מה יותר טוב?(או יותר נכון, מה עדיף)

gumpa

New member
מה יותר טוב?(או יותר נכון, מה עדיף)

אני יודע שהרוב יחשבו שכל השלושה זבל, אבל לטעמי זה מספיק. איזה DVD יותר טוב? AKAI ב-990 ש"ח (מסטראו סטאר) או LG ב-990 ש"ח בערך (מהדיוטי פרי) או יונדאי ב-750 ש"ח בערך (מהדיוטי פרי) תודה.

ערן^25

New member
אמינות ואיכות.

הLG מכשיר טוב מוכר ואמין יחסית. השניים האחרים הם מכשירים סיניים עלומי שם, עם אמינות בספק ועם שם מודבק(LG הינה חברה שעדיין קיימת. יונדאי מיצרת מכוניות. גם סובארו. היית קונה DVD סובארו?). תעשה את החשבון לבד ותחליט מה אתה מעדיף. ערן

noy levin

New member
הסיפור האמיתי

שלושת היצרנים הם דרום קוריאנים. לא סינים ולא נעליים. יונדאי הוא קונצרן שמייצר גם מכנויות וגם מוצרי אלקטרוניקה. למעשה חטיבת האלקטרוניקה שלו היא הגדולה וחטיבת המכוניות על סף פשיטת רגל. מיצובישי למשל הוא הקונצרן השני בגודלו ביפן אחרי סיטיזן (חברת האלקטרוניקה הגדולה בעולם ובעלת השליטה על סימנס (וסימנס היא בעלת השליטה על פיליפס)) ומיצובישי מייצרת מסוללות ועד מטוסים. סובארו מייצר רק מכוניות. לי יש אימפרזה. מכונית מצויינת אבל יקרה מאד.

חחיקו

New member
יש בתפוז פורום

מכוניות. אתה יכול ללגת לשם (הכניסה חינם) ולהשוויף עם הסובארו שלך שם. פה משוויצים עם סטריאו (ואפילו לא סטריאו לרכב כך שאם יש לך שם סאבים וניאונים וטוויטרים קומפוננט - זה לא מעניין) אם הפעלת את האזעקה בסובארו וכיסית אותה לא נותר לי אלא לאחל לך לילה טוב

חחיקו

New member
אה כן ועוד דבר

ללא שום קשר שמיצובישי מייצרת בטריות ויונדאי פושטים רגל... ה -LG הוא חד משמעית מכשיר טוב יותר ביחס לשתי החלופות המזבלות שהוא הציע. גם אם LG לא מייצרת בטריות. שמעתי שיש ויברטור חדש בשוק של LG והוא רוטט ב 24KHZ !!!! שווה בדיקה (עם סוללות מיצובישי....

ערן^25

New member
הסיפור האמיתי.

אם כל הכבוד, הסיפור האמיתי "קצת" שונה. יונדאי לא מייצרת DVD. בקושי מכוניות הם מייצרים. המכשיר הזה הוא מכשיר שמיוצר בסין, שסולי סאקאל קונה בסטוקים, ומדביק לו את השם "יונדאי". זה יכול היה להיות "סובארו", "לאדה" או לחילופין "אלטקס". זה לא משנה. עובדה היא שהמכשיר רחוק שנות אור מקוריאה ומיוצר בסין. החברה ה"אמיתית" היחידה מבין השלוש היא LG שבאמת מייצרת אלקטרוניקה ועושה את זה בקוריאה. שלא תבין לא נכון: לא כל מה שמיוצר בסין הוא רע, אבל כשלוקחים מכשיר ללא כל גב, מייבאים אותו בצורה חורנית בסטוקים, ומוכרים אותו לעמך תחת שם מודבק (סטייל תואמי הXT בשנות ה80) - זו בעיה. מכל השלושה, הLG הוא הסביר ביותר. אין קשר בין כל זה, לבין העובדה שמיצובישי מייצרת מטוסים... השוק הזה "קצת" שונה משוק המכוניות ומלא חאפרים שאוהבים לעשות רווח גדול על חשבון האזרח הקטן(ראה ערך סיריוס אלקטרוניקה, שמוכרת את KODA USA....) ערן

ש.פ.ד

New member
זו לא ממש סיבה ../images/Emo8.gif

Yamaha מייצרים אופנועים! בעיניי זו לא סיבה להמנע מרכישת ציוד אודיו שלהם. בכל מקרה - מכשיר ה- DVD של יונדאי הוא אכן לא מוצלח - בלי קשר למוצרים האחרים שמייצרת החברה...

gershon17

New member
הייתי נזהר קצת מ-LG

אמנם הנסיון שלי איתם הוא במסך מחשב LCD, אבל הוא לא נסיון מזהיר. המסך התקלקל אחרי שנה בערך, ולקח להם שבועיים תמימים לתקן אותו, ואחרי חודשיים התקלה חזרה. עכשיו הוא שוב שבוע במרפאה, ויקח לו עוד שבוע לפחות. נכון שהכל תחת אחריות, אבל אם איכות טכנאי המסכים שלהם בארץ היא אינדיקציה - הייתי נזהר מהם. הבעיה שלי היא עם המעבדה בארץ, לא עם זה שהמסך התקלקל אחרי שנה. דברים כאלה עלולים לקרות לכל יצרן ולכל ציוד. אני גם לא יודע אם מדובר באותה מעבדה, אבל בכל זאת - זהירות נדרשת.

noy levin

New member
יש מלא יצרנים גרמנים בזול

קשה ליפול אם התוצרת הגרמנית. יש להם תווי איכות המתקדמים ביותר.

למעלה