אם הפסדת אהבה כזאת.יש גם סיכוי שתמצא אחרת.זה חיב להיות ככה.תאמין

נפשוש

New member
וואו

כל כך הרבה עברתם ביחד תמיד צריך לפרוק משהו שיושב על הלב ולא התפרק מספיק שם זה אחלה שאתה בקשר איתה עוד ולא נורא,אהבת והיה מה שהיה אולי צריך ללמוד מזה לחיים אני יודעת שתמצא את מה שאתה מחפש ואהבתי את כל התאורים ואיך שהסברת את זה פשוט מקסים

falfura

New member
מלאך חומד

קראתי והתרגשתי למה שנגלה לעיני רק נותר לי לאחל לך שבשנה זאת תמצא את אשר אתה מחפש וסופסוף תחייך חיוך אמיתי ולא מאולץ תמר

היי מלאך...קראתי עד הסוף!../images/Emo91.gif

מתוק אתה צריך מישהי שתאהב אותך באמת ידידות כפי שהבנתי יש לך מספיק ואתה רק נקרע מעצם הקשר שלך איתן, דיי תתחיל לחשוב קצת על עצמך ותנתק את כל הקשרים מהעבר תתחיל דף חדש! בחורה שאוהבת אותך ורוצה שתיהיה לצידה בכל עת ובכל מצב אבל מעוניינת רק בידידות זו בחורה שהמילה ניצול אוליי נשמעת גועלית אבל כן, זה ניצול היא יודעת שאם היום או בעוד חודש היא תתצתרך אותך גם בשעות הקטנות של הלילה היא תתקשר. ולך זה רק יכאב אם היא תספר לך על הקשר החדש שיש לה עם... ואם הוא יעשה לה משהו שיכאב לה זה יכאב רק לך ואתה שוב תחוש בליבך את הצורך לחבק אותה חזק ולצעוק בואי אליי אני אתן לך אהבה אבל תדע שלא בזה היא מעוניינת ולכן תמשיך לסבול בשקט! עצתי לך מלאך יקר המשך קדימה בחייך ואל תסתכל לאחור נתק את הקשר בעדינות אבל נתק אותו לגמריי כי מי שיסבול מזה זה רק אתה (מניסיוני המר!!) שלך לעד...חתולי מסטולי!

אני חייבת לציין....

שקראתי את מכתבך בשקיקה. יכולת הניסוח שלך כבשה אותי בנוסף לסיפור החיים העצוב הזה, שלצערי קורה לכל אחד ואחד מאיתנו בבוא הזמן. אך זה רק מחשל. אני שמחה שיש בך את הראייה לעתיד טוב יותר, ותקווה טהורה שלכל סוף יש התחלה. מי יתן ותמצא את הכוכב שלך במרומים. יישר כח, שלך, רוקדת.

קראתי...

מוכר לי הסיפור הזה... נראה לי ששמעתי אותו כבר פעם. סיפור אהבה עצוב שכזה, קורה להרבה אנשים, לצערי. ואני שמשתדלת לפתוח פרק קצת יותר אופטימי בחיי, שולחת לך אלפי איחולים להצלחה, לסיפורים שמחיום יותר, להתחלות חדשות מלאות אהבה. Candy

טלטלונת

New member
אני אישית גאה בעצמי, קראתי את ה-כ-ל

קראתי את הכל... ופשוט מה שיש לי להגיד זה וואווו... צריכה להיות לך אישיות מדהימה וכח נפשי חזק ביותר אם הצלחת לעבור ובהצלחה את כל המכשולים... גם אם מעדת בדרך בכל זאת היית נחוש ועברת את הכל! אז... קבל ח"ח על היותך חובייז חמווווווווווווד... עלה והצלח... ומי יתן שלא תדע יותר לא מהו... חחח ב ה צ ל ח ה ושנה טובה ומלאה בחיובים! (יענו חיובי... ) טלטל

צריך לציין.......

שהיה לך המון על הלב וטוב שהוצאת את זה, כי אסור לשמור דברים בלב, זה רק יכול לפגוע......... דבר שני, הסיפור הזה נשמע לי מוכר מאוד ונוגע לי בהמון נושאים, חוץ מבנושא העקרי........ בד"כ כשיש אהבה או רגש משני הצדדים וצד אחד בא ומודיע על זה, לפעמים זה יכול להרוס, כי חלק מתחילים ללכת אחורה והחברות נהרסת (מה שקרה אצלך) ולפעמים זה רק מקדם ומגדיל את האהבה......... אני מציע לך, למרות שעשית את זה כבר, להתחיל דף חדש ואת האמת אני לא יודע אם אתה צריך לנתק את הקשר (למרות שזה יהיה קשה) ואפילו לא להיות ידיד, כי זה רק יפגע בך כמו שאמרו כאן כבר........ העיקר שתמצא אהבה חדשה וטוב שמצאת חברים אחרים...... המון הצלחה בהמשך.........

מלאך..

אני מאחלת לך.. שתמצא מישהי שתאהב אותך בכמות שאתה אוהב.. שתמצא מישהי שתגרום ך להיות מאושר.. שתמרח לך חיוך על הפנים שלא יורד.. אל תדאג.. זה יקרה.. וכשזה יקרה.. הכל יתבהר.. שלך.. המלאכית השובבה..

קראתי הכל...אני חייב לציין זאת כי

זו היתה חתיכת משימה... וכיין העיניים כמעט נשרפו לי אבל זה ריגש...ולכן זה כל כך זרם... אין לי עיצה לתת לך לא הייתי במצב הזה עדיין אני רק מקווה שתראה ימים טובים יותר ותמצא את האחת... זה יבוא כשלא תצפה... פשוט יפול עלייך כי כמו שאומרים את המציאות הכי טובות לא מחפשים פשוט מוצאים! שתהיה לך שנה טובה אחי גילי של הנמרה

חבריי...

האמת להגיד לא תיארתי שכך יהיה וכך תגיבו. תודה לכל אחד ואחת מכם על עידודכם,שמח לדעת כי אתם אלה חבריי וידידיי שמסביבי וכפי שאמרתי כל אחד ואחת מכם הוא כוכב זוהר באור שונה וכל אחד ואחת מכם חשובים לא פחות אחד מהשני. ובזכותכם,אני בהחלט כמו תמיד אופטימי אבל בעצם כעת יותר,למעלה עננים לבנים שטים בים של שמיים כחולים יותר מתמיד,שמש צצה בינות להם זורחת,מחייכת ומחממת ואילו כל נפש חיה שמחה וצוהלת. תודה לכם על שאתם הכוכבים שסביבי... מלאך הלילה

נטלי 18

New member
אני רוצה להיתחתן איתך!!!!

אויי אתה כזה חמוד!!!! מלאך.. כולנו בשאיפה למצוא את האחד או האחת שתסב לנו אושר... שתיתן לנו את הרצון לחיות לקום בבוקר עם אהבה בלב... בסוף זה יגיע.... {השאלה מתי} מקווה שתמצא אותה ומהר... כי כמו שזה נראה מגיע לך ולא סתם אלא את הטוב ביותר... שלך נטי! ו... שתהיה לך שנה טובה..

נטי מתוקה...

אוליי זה היה אפשרי. אך בעיניי זה לא אפשרי הן מפאת המרחק והן מפאת גילך... אבל אל תאבדי תקווה ודעי כי גם יומך יגיע ואותו מיוחל יגיע גם יגיע. ותודה. מלאך הלילה

למעלה