מה יותר הגיוני ? שאנחנו בשנת 2022 או 5782 ?

• פותח הנושא WYam
  • פורסם בתאריך

WYam

Well-known member
נו אז בסדר,
בקיצור הגיון מעגלי,
נוצרים החליטו שרירותית לקבוע קו לפי הברית הישנה (או התנ"ך) שכל מה שקרה לפניו יקרא "פרהסטוריה" וכל מה שאחרי "הסטוריה"
ועכשיו את מתפעמת מכך שאכן הקו השרירותי המפריד בין "פרהסטוריה" ל"הסטוריה" הוא אכן לפי הברית הישנה.

מדהים....
מעגלי?

כבר על ההתחלה הסברתי לך שיש הגדרה למה זה היסטוריה

אתה פשוט תוצר בור של מערכת החינוך

קר לי בך

Well-known member
מעגלי?

כבר על ההתחלה הסברתי לך שיש הגדרה למה זה היסטוריה

אתה פשוט תוצר בור של מערכת החינוך
נו? ותשובה לגופו של עניין יש לך או שאחרי שהראתי שמדובר בהגיון מעגלי שילד בן 8 לא יחטא בו את תמשיכי לחלק לי ציונים?

WYam

Well-known member
נו? ותשובה לגופו של עניין יש לך או שאחרי שהראתי שמדובר בהגיון מעגלי שילד בן 8 לא יחטא בו את תמשיכי לחלק לי ציונים?
אם כתבתי לך כבר על ההתחלה שלהיסטוריה יש הגדרה ברורה, ועדיין לא הבנת
אז מה יש להגיד?
אתה מאשים אותי בחוסר ההבנה שלך?

קר לי בך

Well-known member
אם כתבתי לך כבר על ההתחלה שלהיסטוריה יש הגדרה ברורה, ועדיין לא הבנת
אז מה יש להגיד?
אתה מאשים אותי בחוסר ההבנה שלך?
לא, מאשים אותך בחוסר הבנה, מאשים אותך בחוסר התייחסות לנושא,
הראתי שמדובר בהגיון מעגלי שגם ילד בן 8 צריך להתבייש לחטוא בו ואת מסרבת להתייחס לנושא,
בעצם אני מבין למה את מסרבת להתייחס לנושא, כנראה עברת גיל 8 ואת מתביישת.

בקיצור מבחינתי הנושא סגור, כשתחזרי עם הנושא המחבתי הבא, אנא עארף דילוגי אותיות או משהו דומה יכול להיות שאתייחס.

WYam

Well-known member
לא, מאשים אותך בחוסר הבנה, מאשים אותך בחוסר התייחסות לנושא,
הראתי שמדובר בהגיון מעגלי שגם ילד בן 8 צריך להתבייש לחטוא בו ואת מסרבת להתייחס לנושא,
בעצם אני מבין למה את מסרבת להתייחס לנושא, כנראה עברת גיל 8 ואת מתביישת.

בקיצור מבחינתי הנושא סגור, כשתחזרי עם הנושא המחבתי הבא, אנא עארף דילוגי אותיות או משהו דומה יכול להיות שאתייחס.
אני פתחתי את השרשור
וישר קפצת וכתבת שטויות
למרות שהייתי סבלנית והשתדלתי להסביר לך

אבל רפלקס האנטי יהדות היה חזק ממך

רוב הזמן נח

Well-known member
עד עכשיו לא ציינת את המונח "פרהסטוריה" ולא הצלחתי לקרוא את המחשבות שלך.
מודה באשמה, אני לא קורא מחשבות.
ומשהו לעניין יש לך להגיד או שנעלבת שחירבתי לך טיעון מחבתי? ושבכלל נסמך על מאמיני ישוע?
פרהסטוריה זה התקופה שלפני שהיה כתב.

קר לי בך

Well-known member
עוד לא הבנת את החלוקה?
בין פרהיסטוריה להיסטוריה?
הכתב
לא, את פשוט מנסה לסדר את המציאות כדי שתתאים לך לתאוריה (הדתית כמובן),
אבל העובדות נשארות עובדות, הכתב הומצא לפני החלוקה להסטוריה ופרה הסטוריה,
החלוקה נקבעה שרירותית ע"י נוצרים לפי גילוי כתב היתדות השומרי ואין שום דבר יהודי בקביעה נוצרית, זה הכל.

WYam

Well-known member
לא, את פשוט מנסה לסדר את המציאות כדי שתתאים לך לתאוריה (הדתית כמובן),
אבל העובדות נשארות עובדות, הכתב הומצא לפני החלוקה להסטוריה ופרה הסטוריה,
החלוקה נקבעה שרירותית ע"י נוצרים לפי גילוי כתב היתדות השומרי ואין שום דבר יהודי בקביעה נוצרית, זה הכל.
ברור שהכתב הומצא לפני החלוקה להיסטוריה ופרה היסטוריה.

היסטוריונים החליטו לעשות חלוקה בין היסטוריה לפרהיסטוריה

הגבול : המצאת הכתב

אינך יודע זה בסדר
אבל לכתוב שטויות ?

קר לי בך

Well-known member
ברור שהכתב הומצא לפני החלוקה להיסטוריה ופרה היסטוריה.
יופי
היסטוריונים החליטו לעשות חלוקה בין היסטוריה לפרהיסטוריה
נכון
הגבול : המצאת הכתב
לא נכון,
הגבול: המצאת כתב היתדות.
מאות שנים לפני כתב היתדות היה כתב הירוגליפי שכמובן מתוארך לפרהיסטוריה
אינך יודע זה בסדר
אבל לכתוב שטויות ?
מה לעשות שהעובדות לא תומכות בתאוריה שלך,
לא ניתן לשנות עובדות באמצעות כינוי "שטויות"

WYam

Well-known member
יופי

נכון

לא נכון,
הגבול: המצאת כתב היתדות.
מאות שנים לפני כתב היתדות היה כתב הירוגליפי שכמובן מתוארך לפרהיסטוריה

מה לעשות שהעובדות לא תומכות בתאוריה שלך,
לא ניתן לשנות עובדות באמצעות כינוי "שטויות"
הנה לך לינק

יופי
לפחות עברת מהנוצרים להיסטוריונים
זאת חלוקה של ההיסטוריונים
לא של הנוצרים ולא שלי

Scholars define prehistory as events that occurred before the existence of written records in a given culture or society. History refers to the time period after the invention of written records in a given culture or society

כבר העברתי לך ציטוט הזה או דומה ממזמן
אתה מסרב להבין

"
  • Archaeologists have discovered written records in Egypt from as early as 3200 BCE, which is the accepted date at which history "begins" there."

נערך לאחרונה ב:

קר לי בך

Well-known member
הנה לך לינק

יופי
לפחות עברת מהנוצרים להיסטוריונים
זאת חלוקה של ההיסטוריונים
לא של הנוצרים ולא שלי

Scholars define prehistory as events that occurred before the existence of written records in a given culture or society. History refers to the time period after the invention of written records in a given culture or society

כבר העברתי לך ציטוט הזה או דומה ממזמן
אתה מסרב להבין

"
  • Archaeologists have discovered written records in Egypt from as early as 3200 BCE, which is the accepted date at which history "begins" there."
יופי, רשמת ציטוטים חלקיים
אני רשמתי למחבתית המתלמדת שההסטוריונים היו נוצרים, הניסיון מראה שחוץ מלקרוא להם רפורמים זוהי היבלת הרגישה ביותר.
זה מה שרשום בלינק שאת שלחת אליו
EndThe date marking the end of prehistory is typically defined as the advent of the contemporary written historical record.[6][7] The date consequently varies widely from region to region depending on the date when relevant records become a useful academic resource.[8] For example, in Egypt it is generally accepted that prehistory ended around 3100 BCE, whereas in New Guinea the end of the prehistoric era is set much more recently, in the 1870s, when the Russian anthropologist Nicholai Miklukho-Maklai spent several years living among native peoples, and described their way of life in a comprehensive treatise. In Europe the relatively well-documented classical cultures of Ancient Greece and Ancient Rome had neighbouring cultures, including the Celts and to a lesser extent the Etruscans, with little or no writing, and historians must decide how much weight to give to the often highly prejudiced accounts of these
protohistoric cultures in Greek and Roman literature​
מבאס שאפילו הלינק שאת מביאה לא מתאים למחבת המתחיל.
לאמנון יצחק זה מצליח כי הוא מופע סטנד אפ, יכול להתעלל בקהל גם כשמדבר שטויות, זה לא עובד בפורום

WYam

Well-known member
יופי, רשמת ציטוטים חלקיים
אני רשמתי למחבתית המתלמדת שההסטוריונים היו נוצרים, הניסיון מראה שחוץ מלקרוא להם רפורמים זוהי היבלת הרגישה ביותר.
זה מה שרשום בלינק שאת שלחת אליו
EndThe date marking the end of prehistory is typically defined as the advent of the contemporary written historical record.[6][7] The date consequently varies widely from region to region depending on the date when relevant records become a useful academic resource.[8] For example, in Egypt it is generally accepted that prehistory ended around 3100 BCE, whereas in New Guinea the end of the prehistoric era is set much more recently, in the 1870s, when the Russian anthropologist Nicholai Miklukho-Maklai spent several years living among native peoples, and described their way of life in a comprehensive treatise. In Europe the relatively well-documented classical cultures of Ancient Greece and Ancient Rome had neighbouring cultures, including the Celts and to a lesser extent the Etruscans, with little or no writing, and historians must decide how much weight to give to the often highly prejudiced accounts of these
protohistoric cultures in Greek and Roman literature​
מבאס שאפילו הלינק שאת מביאה לא מתאים למחבת המתחיל.
לאמנון יצחק זה מצליח כי הוא מופע סטנד אפ, יכול להתעלל בקהל גם כשמדבר שטויות, זה לא עובד בפורום
הבאתי לך לינק של חיפוש בגוגל הגעת לויקי בסדר

הבאתי לך תאריך שמקובל על כל ההיסטורים והאקדמיה 3200 BC בגלל מצרים

החלוקה היא בגלל המצאת הכתב
הם בחרו על מצרים בגלל הכי עתיק שכרגע מצאו

אלו ההגדרות כיום להיסטוריה ופרה היסטוריה.
אלו ההגדרות בעולם האקדמיה

Permafrost

Well-known member
אני מדברת על השנה בלבד
אתה רוצה לקפוץ נושא?

אז הגיוני לך שאתה בשנת 2022? כי זה המקובל?
כל העולם נוהג כך, ולא ישנה זאת ל - origin אחר, פשוט מפני ששכתוב תוכנות מחשב מחדש פשוט לא בא בחשבון.
מליארדי דולארים הושקעו לפני כעשרים ושלוש שנים בהתאמת תכניות מחשב לרישום שנה בארבע ספרות, במקום שתיים.
"התחזקי" אם "ראית את האור" לפתע וזה מה שעושה אותך מאושרת. אין טעם בהתנגדות למשהו המקל על סבל הפרט ומנחמו, גם אם אין בו ממש.
ואגב, אני דווקא סקרן לדעת האם את מכירה את עקרון הלוח העברי ממנו את כה מתלהבת...

WYam

Well-known member
כל העולם נוהג כך, ולא ישנה זאת ל - origin אחר, פשוט מפני ששכתוב תוכנות מחשב מחדש פשוט לא בא בחשבון.
מליארדי דולארים הושקעו לפני כעשרים ושלוש שנים בהתאמת תכניות מחשב לרישום שנה בארבע ספרות, במקום שתיים.
"התחזקי" אם "ראית את האור" לפתע וזה מה שעושה אותך מאושרת. אין טעם בהתנגדות למשהו המקל על סבל הפרט ומנחמו, גם אם אין בו ממש.
ואגב, אני דווקא סקרן לדעת האם את מכירה את עקרון הלוח העברי ממנו את כה מתלהבת...
מי אמר לך שאני מתלהבת מהלוח העברי ?
מי אמר לך שאני מתנגדת לשנת 2022?

יש לך בעיה שמאלנית מוכרת

WYam

Well-known member
מי אמר לך שאני מתלהבת מהלוח העברי ?
מי אמר לך שאני מתנגדת לשנת 2022?

יש לך בעיה שמאלנית מוכרת
הנושא הוא פשוט
מה הגיוני יותר..
?
זהו

האם אפשר לשנות למשהו אחר
זה נושא אחר..

The Real Big Joe

Well-known member
הנושא הוא פשוט
מה הגיוני יותר..
והתשובה היא כל כך פשוטה שאני לא מבין איך אשכול ההזוי הזה ממשיך לחפור ולחפור.
אין שום הגיון בשום מספר סידורי. זה שרירותי . מה שמעניין אותנו זה הפער.

הפער בין 1900 ובין 2000 זהה לפער בין 1,111 ו-111. ובין 970 ו-30 ובין 1,234,567 ו-1,235,567

כל עוד יש הסכמה על נקודת היחוס - הכל הגיוני..

למעלה