מה לא התעוררתם הבוקר ?

ר ו ת י 1

New member
אך איזה לילה קשה

כמו שאתן רואות השעה עכשיו 4:57 ואני ערה עם תהילה (בת 3 וחצי חודשים) שהתעוררה כל שעה הלילה ועכשיו גם גילית שיש לה חום ובדיוק עכשיו המדחום התקלקל כך שאין לי מושג כמה חום יש לה והילדה פשוט צורחת אז נתתי לה נר אחד(מקוה שעשיתי טוב) וגם עשיתי לה אמבטיה באמצע הלילה - מקוה שעד מחר יעבור ולא נצטרך ללכת לרופא, ובנוסף אני מפחדת שהיא תדביק את השניה, איך שומרים שזה לא יקרה? האם תמיד הילדודס היו חולים אצלכם ביחד? כמה קשה לראות תינוק סובל בלי לדעת מה מציק לו, חבל שלא נולדו עם יכולת כבר בגיל הזה לומר מה מציק להם. רותי מצפה להמשך לילה שקט על כוחותינו למרות שעכשיו אני כבר רצה ליעל שגם התעוררה אז לילה טוב!

מה לא התעוררתם הבוקר ?

אז מה היה לנו הבוקר .... השמש מסתתרת מאחורי העננים .. כמה חבל ... גלעם ברונכית קשה והמון תרופות ושוב אנטביוטיקה כי הליחה מוגלתית ים עם שפעת המלווה כמעט כל הזמן ב 40 חום ואמאעם דלקת ראות כבר שבוע אבל במגמת שיפור ... וזהו... נפצח לנו ליום חדש ... בתקוה להקלה בכל המחלות ובאיחולי בוקר טוב לכולם אריאלי

שוקו לד

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

אצלינו בנתניה דווקא יש שמש.. אריאלי- שולחת מכאן החלמה מהירה לכולכם. שיהיה לכולם יום נפלא

רינת p a

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif../images/Emo96.gifסתיו באמצע

החורף הילדים יצאו לבית הספר יש להם מפגש בצ'ק פוינט פרויקט משותף לחברה ולכיתת התלמידים בה לומדים ילדי הפעילות היא חצי שנתית ועוסקת באיך לשנות את החשיבה היומיומית למחשבה עיסקית ויוזמת. אריאלי בריאות לכולכם שולחת אנריות חיוביות וחיבוקים חזקים

michal66

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

אריאלי מה שלום יואב?? הכל בסדר? החלמה מהירה לקטנים שהם בעצם כבר גדולים
אני
לעבודה..... יום נעים ןחמים

סיגל222

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

אנחנו התעוררנו מזמן, וגם הרבה פעמים במהלך הלילה, אבל מי סופר... שיהיה יום נעים לכולם, ורפואה שלמה לחולים.

היום בדרך לגן היתה לנו שיחה באוטו. הם שואלים אותי על מישהו ואז אני אומרת איפה הוא. מזכירים את כל הדודים והבני דודים מי לגן, מי לבית הספר ומי בעבודה. ופתאום הם שואלים אותי ואיפה ביאליק?
. הם למדו בגן על השירים שלו, אבל על השאלה איפה הוא לא הייתי מוכנה.
ישר שאלתי בחזרה איזה שירים של ביאליק אנחנו מכירים? תשובה האמיתית קצת מסובכת לילדים בני שנתיים וחצי. אריאלי - החלמה מהירה יום טוב

אוזי2

New member

מיכל הארגז יצא מאד יפה, תצחקי אבל אהבתי את התמונה השניה, כשהוא היה רק עם הפסים הצבעוניים, מאד עדין ויפה.

gilal

New member

אני לא ממש מצליחה למצוא זמן לקרוא את השרשור של הבוקר. הניירת הולכת וגדלה על השולחן למרות שאני כבר מ- 7:00 בבוקר עובדת. אתמול, בחטף, פגשתי את אילונה עם ניב המתוק אצל רופא העניים. הגענו לחנות אופטיקיד לבחור למיכל משקפיים (איזה בלגן שהן עשו שם, ממש בושות). בוקר טוב לכולם, בריאות לכל החולים, וקראתי שמורני של טובית מרגישה טוב יותר ומקווה שתצא במהרה מביה"ח.

טובית 27

New member
בוקר טוב

מורני עדין מאושפזת , עוד מעט יש ביקור רופאים. היא לא מוכנה לקחת תרופות ולעשות אנלצייה. יש פה חדר משחקים ואנחנו מבלים פה, ולמזלי יש מחשב. אל תגידו שאני לא מכורה. יום טוב טובית

tali99991

New member
טובית, שמורן תרגיש טוב ותחזרו הביתה

במהרה, מיליוני ברכות להחלמה מהירה
.

רינת p a

New member
רותי תרגישו טוב ../images/Emo24.gif

כדי שהילדים לא ידבקו אחד מהשני דאגתי לאןורר את ה
אפילו בימים קרים פותחת את החלונות וסוגרת את דלת החדר באותו הזמן הילדים עברו לחדר אחר להחליף את הסדינים והציפות כי ברוק יש חידקים ותפילה גדולה שזה יעזור בריאות ותחזיקו מעמד

למעלה