מה לקנות בארהב ניו יורק

מני.ת

New member
כמה רעיונות,

חנות דוידוף בניו יורק, חוויה. חנות נאט שרמן בניו יורק, פחות מרשימה אבל שווה ביקור.

tcbelvis

New member
מס דברים

להלן קישור של מקום http://www.cigarinn.com/catalog/02_about.htm מעבר לכך הדרך הטובה ביותר לקנות דברים היא און ליין לדוגמא http://www.cigarsinternational.com/html/spec_jc.asp כמו כן מומלץ להתעדכן בדילים המיוחדים של פימוס השרות שלהם נהדר והסיגרים יגיעו עד לפתח המלון או הבית עד 48 שעות.נסה להתנסות ולהכיר דברים חדשים כל שניתן וזה יעלה ממש גרושים לדוגמא 5 סיגרים Onyx Reserve Mini Belicoso 5 Pack נמצאים במבצע נהדר של 13$ כמו כן Rocky Patel 9 Select Cigars דוגמא של 9 סיגרים נפלאים שעלותם כ30$ ובנוסף משלוח חינם משמע לא יותר מ18 שקל לסיגר חלום בקיצור עם קצת ידע את מגיע לאפשריות בלתי מוגבלות.נכון הטבק הקובני הוא הטוב בעולם אבל רק צרי מוח לא מוכנים לגלות טעמים חדשים עם מדבקה קובנית או ללא המדבקה קובנית

tcbelvis

New member
הסלקט דהיינו הכוונה למס דוגמאות של רוקי

אלא אם לא ירדתי לסוף דעתך ואתה מתכוון לרוקי פאטל סלקט סאן גרו מול הוינטז 92 .לטעמי 92 אכן הסיגר הטוב ביותר מבית מדרשו של רוקי.אך לגבי הסלקט סאן גרו לטעמי עדיף בטח לאדם שמעשן הרבה היות ןמדובר בסיגר שלא נופל מהוינטז ועולה שליש אגב [היה לפני מס ימים מבצע בפימוס של סלקט סאן גרו ב40$ למידת טורו] הרוקי עשיר בטעמים ונותן את "הבעיטה " הנכונה אחרי העישון [סיגר מאוד חזק]אך אם את נעול על הוינטז אני מציע לך לקנות את הרוקי וינטז סקנד [מסיגר אינטרנשיונל ].דהיינו 15 סיגרים מוינטז 92 בעלות של עד 45$ ממומלץ.אני לא מצאתי שום הבדל ביו הגרסאה של הבאנדל לבין הגרסאה הרגילה שבאה בקופסאה שעולה כפול

מני.ת

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אני מחזיק מהפאטל 92 כסיגר מעולה למחירו. אבל אני לא מתעסק בכמויות מאחר ואני מריץ אולי 10 סיגרים בשנה. ולכן לא קונה כמויות.

tcbelvis

New member
מדהים 10 סיגרים בשנה../images/Emo2.gif ביום חופשי אני מעשן

מעל ל 3 סיגרים למען האמת הרבה שנים לא זכור לי יום ללא סיגר אחד לפחות ברוב הימים אני נהוג לעשן 2 ביום בבוקר אחרי ארוחה או באמצע היום בדרך כלל רובוסטו ובערב תמיד צרציל או פריזדנט.סתם שאלה מני מדוע כל כך מעט?

מני.ת

New member
כן,

אני לא אוהב לעשן לבדי, מעשן רק בחברה ולא תמיד מתאפשר. בחורף קר לעשן בחוץ ואין הרבה מקומות ציבוריים שאפשר לעשן בהם סיגר.

tcbelvis

New member
מה לקנות?סיגר חדש באה לעולם Oliva Serie 'V'

הסיגר זכה לאחרונה לאחד הציונים הגדולים אי פעם 94!!! אסור לשכוח שגם קובנים הם חלק מהטעימה כך שהסיגר באמת נשמע יוצא דופן .אני יקבל בערך תוך חודש[מקווה ] את הסיגר ואשמח להביע את דעה.אם מזדמן לך ממומלץ לנסות בארצות הברית

למעלה