מה לגבי ....

בת עולם

New member
אני בעד

בת עולם

New member
הכל הולך

אין לי רעיון ספציפי כרגע, אולי כשאהיה רעבה נ.ב. רק לא למרוח מתוק בכוס כי זה עושה פטריות

Master Stav

New member
הנה משהו על ....קרמבו

קרמבו .....יש לו את המרקם הזה קודם כול הציפוי ....כאילו עדין ובעצם קשוח שמכסה על תוך רך ונימוח בפה ....... נוגסים בו קלות אחרי ליקוקים עדינים .....אבל בואו ולא נקדים מאוחר למוקדם הפעם הרשו לי לבצע בכם את זממי בסלון .....האווירה בסלון מתאימה ואני מצפה לשיתוף פעולה שלכם , שיתוף פעולה מלא שאני מאמין שיביא אל ... החומרים הדרושים לנו הם 8 קרמבואים מהסוג האהוב עליכם ואור עמום בסלון הזיזו את השולחן הסלון הצידה ופנו מקום למשחקים אתם עומדים עירומים אחד מול השנייה ( או אחד מול השני ) החזיקו ידיים הסתכלו על בנ/ת הזוג שלכם מה אתם רואים נכון שהמראה יפה תחשבו על זה בן/ת זוגכם למשחקים ולתענוגות נימצא ממש מולכם והוא/היא מצפה לפינוק ......רדו על הברכיים ובואו נשחק כול אחד ישלח את ידו השמאלית ייקח בה קרמבו שימו את הקרמבו על הכתף של בן/ת הזוג בדיוק בחיבור עם הצוואר ולהחזיק ידיים עכשיו לאט לאט אתם צריכים מבלי להפיל את הקרמבואים קודם כול להתנשק בעדינות ברכות שחקו עם הלשונות טעמו את השפתיים עשו אהבה רק בנשיקה השקיעו בה את כול מה שאתם מסוגלים לתת הקדישו לזה תא הזמן הנכון שנראה לכם ואז לאט לאט התקדמו כול אחד אל הקרמבו שנמצא על בן/ת הזוג ..... אני רוצה ששלחו לשון ותטעמו את המרקם של השוקולד הוא קשה ....לעיתים מריר לעיתים מתוק .....עכשיו הגיע הזמן לשיניים ניגסו בו קלות בעדינות זכרו חזק מיד יביא לסיום המשחק מהר מדי נגיסה קטנה מכניסה אתכם לעולם של .....טעמים נוספים מוקה וניל או קרמל חגיגה של טעמים שמראים לכם עד כמה ......אתם נהנים ממשחקים שכאלו עכשיו בנגיסות מהירות אתם מוזמנים להגיע אל הצוואר של בן/ת הזוג שלכם אני רוצה שתוך כדי הקרמבו על הביסקוויט שלו ......תתייחסו לצוואר של בן/ת הזוג שלכם כאילו היה הדבר הארוטי ביותר בו נתקלתם בחייכם לקקו אותו נישכו אותו קלות שחקו בו ..... ( הידיים שלכם עדיין שלובות אתם מוזמנים לשחק איתן והכוונה ידיים עם ידידים לא שום דבר אחר .) מהצוואר נעבור למשחקי יחיד .....שכב על הגב לאחר העם הקודמת בה שיחקת איתה עם הגלידה הגיע תורך להיות ראשון בתור בפינוק ....קחי 2 קרמבואים וחשבי מהן הנקודות הכי ארוטיות אצל בן זוגך ? שימי על שלושת הנקודות את הקרמבואים , עכשיו אני מצפה ממך שרק בעזרת הפה תגעי בו בכול הגוף ורק את הקרמבואים תעזבי במנוחה כול נקודה צריכה לקבל ממך טיפול של גב כף היד נגיעות קלות של השפתיים לשון לחיים משחקי שיער ( אם יש שיער ארוך ) ואז .....שהוא כבר כולו ..... תתחילי להעניק טיפול אוהב לקרמבו הראשון .... את שאר העבודה והרעיונות למשחק אני משאיר לכם .....אני בטוח שאתם יצרתיים ויצרים ותוכלו .....להתפנק .

Master Stav

New member
את מדברת על גרימת כאב ....

אני על הענקה ... ואצלילפחותיש בניהם הבדל מהותי
אגב קוראים לו בני סלע ?

אמממ אצלי גם יש הבדל

ודיברתי על גרימת כאב לשם הכאב חחחחחחח וא לא בני סלע,,, אבל לא אמסור שמות...

Cגלית

New member
אממ

נראה לי כיף, להפוך מישהי לשולחן מלא כל טוב, יאמי. הזכרת לי שאני רעבה.

B o n e r

New member
מיטה ואוכל ...../images/Emo203.gif

תלוי - אם זה קצפת או קרח, שוקולד או איזה תות ... סבבה, אם זה ממולאים או מטבוחה, אין מצב . בעקרון אני משאיר את האוכל במטבח. אני מוכן להביא את הזיון למטבח - כשבא קצת להשתולל. יש חוק שאומר : אני לא מעשן בשירותים כמו שאני לא מחרבן במאפרה. והמבין יבין...

למעלה