מה מבדיל את בלו...

Sababush

New member
מה מבדיל את בלו...

משאר להקות הבנים? יאללה בואו נתחיל רשימה של דברים... אני אכתוב קצת ושכל אחת תנסה להוסיף משהו... 1. השירים שלהם לא מדברים על אהבה ורומנטיקה כמו של שאר להקות הבנים... אלא על סקס ומסיבות... חחח 2. אין שם אפילו בלונדיני אחד (ארם, לי ודאנקן לא נחשבים בלונדינים) 3. הם כולם שרים והרבה (מזניחים קצת את אנטוני אבל הוא כן שר הרבה באלבום החדש) יאללה, תמשיכו...

Sababush

New member
......

6. אנטוני... ברוב להקות הבנים אין אחד שנראה כמו רבי יהודי חחחח

Sababush

New member
........

7. ברוב להקות הבנים אין אחד שחור...
כשמסתכלים על כל להקות הבנים של היפיופים... נגיד ש *משתעלת* ווסטלייף *משתעלת*

Dani Ryan

New member
חחחחחחחחחחחח.....

7.הם שונים מכולם...אחד שחור,אחד יהודי,אחד משוגע,אחד הומו...

chicolico

New member
8.

8. אין להם שירי פופ דביקים מגעילים שבא להקיא, מין שירים כאלה שאתה שומע אותם וכולם נשמעים לך אותו דבר! השירים שלהם מיוחדים...

Sababush

New member
9...

9. סגנון המוסיקה השחורה שיש ברוב השירים, פלוס הראפ שסיימון בדרך כלל עושה פעם אחרונה ששמענו להקת בנים עם ראפ זה היה עם פייב, אבל הסגנון שלהם הוא פחות מוסיקה שחורה מאשר בלו

chicolico

New member
10.

10. בלו לא מכוערים תחת! כל להקות הבנים נראים כמו דראגקווינס ורק בלו עוד איכשהוא נסבלים...

Sababush

New member
חחחחחחחחחח

ווסטלייף יענו נחשבים יפיופים וזאת הסיבה היחידה שאנשים אוהבים אותם :-|

Sababush

New member
11.

11. הם כותבים את רוב השירים שלהם למרות גם איי1 כותבים את כולם אבל עדיין... ווסטלייף לא, חחח

chicolico

New member
12.

הם הלהקה היחידה שכרטיס להופעה שלהם באמת שווה את המחיר שלו! (לא היה לי ממש מה לכתוב...)

Sababush

New member
חחחח 13....

13. מבין כל הלהקות שראיתי מופיעות, הם ללא ספק רוקדים הכי יפה... LET´S FACE IT... ווסטלייף לא יודעים לרקוד (וגם לא ממש עושים את זה) ואיי1, כמה שאני אוהבת אותם, תמיד אמרתי שהם חרא של רקדנים, חחח.. מזל שהם הפסיקו לרקוד והתחילו לנגן, חחח

chicolico

New member
נכון, הם באמת יודעים לזוז...

14. הם הלהקה היחידה שבאמת שמה על המעריצים שלה ומתייחסת אליהם יפה! מצטלמים וחותמים למעריצים בכל הזדמנות, מודים למעריצים תמיד שהם תומכים בהם, באים להופעות וקונים דיסקים...

Sababush

New member
נכון

עובדה שבCDUK ב7 בבוקר, כשלי וסיימון רק קמו הם ניגשו אלינו!! אני לא ביקשתי שום דבר כי כאב לי הלב עליהם, חחח

Sababush

New member
15...

15. הם חידשו פחות מ5 שירים, שזה כולל הופעות מיוחדות והכל... זה נחשב מאוד מיוחד בלהקות בנים בימנו... חחחחחחח

chicolico

New member
נכון...

אצל ווסטלייף כל שיר שני שלהם הוא חידוש לשיר ישן... איפה המקוריות? 16. בלו הם היחידם שהוציאו 2 אלבומים מצליחים בשנה אחת! 17. הם היחידים שהוציאו להיט מצליח עם זמר ותיק שהוא אגדה מוזיקלית... ואני לא מחשיב את השיר של ווסלייף עם מאריה קארי הפרחה...

למעלה