מה יהיה?

מה יהיה?

לקטר - כולם יודעים. לקום ולעזור? לעשות מעשה? להוציא את האצבע מהמקלדת? נאדא!!! ביקשתי מתנדבים לסייע בהכוונת התנועה בארוע של יום שבת - כלום, ממש ממש כלום. אבל לשפוך מילים וירטואליות, להעיר הערות למי שעושה, לומר כמה אנחנו טועים במה שאנחנו עושים, להציע הצעות לפעולות מיליטנטיות - זה כן, והרבה. אז נשאלת השאלה - בשביל מי? לארגן ארוע הנחות לחברים זה טוב ויפה אבל מה עם החברים (להוציא אותם חמישה שעוזרים הרבה, מכל הלב ובלי לקטר)? הדגלן שחושב מחשבות......

silicon

New member
מק../images/Emo78.gif ומסבירה:

(וואו, אף פעם לא יצא לי להשתמש באמוטיקון הזה...) (וואו, איזו מילה מטופשת היא אמוטיקון) (וואו, למה להגיד כל כך הרבה "וואו" בבת אחת...) טוב, ולעניין, אחרי שלקחתי את התרופות: בסופשבוע הקרוב ישנו אירוע של מועדון החמש בשיתוף עם מועדון האופנועים הישראלי. באירוע יהיו גם מכוניות וגם אופנועים- חדשים וישנים. ומה יהיה לכם לעשות שם? "די ג´יי פצץ, ים אלכוהול, מלא כוסיות- סוף הדרך, אחי"- נו, טוב, אולי יהיו כמה בחורות. על כוסיות (אני בחורה, אז מותר לי להגיד את זה) אני לא מוכנה להתחייב. אבל יצא לנו להתראות (במפגש ביום חמישי לא כולם מספיקים לראות את כולם...), ויותר חשוב מזה: להיראות!!! כן, רבותי, עד שיש אירוע עם אופנועים הפתוח לקהל הרחב אנחנו חייביםם להגיע, כדי שיראו אותנו קיימים, זזים, נושמים, ואולי אפילו נוכל לשפר ולו במעט את יחסי הציבור שלנו עם קהל יושבי הפקקים. ומה מבקשים מכם? 1. הגיעו בהמוניכם 2. מי שיוכל להגיע עם נשק אישי כדי לאבטח עוד קצת את האירוע, יקבל נשיקה. תודה, ליאורה.

alfred

New member
ובאמת, מה?

על מה מדובר? האם יהיו בירות? האם הונדה יזרקו שוב חולצות באויר? האם מדבקות-הרפורמה שוב יחזקו לג´רמי את הפיירינג? וברצינות, על מה מדובר? מתי? מה? כמה? למה? יהיו הרליסטים עם חוטיני?

R750-Girl

New member
שוב אתה מעלה את הנושא....

האמת היא שיש מרוץ ביום שבת, ואני מאוד רוצה להגיע. אבל אם לא יצא - אני שם בטוח. עם ח____י, ועם ה____י

alfred

New member
אז אלפרד מבין שמדובר בשבת?

והמרוץ גם הוא בשבת?

כRובי

New member
מה יהיה גישן ? יהיה בסדר..

אל למועדון להתייחס לקהל הפורום הנ"ל כצבא מפגינים המתכוונים לעמוד דום למשמע הפקודה.. אומנם רבים האנשים פה שמוכנים לתרום (מבחינת אחוז המשתתפים בפורום) אך עדיין..לא כל החברים כאן הם ג-ם חברי מועדון ולא כ-ל המשתתפים כאן מרגישים מחויבים לפעולות המועדון.. מן הראוי היה (לדעתי לפחות) שאירוע בסדר גודל כמו המפגש השנתי עם מועדון ה5 (שיודעים עליו בד"כ , שנה מראש) היה דורש גיוס מחברי המועדון (שככל הידוע לי , הם "קצת" יותר ממספר חברי הפורום) אבל מה ? בידיעון המועדון , לא הוזכרה בקשה אחת אפילו מקרב החברים שאולי יסכימו לשמש כמרשלים...ובאמת בשביל מה ? יש לשם כך את הפורום..למה שנטריח את חברי המועדון המכובדים ? (נאמר בציניות כמובן) בקיצור , אי אפשר לבוא בדרישות ל300-400 הגולשים כאן (שאני מעריך שרובם כלל לא חברים במועדון) מבלי לפנות קודם לכל חברי המועדון ואח"כ עוד להתאכזב מחוסר האמון כביכול שמפגינים חברי הפורום בפעילות מעין זו.. בברכה , כRובי

doron321

New member
כן..ממש אפשר לדעת על מה מדובר..

שמישהו יתן פרטים ועכשיו לפני שאני הופך פה איזה שולחן

[בפלצנות] חביבי... (צודק - אבל)

אתה כמובן צודק ב-100%, אבל מה אפשר לעשות שהסיכויים לגייס כמות מספקת של מתנדבים בפורום גבוהה במאות אחוזים מכל דרך מוכרת אחרת, למעט אולי הידיעון, שכל הנושא נשמט ממנו בטעות אך בתום לב. אז אולי היתה פה "פשלה" בפרסום, שצריך לקבל את תוצאותיה בהכנע וברוח מבוגרת. אבל, אחרי כל ההכאה על חטא, אולי בכ"ז?
ושאני מתנדב אמרתי?

ובאותה רוח

או במילים אחרות: הרני להסיר את הכובע (קסדה...) בפני יושבי הפרדס על רוח ההתנדבות אותה הביאו עמם אל הפרדס, ועל תרומתם ותמיכתם המתמשכת. ובלי קמצוץ של ציניות.

כRובי

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo13.gif

O.K..עכשיו כשהסתדרנו...
חבר´ה - עזרתכם נדרשת בנתינת יד למארגני האירוע ביום שבת הקרוב ! ביום שבת הקרוב יגיעו מאות אופנוענים (מניסיון העבר) שיציגו לראווה את הכלים שלהם...במקום תערך גם תצוגת מכוניות ואופנועים ישנים - חברי מועדון ה5.. מניסיון העבר , מדובר על אירוע מרהיב (שנה שעברה היו 3000 איש).. אבל , בשל המצב הבטחוני - נאלצים המארגנים לעשות מעט שינויים... בעלי רישיון לנשק מתבקשים לעזור באבטחה וחברי המועדון שאינם נושאי נשק מתבקשים לעזור למאגנים בשאר הדברים.. אנא מכם , מי שיכול , פנו בבקשה לגישן והציעו את עזרתכם.. בתודה מראש , כRובי - שככל הנראה , בכלל לא יוכל להגיע

doron321

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif..אתם יודעים מה..אני על

הפרנציפ לא מגיע...שואליפ פה כבר מיליון פעם איפה הארוע מתי וכמה ואיך...ואף אחד לא עונה....... |אייקון מסובב את הגב , יוצא מהחדר וטורק את הדלת מאחורי|

mi16

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

למעלה