מה עושים במצב כזה.?!

princesa4

New member
מה עושים במצב כזה.?!

פעם סיפרתי לכם על החייל שאיתו היה לי קטע בשמירה שהתחרמנו כזה והכל.. עכשיו החיילים מהבסיס מתחילים איתי , ואני יודעת שהם רוצים שאני יעשה גם להם ביד או משהו..ואני מתנגת להתחלות שלהם..מנסה להיות קשוחה .. אז הבנות תוקפות אותי שאני משחקת אותה קשה להשגה ושאני ההיפך מזה.. אותו החייל נראה ממש טוב וגם עליו נדלקתי קצת ..נודע לו וכלא נעניתי לו..הוא אמר לי שהוא יודע הכל על מה שהיה .. שהחבר שלו[לזה שעשיתי ביד] סיפר להם הכל.. הם שאלו אותי אם זה נכון שעשיתי איתו סקס בשמירה..ענתי שטויות .."מה זה סקס..".. אז אחת החיילות אמרה כמעט סקס.. שבת הבא אני אמורה לסגור , ואני לא יודעת איך להתמודד עם המצב ..מה להגיד לכם שירדו ממני ואיך להתנקם באותו החייל.. הרי התודיתי בפניו שלא היה לי חבר ושאני בתולה ושהוא ה1 שלו.. כמה הוא התלהב שהוא אוהב בתולות והכל.. אני מרגישה מנוצלת..זה לא יפה מצידו בכלל..עכשיו אני נרגישה מופקרת ..מה עושים ...? חברה שלי אמרה לי שכשואלים אותי אני לא צריכה לגמגם כי אני נותנת להם סיבה לעשות ממני צחוק..שאני צריכה לשקר ולהגיד שהוא ממציא הכל..אבל כשאני משקרת תמיד אני מחייכת וככה אני מסגירה את השקר..מה עושים??!!

elena20

New member
מה עושים? לא מספרים דברים כאלה

לאנשים במיוחד לבנים, למה הרגשת צורך לספר שאת בתולה??? עכשיו כולם יודעים ומתעלקים עליך, לדעתי פשוט אל תיצרי קשר עם אף אחד מהבנים האלה, כי הם סתם רוצים לנצל אותך ולהבא אל תספרי לאנשים שאת לא סומכת עליהם.

למעלה