מה עושים כשמגלים ....

מה עושים כשמגלים ....

באיחור משו... במקרה עכשיו נכנסתי ללפ-טופ של הילדה..היו לה בעיות בהתחברות.. וניסיתי לעזור...אז הקיצר...תיקנתי מה שתיקנתי...והעלתי במועדפים שלה את הפורום כאן...וכשזה עלה...עלה גם הניק שלה...ואז זה בא לי כבום.. קראתי את ההודעה הזאת כאן...חשבתי שהיו בתוכה יותר מדי רמזים.. מקשרים אליי...אך מצד שני....לא יכולתי לחשוב שזה הגיע..מהמחשב.. שנמצא בחדר השני... מה עכשיו אני עושה?...

ממממממ,,,,,, הולכים,,,,ו,,,,

מחבקים חזק את הילדה ,,,,, ואומרים את המילים שאת רשמת כעת ,,,, מה שבלב תאמרי לה ,,, יש לך ילדה שיודעת להודות בטעויות ,,,, כך חינכת אותה ,,,, אז קדימה ,,,,

ממממממ,,,,,, הולכים,,,,ו,,,,

מחבקים חזק את הילדה ,,,,, ואומרים את המילים שאת רשמת כעת ,,,, מה שבלב תאמרי לה ,,, יש לך ילדה שיודעת להודות בטעויות ,,,, כך חינכת אותה ,,,, אז קדימה ,,,,

מתוקה40

New member
לדעתי...

קחי את הילדה תשבו תדברו ותסדירו את העניינים בניכן, משתמע שהילדה כתבה זאת בתקווה שאת תקראי...עכשו שקראת תרימי את הכפפה, תהיי אמא שלה וגם החברה הכי טובה שיש לה, שאם יקרה בפעם אחרת משהו...היא תדע שהיא יכולה לבוא לדבר איתך ישירות. מאחלת מכל הלב שתצליחו.

מתוקה40

New member
עוד משהו....

אל תשכחי להגיד לה כמה את אוהבת אותה וכמה חשוב לך שהיא תשתף אותך בחייה, גם אם לפעמים את מגיבה לא כמו שהיא רוצה. מקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר. ב ה צ ל ח ה

noati

New member
יווווו קראתי הודעה זו כשהיא כתבה

אותה ולא זיהיתי...... מקסימה הילדה הזו שלך. אז כמו השתיים שלפני..... חיבוק שאומר הרבה ואז שיחה <כמו שחברה שלי אומרת...על כוס שוקו ועוגיות> נעימה כזו של אם לבת.... שהיא תיזכר שהיא יכולה לבוא אליך תמיד ולדבר איתך. ואולי אם הדרך הזו שלה לא מצאה חן בעינייך תגידי לה את זה בדרכך ועם המילים היפות שלך ותעזרי לה למצוא דרכים אחרות אליך. ערב חמים

ב-../images/Emo23.gif

רק את יודעת, מה עכשיו את עושה.. את מכירה את הנסיכה שלך הכי טוב...את יודעת איך להגיע אליה בצורה הכי נכונה בשבילה... וחוץ מזה , עם אמא כמו שיש לה...אני בטוחה שהיא המאושרת בנערות... לילה....

..........

ילדים הם מנגינות לכל אחד תווים ונעימות יש אחד ומנגינתו רועשת צליליו גבוהים ונעימתו רועמת.. יש ולילד מנגינה רכה הצלילים נמוכים והנעימה דקה יש ילדים שבהם המנגינה מתחלפת פעם עולה ופעם מנמיכה ויורדת תפקידינו ההורים להסכית ולשמוע לתווים להצטרף בכלים ולהעשיר את המנגינה והצלילים ללוות כל ילד עם הכלי המתאים כדי להגיע לצליל הכי נעים.. וכשיתאימו הכלים והמנגינה נוכל כולנו ליצור את היפה שבנעימה... משו שכתבתי פעם ..וחשבתי שהוא מתאים עכשיו

מה שבטוח...

שכל מילה נכתבה שם מאהבה רבה... את יודעת מה? אם יום אחד אגלה כזה מכתב מהבת שלי, גם אם זה במקום כל כך פומבי, גם אם זה במקום להגיד לי ישירות אני אשמח נורא...... דבר ראשון והכי חשוב....לחזק את הילדה ולהגיד לה ששמחת לקרוא את מה שהיא כתבה, שגם אם היא לא יכלה להגיד לך את הדברים ישירות, שהיא מצאה את הדרך להגיד לך אותם במקום שתוכלי לקרוא....וכמובן שמכאן צריך ללכת לכיוון שהיא יכולה להגיד לך כל מה שהיא רוצה... בהצלחה

אואאוווו,,,

אחרי מילים שכאלו כל מילה מיותרת,, חיבוק חם ואמיתי שיחה אוהבת וכנה מבט הישר לתוך העיניים ורק שלש מילים,, אני אוהבת אותך,,,, ככה אני הייתי נוהגת,,, ואחר כך,,? פשוט להיות חברות,, זה לא פשוט ,, זה גיל ההתבגרות,,, אבל עד כמה שאפשר,,, הרי היא הגיעה כבר לתובנות שלה,,,, שיהיה לכן בהצלחה,,!

נשית~37

New member
וואוו

אני מתארת לעצמי את הדופק שלך מתעצם ברגעים שקראת אותה וידעת שזו היא. כל הכבוד לה על שהתעקשה למצוא דרך להעברת המילים. עשית לי צמרמורת קלה..

../images/Emo23.gif

תציצי רגע לחתימה שלך... מיתר וניגון ואהבה.... נכון שעכשיו את יודעת? מקסימה הילדה הזו שלך
<זה לא לך....זה לה
>

הצופה.

New member
..............

קוראים לילדה ואומרים לה ש"איך"כותבים עם "יוד אחד ולא שניים אחרת עוד יחשבו שהיא הצופה

מו שיקו

New member
התמזל מזלך

לקבל מהילדה שלך כלים שבאמצעותם את יכולה ואולי אף חייבת להתחבר אליה. עכשיו תורך להגיב לדעתי,הכי חשוב להראות לילדה שאת לא מבזבזת את ההזדמנות שנוצרה

אז זהו.....

קודם כל לכולכם המון תודה על התגובות ההארות הפירגון, דיברנו...היא ואני...וכן היא יודעת שאני אוהבת אותה..היא גם יודעת עד כמה...לפי דבריה...השיר הזה (תורגם משיר ידוע אחר באנגלית).. נכתב בכדי לומר לי עד כמה...היא...אוהבת אותי....
..כמה מהנשים כאן כתבו על התובנות שלה....אז בדיוק לזה היא התכוונה...שלמרות הכל ובמיוחד ...בגלל הכל...היא עכשיו יודעת שהכל נעשה בגלל האהבה שלי אליה...שנינו אולי חתול ועכבר לפעמים....אך מבחינתי...וגם מבחינתה... אנחנו תמיד נהיה חברות...לפעמים אהיה החברה הטובה הראשונה...ולפעמים השניה..(יש לה אחת שמחוברת אליה בבית-ספר)...וזה טוב...אני חושבת... טוב מאוד..
בוקר טוב עולם
יפה לנו כאן

giulietta

New member
וואו

פלאי האינטרנט. גם זו דרך להגיע לאנשים. אפילו לאנשים בחדר הסמוך. יש תקשורת וזה הכי חשוב. דברו... חבקו... ותשמחו על הדלת שנפתחה.

חסויה69

New member
../images/Emo9.gif

אמא יש לך יותר מידי נקודות.... חוץ מזה אמממ מה זה תובנה ? רגע <אאאאאמאאאאאא> אההה אני הבנתי משהו ...לא לנתח אותי בבקשהההה הלוווו אה מה אני אמורה להבין? שאני אוהבת את אמא שלי ושאני יודעת שאני טועה את זה אני יודעת תמיד רק שאני לא מודה בזה טוב נו מואהההה אמא
אמא יש לך שוקולד על הפרצוף
<-----<זה שוקולד נכון ?!
>

למעלה