מה מעלה לכם ת´סעיף?

Liroy25

New member
מה מעלה לכם ת´סעיף? ../images/Emo46.gif

בהשראת יום כיפור, אחרי שביקשנו סליחה ומחילה מכל אדם אפשרי, חייכנו, היינו נחמדים לכולם בארוחת הערב..עכשיו חאלס! שימו את כל הקלפים על השולחן ותגידו אחת ולתמיד - מה מקפיץ לכם ת´פיוז?

.m

New member
חוסר התחשבות זה לא תמיד טפשות

בהחלט קיץ. בהחלט טפשות. ומוסיפה - שקרים!
mai

shirhayam

New member
אני לא שונאת כלום

אולי אני לא אוהבת אבל בהחלט לא שונאת מרתיח אותי 1. אבא על הבוקר 2. כשמעירים אותי בצרחות - או בדפיקות רועמות על הדלת 3. כשלא נותנים לי חצי שעה של דממה בבוקר - להתעורר 4. כשאין לי זמן לקפה + סיגריה של הבוקר 5. כשאני ממהרת לאן שהוא - ומזדחלת אחרי אישה שנוהגת על הב#@!@ של אבא שלה 6. קיץ - כשאין מזגן - חום ולחות 7. שקרים ומזימות 8. צביעות: של אנשים שחושבים שלא שמים לב... וזהו - אולי - לא עולה לי עוד בראש.....

shirhayam

New member
והכי מעצבן

אלה שפונים אליי באינטרנט ועוד לפני שמספיקים לדבר שואלים: איך את נראית? - יש לך תמונה? אוי - אללי כמה שהם מצליחים לפוצץ לי פיוז או שניים בראש (כמובן שאלה ישר עוברים לאיגנור עצבני....)

.m

New member
ידעתי ששכחתי משהו -

סטיגמות שיר, באמת... "להזדחל אחרי אישה ש..."? רוצה אולי להוסיף שמקומה של האישה בהריון ובמטבח?
mai (לא משועשעת)

shirhayam

New member
האמת

שאולי הניסוח לא היה כזה לעניין את יכולה לשנות את זה להזדחל אחרי מישהו כשאני ממהרת בבוקר אין לי שום כיוון - אני לא פמיניסטית ולא שוביניסטית זה סתם יצא ככה

.m

New member
וזה יקירתי נקרא "דיכוי"

כשאנחנו שומעים סטיגמות על קבוצה לה אנו משתייכים (במקרה שלך על נשים), ואומרים "אני לא כזה, אבל האחרים דווקא מש כאלה!" חומר למחשבה. mai

shirhayam

New member
עושה רושם יקירה

שאת כן משייכת אותי לזרמים מסויימים בחברה וזו ממש לא אני אני מבינה שאופן בחירת המילים שלי כדי להמחיש את מה שבאמת מציק לי שאלו האנשים שמזדחלים..היה שגוי אך הפואנטה נשארת בעינה לא הייתה לי כוונה להעלות סטיגמה אלא להמחיש משהו אחר - לכן אומר שוב - אני לא אוהבת ליסוע אחרי אנשים שמזדחלים נקודה... שלך

Liroy25

New member
אמא תרזה, תעשי לי טובה!!

תכף גם תביאי לי את טל קר ובכלל יהיה שמח!

שיר, חוץ מהסיגריה...קלעת בול.

להרחיק סיגריות ממני. עם כל השאר למדתי להסתדר איכשהו. מבליג בשקט ומסמן עוד נקודה שחורה.

xanadu

New member
הצבעים החדשים של תפוז

מעבר לזה, טפשות, צביעות, בורות, אנשים שמאחרים, פקקי תנועה.

למעלה