מה נחה מה?????

ובגלל זה אני תחת קורת ביתי,וכל אחת

שאני מכיר נישארת תחת קורת גג ביתה בשביל זבנג וגמרנו...לא צריך לחיות תחת אותה קורת גג... דרך אגב ,הרבה גברים מחפשים אישה בשלנית...לכבס? יש מכונה.לגהץ? יש גהצן ב-6 שקלים לחולצה או מכנס. ניקיון הבית? יש את המנקה.

שנחליף בין הילדות????

אצלי זה רק בישול.... וכל יום. שוקלת להעסיק אופרית לארוחות בוקר וצהריים כבר. מעט מאוד אוכל מוכן...או אבקות למינהן.

קטי30

New member
חולית עלהן../images/Emo99.gif

על הבננות האלו שלך מתארת לך בדמיוני איך זה מתנהל איך הגדולה "מנהלת" את המקלה ואיך הקטנה מצפצפת לה אחריה ואיך האמצעית מהנהנת ומצדיקה
ת ה נ י כפרע' העיקר שהן אכלו מה זה משנה מה יותר טוב מכריות שוגי או במבה
מואהההההההההההההההההה

Rinattt

New member
כן אה?

הגדולה היא הבלבוסטית הקטנה הסניגורית והאמצעית המאשרת
גמני חולית עליהן
אפילו שנתנו לי לנוח רק שעה וחצי

makes me crazy

New member
כל יום כמעט אותו דבר..

מנסה לגוון,לשחק עם טעמים...פה שם. לא! אני רוצה אורז עם שניצל! אוקיי לפחות זה אוכל אוכל ולא שטויות ".. שניצל של עוף טוב ...ולא שאת מכינה"(
) "טובבבבב...." וזה ככה....כל יום,חוץ מאלא שהיא אצל אבא שלה! שם היא אוכלת בורגר בקניון. עכשיו שקראתי אותכם,נזכרתי ושאלתי.... "מאמיייייי...מה דעתך שאני אכין ספגטי???ממממ טעים" "ב'סדר..." "
" (ש יש !!אני חושבת) "אבל בלי רותב,לבנים..."
טוווובבבבבב....

מיקי 43

New member
מה את רוצה מהן

את הייתי אוכלת ספגטי תימני? או ג'חנון פרסי הן הולכות על בטוח לא סומכות עלייך יודעות את תשימי להן סחוג באוכל למה שישרוף להן שיעצבן אותך ובכלל הדרדסית שלך נראה לי נולדה ככה

Rinattt

New member
חחחחחחחחחחחחחח משוגע אחד

הקטנה שלי לא תאמין שמה בפרוסה יום אחד גבינה ועל זה סחוג יצאה לאבא שלי לגינה ואומרת לו: "סבא תביא לי לשתות" ועושה פווווו פוווווו בין מילה למילה [מהחריף
] נשבעת לך אוכלת סחוג הקטנה הזו

קטי30

New member
אוּחחחחחחחחחחחחחחחחח

לתת לדרדסונה זאת ביס ב: (_Y_) הפצ'לוֹנִי הזה מאוהפ'תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

יערית

New member
בואי אלמד אותך משהו קטן על המנה חמה

המקרר שלי עמוס כל טוב,הילדים אוהבים את זה-אבל יחוץ משניצל,מנה חמה הכי הולך אצלי!!! גם אני אוהבת את זה,זה אומנם קנוי ולא אוכל אמיתי, אבל זה טעיםםםםםםםםםםםםםםםםםם. אז לפעמים כשאמא לא בבית,מחממים שניצלים ולידו מכינים בשלוף מנה חמה

R a c h e li

New member
סיפור ../images/Emo6.gif

הקטנה שלי אתמול מתקשרת אלי לעבודה אמא - מה אוכלים היום ? אמרתי - היום לא אוכלים הלכה סיפרה לאחים שאמא אמרה שלא אוכלים היום חחחחחחחחחחחחחחחח כשחזרתי מהעבודה הלכנו ביחד לרכישת ציוד בית סיפרי....ילדיי מחכים לי בחניה חחחחחחחחחחח רק נכנסים שאולים אמא היא אמרה שלא אוכלים אז לא אכלנו אז אנחנו מאוד רעבים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח צחקתי לי ברכב אמרתי לא להאמין לא אכלתם כל היום ? אמרו כן ! היא אמרה חחחחחחחחחחחחחחחח טוב נווווווווווווו מיד לקחתי אותם לאכול בשרים על האש חחחחחחחחחחחחחחחחחח רק כותבת ופשוט נהנת מהמשמעת של ילדיי כשזה רק מתאים להם חחחחחחחחח בוקר טוב עולם (והיו מנות גם חמות אצלנו )

Rinattt

New member
עם הסיפורים שלך אני מתפלאת שעוד לא

הגעת לשער תפוז או לטאגליינס

רחלי228

New member
אצלי בבית המצב זהה

ומצאתי פיתרון ... הם אוכלים את השטויות שלהם, שבמאמצים רבים מתקרבים להיות מזינים ובעלי תועלת בריאותית. ואני נהנית ממאכלי גורמה שמבושלים במנות קטנות - עבורי. החיים הפכו להיות קלים יותר מרגע שנכנסתי לענין של "לקבל את הדברים כמו שהם".

למעלה