מה נחה מה?????

פברואר68

New member
עבר? ועכשיו....

ממולאים אורז ובשר סמבוסק עוף ברוטב פיקנטי אורז מלא מטובל צהוב תפוח אדמה ברוטב צילי סיגרים חריפים מרק ירקות עשיר בורקס ממולא בבשר סטק אנטריקוט טעמים וריחות הבישול הביתי..........

פברואר68

New member
מסכימה אין תחליף לאמא

ויש גברים רבים שזקוקים רק לאמא כי אמא היא הכי בעולם

Rinattt

New member
כי גבר צריך אישה ולא אמא

רק תינוקות מחפשים דמות שמזכירה להם את אמא שלהם

אני מחפש אישה שגם מבשלת אוכל ביתי ו

ולא אוכל "מהיר"... אולי בגלל זה אני אוכל פעמיים בשבוע אצל אימי ... מגהץ את החולצות והמכנסיים אצל הגהצן במרכז העיר...

Rinattt

New member
פאנלים? היא חייבת לדעת לעשות?

או שכאן אתה דווקא מתפשר?

Rinattt

New member
וחלונות?

אני באמת סקרנית, למה נראה לי יש לי שידוך בשבילך

יש פעם בשבוע עוזרת בית,לאחר 4

שעות הבית מבריק. רצתה להכיר לי את הבת שלה בת 23 (משיקולים כלכליים) האמת היא שהיא נראית כמו בובת ברבי אבל לא בא לי לשלם שוב מזונות...

Rinattt

New member
ואללה...

יפה לך שאתה עומד על העקרונות שלך... מתרשמת ממש

פברואר68

New member
אנחנו כל כך דומים....

גם לי אין זמן לזה משקיעה בעצמי בילדים בעבודה העוזרת באה פעם בשבוע לשש שעות יש לי אישה מבשלת לי פעם בשבוע אוכל טעים וביתי ובריא ושנים שנים אני מקפידה לרכוש בגדים מסוג ללא גיהוץ תתפלאו יש כאלה..... אני מרגישה מודרנית עכשוית כמוך........

פברואר68

New member
למבשלת קוראים סעידה והיא לא זולה

בת 70 הרבה ניסיון בבישול יש לי מס טלפון שלה אם תרצה

למבשלת שלי קוראים,אמא. לא סעידה ולא

מסעודה ולא נסראללה יחליפו אותה במטבח. עד היום במשך 7 שנות גירושיי יצא לי להכיר לצערי נשים(רובן) שהמטבח נראה להן כמו אזור מחוץ לתחום... לשמחתי יש לי במקום העבודה חדר אוכל עם 4 ארוחות ביממה. שירותי כביסה (בתשלום) אומנם לא זקוק לזה כרגע. אז למה לי אישה כזאת...?

פברואר68

New member
כן זה ניכר שיש לך קשר נפלא

עם אמא קשר הדוק ושאתה מאוד זקוק לה אמרנו ...... אמא היא הכי הכי בעולם שמחה בשבילך אני מזמן מזמן עוד לפני שהתחתנתי שכרתי דירה עם חברות או חבר ניהלתי חיים עצמאים לחלוטין וכשהתבגרתי בגיל 18 כבר בישלתי לעצמי או החבר בישל לי כנ"ל כביסות ניקיון התחלפנו מדי פעם בתפקידים הקשר עם אמא הפך להיות חברי בלבד היא מזמן לא מטפלת בי התבגרתי איתה אני יוצאת להצגה נוסעת לחו"ל סועדת במסעדה יוצאת למכון כושר אנחנו מתאמנות באותו מקום לא תמיד קשר עם הורים הוא טיפולי לפעמים הוא חברי

פברואר68

New member
אולי היית צריך לחיות בתקופה אחרת

כי הרצונות שלך נראה מתאימים לתקופות קודמות בהן נשים התחתנו עם גברים כי ראו אתגר מדהים בלהכיל אותם בלכבס להם בלצחצח להם את הנעליים ולגהץ להם חולצות ומיכנסיים יש לי תחושה שהמצב היום מעט מעט שונה נשים אינן מעונינות בגברים שמחפשים מ ט פ ל ת + ע ו ז ר ת ב י ת נשים רבות בונות לעצמן חיים לצד גבר שבונה לעצמו חיים אנשים בוגרים מחפשים מערכות יחסים מאוזנות יותר מאלה שהיו נהוגות בתקופות קודמות

למעלה