מה עובר על רונה?

פרמיר

New member
מה עובר על רונה?

היא יושבת במעצר, אבל היא מאופרת ומטופחת כרגיל, וגם משוחחת שיחת חולין עם מאיה כאילו הן על חוף הים... זה כזה לא מציאותי...

swirrrly

New member
חדגח

אוקי, אבל שימי לב שהיא כל הזמן לובשת אותה חליפה שחורה, וכמובן שנותנים לה זמן מוקצב לשיחות, ועד כמה שאנחנו יודעים יכול להיות שנותנים לה רק רבע שעה ביום... בקשר לאיפור, אולי נותנים לה לשים קצת מאוד, חוץ מזה עכשיו היא רק במעצר בית אז זה כבר לא רלוונטי...

פרמיר

New member
אני בן... ../images/Emo46.gif

וחוץ מזה, רונה ממש מעצבנת! היא מתחסדת כזאת! כמו עופרה בלגעת באושר! למה לא יכולים לעשות גיבורה קצת יותר אנושית בטלנובלות?

באותה מידה תשאל את ICP,

למה השחקנים בסדרה הקודמת של הפרומואים בערוץ 3 היו בתנוחות מושלמות, או למה רק בקליפים ישראלים אף אחד לא שם איפור... אנשים נרתעים ממשהו אנושי בטלוויזיה, אלא אם כן זאת סדרה תעודית או חדשות...

רונה השתנתה-כנסווווווו

אני לא יודעת אם שמתם לב אבל רונה מה זה השתנתה מתחילת הסדרה, בהתחלה היא הייתה כזאת קולית, מגניבה ושובבה אם אתם זןוכרים כשהיא הייתה באוטו של דורון בפעם הראשונה אז היא דברה אליו נורא לא יפה "חנון כמוך בטח משתכר ממיץ תפוזים" ואז בקשה ממנו כסף, היא הייתה חצופה כזאת או כשאתי שאלה אותה מאיפה ההמלצות שהיא הראתה ללקוחה ממש בפרק הראשון אז רונה "זייפתי". עכשיו היא נהייתה חננה כזאת, לא רוצה להרוס משפחה עם תינוק.... מה דעתכם?

רונה לא חננה, אלה נשמה...

אני לא ראיתי איך רונה היתה בהתחלה, אבל אני מאד אוהבת את הרונה שיש לנו היום. מה רע בזה שהיא לר רוצה להרוס משפחה? אני מעריכה אותה על כך, היא היחישה שממש אפשר לסמוך עליה בסדרה לא עושה תככים ומזימות וכל הכבוד לה. בהתחלה היא היתה מפוזרת כזאת, לא הייתי קוראת לה "חננה" בכלל. בקרש לתחנת המשטרה, אולי סופי היתה צריכה לשחק את זה טיפה יותר טוב אבל היא עושה עבודה מצויינת, ואני לא מבינה מה כ"כ מסובך בעניין האיפור. -ניבה

אני יותר אוהבת

את רונה הישנה, חבל שלא ראית את הפרק הראשון ואץת הקטעים הטובים שלה שהיא הייתה חצופה כזאת, מתוקה . היום עד כמה שזה מעליב היא מזכירה לי (חוץ מהמשחק כמובן) את עופרה מלגעת.....

למעלה