מה לעשות?

יערית 1

New member
מה לעשות?../images/Emo7.gif

אני לא מוצאת את עצמי ... בחיי..לא יודעת מה קורה לי.. לא מעניין אותי כלום..
משתעממת מהר מכל דבר.. יש עיצה? (חוץ מלטגן ביצה?)

לילה טוב יערית 1../images/Emo29.gif

אני מכירה את התק' שלא בא לי על כלום..גם אם היה לי הרבה מה לעשות, פשוט חוסר אנרגיות אפילו אפתיה...לא עניין כלום לא ריגש כלום..בלי סבלנות לשבת במקום אחד... עיצה? כמו כל דבר...הזמן הוא העיצה הטובה ביותר...אל תילחמי...הזמן עובר וברגע תהיי במצב אחר.. ועוד משהו..עבורי, תמיד ההומור עוזר... וגם...לדבר, לשוחח עם חברים, חברות... נפטפטה?

יערית 1

New member
הגדרת נכון

חוסר אנרגיה ואפטיות, משוחחת עם חברות בלי סוף חחחח גם אני חושבת שהומור תמיד עוזר. אולי כך זה שחוזרים מחופשה מהנה לשיגרה.. ההתאקלמות לא קלה.

יערית 1

New member
אכן חזרתי מחופשה מארה"ב

והג'ט לג חוגג אצלי. תרצי להצטרף לחופשה הבאה שלי בעוד כחודש ביוון או תורכיה?

אהה אז יש הסבר הגיוני

איך אמרתי? זמן..תוך זמן קצר תתרגלי לארצינו הקטנטונת..ארצאינבהרגעדל
תורכיה? היתי באנטליה...אבל אשמח לבקר באיסטנבול..בלי פיגועים ובלי רעידות אדמה...חחחחח יוון וואו...העלית בי זכרונות..היתי ביוון הקלאסית לפני..נו, טוב, אגלה לך...בשנת '80....את חושבת שהשתנה בה משהו מאז?
כן..ליוון היתי מצטרפת..בכייף...אולי הפלגה?

יערית 1

New member
הפלגה לא נשמע לי כיף במיוחד

חוששת ממחלת ים.. אגב, ביקרתי ברודוס באוגוסט שנה שעברה, אולי השנה לקפריסין ..שעה טיסה זה בהחלט מספיק.

אגלה לך

סוד אף פעם לא הפלגתי, את חושבת שאולי הגיע הזמן ? לנסות להפליג? משהו קצר, ים תיכוני כזה... מה דעתך?

יעריתוש...../images/Emo24.gif

תמיד אחרי חוויה מדהימה חוויה שהיתה שונה מהיום יום השגרתי קשה לחזור ל"מציאות" יש ג'ט לג לא בשעות אלא ג'ט לג בהרגשה כאילו לא שייכים לשום מקום כאילו אין עיניין ביום יום וזה טבעי כי חווינו משהו יותר מסעיר משהו שלקח אותנו ריגשית/פיזית למקום יותר מאושר ומעניין אז קשה לחזור וזה גם די מתסכל אבל.. זה עובר.. תנשמי עמוק (לא לשקוע לתוך קערת גלידה) תעסיקי עצמך בדברים ולאט לאט תראי שהחיים חוזרים למסלולם.. ואת יודעת שאנחנו תמיד כאן....

אני../images/Emo35.gif... כמו תמיד...

חיוך על הפנים לב מתגעגע ראש חושב מחשבות וגוף שרוצה לישון...
(הייתי משנה את השורה האחרונה ל... גוף שרוצה חיבוק...)

יערית 1

New member
../images/Emo24.gif

זה אומנם רק וירטואלי החיבוקי הזה אבל הוא מהלב. לילה טוב לך

החלפתי ../images/Emo66.gif ב../images/Emo199.gif...

כיסויי הראש נח על הכסא ואני במצנפת הלילה
שיהיה לכולנו לילה נפלא
שינה עמוקה
וחלומות מחייכים...

למעלה