מה לעשות- אשמח לעצה או סתם לחיזוק

מה לעשות- אשמח לעצה או סתם לחיזוק

שלום לכולם, אני בת 31 נשואה + 1. אני מרגישה שמאז שילדתי, היחסים שלי עם בעלי הדרדרו בצורה משמעותית. זה מתבטא בכך שאין בינינו כלל רומנטיקה, התקשורת בינינו מזערית והיא סובבת סביב עניינים יומיומיים שגרתיים (שגם הם מתפתחים לעיתים קרובות לדיבורים קולניים ולא נעימים) ושלא נדבר כלל על מגע פיזי שכמעט ואין. כמובן שמבחינת בעלי המגיע הפיזי יכול היה להתקיים, אבל אני לא מסוגלת לנהל יחסים פיזיים אם חסר לי הצג הרגשי והרומנטי. כמובן שניסינו ללכת מספר פעמים לייעוץ זוגי (ביוזמתי), אבל די מהר הפסקנו זאת. מבחינת בעלי הבעיה היא בי כי אני השתנתי, ואילו מבחינתי היחס שלי הוא יחס ישיר ליחס שאני מקבלת ממנו. לדעתי השינוי נבע מאז הולדת בתנו, אני מרגישה שבעלי פיתח אזושהי קנאה כלפיה (למרות שהוא מאוד אוהב אותה ודואג לה). אמרתי לו זאת, אבל הוא מבטל כמובן את התיאוריה. הבעיה הגדולה ביותר שלי כעת, היא שנסחפתי לקשר (בנתיים רק טלפוני- כי אני מפחדת מאוד מההשלכות של בגידה מעשית) עם מישהו. הוא מצליח לעורר בי ריגוש, ורגש שהרבה זמן לא חוויתי, וכנראה שבגלל זה נסחפתי לזה. כמה פעמים ניסיתי להתנתק מהקשר הזה, אבל אני מרגישה שאני לא יכולה ושאפילו התמכרתי לזה. מצד אחד אני מאוד רוצה להפסיק זאת, כי אין לזה תכלית , מה גם שאני טיפוס מאוד טוטאלי, ואני לא יכולה לנהל רומן מבלי לפתח איזשהו רגש- וזה גם מה שמפחיד אותי, כי אני מרגישה שאני מתחילה להתאהב בו. מצד שני אני נסחפת ונהנית מהריגוש הזה, לכן קשה לי להפסיק. אני לא יודעת איך לנהוג. אני יודעת שעליי להפסיק עם הקשר הזה, כי אמנם נעים לי, אבל בעתיד אני עלולה להיפגע חזק יותר, אבל אני לא יודעת איך לעזאזל עושים זאת, זה פשוט חזק ממני, באמת! אשמח לעצות או לסתם חיזוק מכם.
 

czar

New member
לא תקבלי חיזוק, רק עיצה

אפתח בזה שאני ואף אחד כאן לא יעשה ואו גדול ממצבך בבית כי הוא מאד טיפיקלי למיקומך על ציר הזמן עם בעלך, רובנו עוברים את זה ומנשים לעשות הכל בכדי להצליח, יש מי שכן, יש לא, יותר או פחות, וכן, בעלך שלא במודע מקבל פחות ממך וגם את פחות ממנו בלי לחקור יותר מידי, ככה זה. צריך לעבוד, להשתדל, לדבר וכו וכו, את לא צריכה עיצה ממני כאן, כי לא לשם כך את כאן. הקשר הטלפוני - אני לא בא לתקן את העולם, הקשר הזה גם טבעי, קורה יקרה וקרה, לפנייך ואחריך אלא שהוא חוכמה קטנה מאד כי נולד מישהו שממלא לך ללא כל מחוייבות את כל מה שחסר לך, תכניסי את אותו אחד תחת קורת גג על המחויבויות שיש לבעלך ונראה תוך כמה זמן גם הוא ואת נמצאים באותו סטטוס. הקשר הנוסף מקגש, אחד, שונה, מכיל יותר ממה שיש בינך לבין בעלך אלא מה - אם חלילה פתצטרכי מישהו שיעמוד לצידך במשבר אמיתי, אמיתי ממש, אני נוטה להניח שבעלך יהיה זה שיתן את כולו אליך, והזמני פשוט יעלם. חשבתי לכתוב שהקשר הנוסף הרסני לגביך, אבל במחשבה שניה הוא לא, אולי אפילו מועיל אבל תזהרי, תזהרי לך כי זה משום צעד בלתי הפיך, אם תממשי את הקשר את לעולם תהיי מעבר לגדר וזה יקרה לך עוד ועוד, אני מבטיח לך למרות שאת משחקת את הטוטאלית והטררם שלך. אין תשובה אחת, הבטן אומרת להגיד לך לברוח מהר על נפשך ולחזק את הקשר עם בעלך, זה הכי נכון אקדמית אבל לא ברור מה הכי נכון לך ומי אני שאגיד לך מה לעשות. דבר אחד אגיד לך - הקשר הזה אם תמשיכי איתו יפיל חללים (נפגעים) רבים בדרך, ראי, הוזהרת.
 
מה אני אגיד לך

אמרת דברים צודקים ונכונים, והם נכנסו לי ללב. באמת, תודה לך על ההתייחסות
 

seeyou

New member
מגע פיזי עם הבעל כמעט ואין../images/Emo178.gif

עלה לי בראש "תרגיל" אפשרי.... תתחילי לדחוף את הבעל לכוון יחסים פתוחים.... ביחסים פתוחים יש הזרם "הקונסרבטיבי" שבו יש מאהב קבוע(לתקופה מסויימת) או החלפת זוגות בחוג סגור... לאיזה חיזוק את מצפה? קחי בחשבון שאם בגילכם יש כבר בעיה ביחסי המין אז מה יהיה בעוד מספר(רב) של שנים? יש מין-בלי רגש יש רגש ללא מין בנשואים צריכים לשלב בין עשייה לבין רגש. חג שמח
 
למעלה