מה לקנות

מה לקנות

שלום לכולם קראתי קצת את ההודעות וראית תמונות, ואני רוצה להגיד שזה יפה ונראה מרתק. הגעתי בגלל הילדה של בת 9 שראתה את המשחק אצל חברה ומאז לא מפסיקה לנצ´ס שאקנה לה את המשחק. למרות שלא הצלחתי להבין ממנה ממש מה זה. ולכן נכנסתי. אז ככה זה לא קצת קשה לגיל 9? התוכנה היא באנגלית? אם כן אז בתי רק מתחילה ללמוד אנגלית וזה יורד מהפרק או שאני טועה. אם בכל זאת לקנות ממה להתחיל? לפני שקונים צריך משהו מיוחד במחשב. מה זה הקודים האלה שצריך בשביל לקבל כסף. אשמח לשמוע מכם. אני נורא מבולבלת אז מה יהיה עם הילדה. מצד שני אני רוצה לשמח אותה. חג שמח

כנראה שמדוברבsim

בחיי שגם לי זה לא ברור. עכשיו אני לגמרי מבולבלת מה ההבדל? אולי תוכלו להסביר לי שאדע מה לקנות. אני באופן אישי לא מכירה את המשחקים. הילדה מספרת שהיא בנתה לא בתים גבוהים ולשם הכניסה אנשים החליפה להם בגדים וכו.. ואיזה משחק היא התכוונה. תודה מראש

reshef

New member
סימס לילדה בת תשע?

אני לא בטוח שזה יתאים. אמנם לא צריך ידע גדול באנגלית, אבל היא תצטרך מדי פעם שמישהו ישב לידה ויסביר לה במה הסימס שלה עובדים ומה הם צריכים לעשות כדי להשתפר וכו´ כי הכל כתוב באנגלית... אם לא יסבירו לה, יימאס לה בסוף להחליף להם בגדים.. אז את צריכה לחשוב אם את רוצה לשבת איתה גם וללמוד איתה את המשחק (הוא לא מסובך) כי כדי שהיא תדע לשחק בו לא תהיה לך ברירה.

כוכבית8

New member
מסכימה

לילדה בת-9 זה אולי לא המשחק המתאים. הוא לא דורש אנגלית ברמה גבוהה, אבל הוא דורש חשיבה כלשהי והבנה, שבדר"כ לילדים בני-9 אין. אם את מוכנה לקחת את זה כפרוייקט לשתיכן (היא תבחר בגדים, ואת את כל השאר
), אז תקני. אם לא - אז אולי כדאי לחכות.

תודה../images/Emo24.gif

רבה לאלה שענו לי עכשיו אני קצת יותר מאורגנת נצא בחופשה לקנות ואספר לכם איך הולך חג שמח

למעלה