מה יהיה?

shir 26 26

New member
מה יהיה?

אני רוצה לשתף אתכם בבעייה שמדירה שינה מעיניי. אני עובדת במשרד של מקצועות חופשיים מאוד מצליח, שמרוויח הרבה מאוד כסף ומטבע הדברים מבוסס על ההון האנושי שלו.הפירמה מונה מספר גדול של עובדים כ 200 , אולם מספר המנהלים קטן. בעצם יש שני מנהלים לחברה וכמה מנהלי מחלקות שאינם אחראים לנושא השכר. כשהתחלתי לעבוד הוסבר לי כי מדובר בשכר בינוני אמנם אבל אפשר לצמוח בתפקידים ולהרוויח טוב יותר. בשלוש שנים לעבודתי הקדשתי זמן ומאמץ בחוסר פרופורציה לשכרי מתוך רצון להתקדם ולהצליח ולפני כחצי שנה פניתי בבקשה לעדכון שכרי. המנהל הסכים איתי כי שכרי אינו תואם את עבודתי ותרומתי וביקש ממני מספר דברים לפני העדכון המיוחל. הצגתי לפניו את תוצאות עבודתי (מדובר בעבודה מאוד עצמאית עם מגע מינימלי עם מנהלים), הכנתי עפ"י בקשתו נייר עבודה לכל סוגי הפעילות שלי. בנוסף ניסחתי הצעות מסגרת נוספות לשיפורי תהליכים והתייעלות, השתתפתי ולקחתי על עצמי עוד עבודה. אציין כי לקוחות המשרד העבירו לא פעם למנהלי המשרד פידבקים מעולים (שני המנהלים סיפרו לי מיוזמתם) והממונה הישיר העביר עליי משוב טוב מאוד ומידי פעם אני נקראת לעזור בשל השפות אותן אני דוברת. מידי פעם פניתי לשאול מה קורה עם זה ולפני כחודשיים נאמר לי כי בתחילת יולי יבוצע עדכון לכל המחלקה שבה אני עובדת. והנה יולי עומד להסתיים ואני לא רואה שמשהו קורה ואני לא מבינה את זה. איך אפשר שמי שבשיחות שקיימתי איתו גרם לי להבין שהוא חושב שאני צודקת אבל לא עושה כלום בנדון שהרי נהגתי באסרטיביות, אבל כמה פעמים אפשר? נכנסתי לשיחה בנושא כבר מספר פעמים שאני כבר לא מאמינה שאקבל משהו. התחלתי לחפש עבודה חדשה ואני מאמינה שתוך זמן מה אמצא משהו אבל אני מרגישה כל כך רע...כמעט מושפלת- מצידי שיגידו לי לא...אבל שיגידו לי משהו. לא ברור לי איך לא לוקחים בחשבון את האופציה שאני אלך??? איך אני כל כך בלתי חשובה כדי לקבל תשובה.

לדעתי

כדאי לחכות למשעורת יולי שתהייה בתחילת אוגוסט ואז להחליט. ספרי לנו אם שכרך יעודכן במשכורת הבאה. אם לא, אז באמת כדאי לך לעזוב. לגבי שאלתך. הם לוקחים את האופציה שתעזבי. אבל הם מסתמכים על זה שיביאו מישהי זולה יותר שתעשה את אותה עבודה. לכל אחד יש תחליף.

טוב.. אז שכרי לא עודכן. פיטרו את

הממונה הישיר שלי והביאו מישהו אחר. אני מניחה שהמחלקה שלי גרמה עד היום אי נחת למנהלים. מכל מקום איישו את משרת הממונה הישיר במישהו מבחוץ... אגב, קיבלתי שיחת טלפון מהמנכ"ל של החברה בו הוא מבקש ממני להכניס לעניינים את הממונה שלי ומאחל לי מזל טוב על אירוע במשפחתי. השיחה איתו שוב היתה כל כך נעימה וברוח של שיתוף פעולה שאני נקרעת מהדיסוננס בין מה שקורה לבין המסרים שאני מקבלת.

וגם כנראה שמצאתי עבודה חדשה.

הרגשות שלי לגבי העניין מעורבים. מצד אחד דרגה ושכר טובים בהרבה ומצד שני פירמה הרבה פחות מרשימה ויציבה מזו שהיום אני עובדת בה. אשמח לכל התיחסות.

לכי על זה!

נראה לי עדיף מאשר להרגיש לא מוערכת מבחינת שכר בנוסף אולי כאשר תודיעי שמצאת עבודה ואת שוקלת לעבור כן יעלו לך את השכר?

למעלה