מה יהיה?

• פותח הנושא ff
  • פורסם בתאריך

ff

New member
מה יהיה?

לפני כמה דקות התנתקתי מהצ´ט והחלטתי לשפוך את הלב. אני מודה שמעולם לא השתמשתי בפורום הזה כדי להביע דעה (למעשה זו פעם ראשונה שאני בכלל נכנס לכאן), אבל אני חייב לפרוק קצת תיסכולים. אני הבן אדם האחרון בערך שיתלונן על העובדה שהצ´טים הם גן-עצמאות וירטואלי. אין מה לעשות- הרבה פעמים אנחנו מחפשים מין מזדמן, מישהו שיבוא וילך (עדיף גם שיתקלח אצלו אח"כ). כל המתייפיפים למיניהם שכותבים הערות בצ´ט בנוסח "האכזבה הגדולה" - עדיף שיתבגרו ויפסיקו להתחסד, הרי כולנו יודעים למה לצפות ברגע שהתחברנו. אפשר לחשוב שבמקומות אחרים כולם פתאום נורא רציניים ומחפשים קשר משמעותי. אנחנו הרי מכירים את הסחורה לא מהיום. מה שכן, יש כמה דברים שכן מפריעים לי: מפריע לי שילדים בני 16 (במקרה הטוב) הם כ"כ חסרי תום ובושה. מפריעים כל מיני מטרידים כפיתיים בעלי שמות ביזאריים. הקטע שלכם זה מכות? סקס בטלפון? סבבה, רק עזבו אותי. וכשאני אומר עזבו אני לא מתכוון לזה שתיכנסו לפרטי פרטים של מה שאתם עומדים לבצע בי. קצת נימוס, בבקשה (לא נראה לי שזו בקשה מופרזת). למרות כל זה- עוד משהו קטן לסיום:אני כן (!!) מחפש קשר רציני ונראה לי שאני לא היחיד. מה שכן - אני לא מוכן להתחייב לקשר כזה על סמך שיחה בצ´ט (אפילו אם היא מעניינת וקולחת וחורגת מהריטואל הקבוע של "איך נראה/מה מחפש"). אז למרות שאני מתעב את המילה הזו אין מה לעשות אלא "לזרום". שיהיה לכולנו טוב. שבת שלום

MARMELAD

New member
מה יהיה? זה מה שיהיה.

להיכנס לצ´ט ולהתלונן... זה לא מספיק. כשאני נכנס לצ´ט אני תמיד יוצא עם חיוך. כי אני לא נכנס "לחפש". אני נכנס להיפגש עם קבוצה של אנשים שאת חלקם בחיים לא ראיתי אבל את כולם אני אוהב. אז אם אתה נכנס לצ´ט לשיחות נפש... אז אני מציע שתעבור לפורומים ותהנה הרבה יותר. ואם אתה נכנס לצ´טים לחיפושים.. אז זה מה שיש. SORRY.

יובל16

New member
שתדע להבא...

אך תיכנס לצאט במטרה לדבר או להכיר. רוב האנשים בצאט חרמנים, סוטים או סתם דפוקים. מה לעשות... העולם לא מושלם ורואים את זה טוב על הנוער. רובנו סתם סוטים שמחפשים סקס סקס ורק סקס. אז שתדע, רוב האנשים הצעירים בצ´אט לא מחפשים קשר. חוץ מזה, אם אתה מחפש קשר אז למה בצ´אט. אני יכול להגיד אלף ואחד דברים על עצמי בצ´אט, אבל אם ניפגש אתה תראה שכל מה שאמרתי זה שקר. אז אם אתה רוצה קשר תצא החוצה, לא למועדונים. אל תשב ותחכה לפרפר. לך ותחפש את הפרפר.

אופק L

New member
היי יקירים שלי, אז יש עולם אחר והוא

נקרא MIRC לא סתם צ´אט של פורטל קטן, אלא רשת של חדרים שכל אחד מכל מקום בארץ מתחבר אליו ומדבר עם אנשים על מה שבא לו. רוב החברים שלי הכירו בני זוג דרך חדר GAY.IL, תתפלאו אבל גם סטודנטים לארכיטקטורה, כלכלה, מנהלי חנות בגדים - לא כולם שם בטלנים שמחפשים סקס מזדמן. אז נכון שאין תחליף למפגש פנים מול פנים, אבל הקשר חייב להתחיל מאיפה שהוא - ואם אין אפשרות ללכת כל יום לאאוט או לבתי קפה בתל אביב, אפשר למצוא את התחליף הווירטואלי ולחפש גברים ברשת. לא לתת מספרי טלפון אף פעם - יש מטרידים שלא עוזבים אותך גם אם אמרת להם שאתה לא מעוניין

למעלה