מה יהיה עם הנוער?

avivvv30

New member
מה יהיה עם הנוער?

שוב פעם הפסידו נגמרו התירוצים מר חלובה גוניור זה כבר מגעיל

מתוק...

זה שאתה לא מסוגל לבוא ולהגיד מי אתה ואתה מסלף דברים ומנסה להשמיץ את שמי ,לא אתן לך גם אם תמשיך להתחבא, הרי אין פה עבודת בילוש נכון ?(יש כאלה שחיים את זה המבין הבין) זה כולה כדורגל לילדים לא כן..? ראשית - אנשים אוהבים לשמוע אמת ,ולאף 1 אין חשק לשמוע לשון הרע ,זה לא מעניין אנשים גם אם זה מעורר קנאה אצל אחרים. שנית - אני לא מתחבא בגלל השקר כמוך ,אני עובד עם ציבור בשביל לענות תשובות בפנים והכי ישרות שיש. אמרתי התקדמנו ואני עומד מאחורי זה ועוד איך ! הרישום של הביה"ס לכדורגל עלה ב..40%. קבוצת טרום ב' לה המאזן הדל ביותר במועדון וזה נובע מכך שלקבוצה לא הייתה הכנה לליגה ולכן הבאנו חבורת ילדים מהביה"ס לכדורגל ,כשיש להתחשב בעובדה שלא לירן הכין את העונה הנוכחית ,מבלי לפגוע באף 1 ,זה מה שקיבלתי. למרות הכל רצינו קצת יותר ממה שהשיגו החבר'ה הקטנים ,המאמן לא הצליח ,ופוטר. טרום א' שקיבלה ללא הרף על ראשה בשנה החולפת ,פתחה חלש גם את הנוכחית ,וכיום כבר מרגישה את השינוי הרבה יותר יציבה בתוצאות ,ואפילו השיגה כמה נקודות ליגה ,מה שלא חשבו שם שנה שעברה. אפילו לא תיקו לא היה להם. רק 15, 17 ,20 ,אלה המספרים לחובתנו בשנה שעברה. ילדים ג' - בשנתיים ששיחקה במסגרת הליגה הייתה קבוצה שבד"כ מפסידה אם כי במגמת השתפרות ,עם הצטרפותו של המאמן החדש שעבד אצלנו בעבר ,חלה התדרדרות קשה והקבוצה לא הטיבה לשחק ופשוט קיבלה בראש מדי שבת. אחרי 14 משחקים ללא נקודה נגמר הקרדיט של המאמן ,מה שהביא לפיטוריו ,וגם הוא היה חפץ בכך. אחרי השינוי שנעשה לפני שבועיים, מגלה הקבוצה יכולת טובה יחסית למשחקים הקודמים ,וזה כולל גם נצחון ראשון על הגדנע ,ועוד הפסד למכבי הרצליה בתוצאה קטנה פי 2 מהסיבוב הראשון. ילדים ב' - גם לה שיפור עצום לעומת השלוש שנים קודם לכן , הרבה יותר יציבה פשוט ככה. וזה מתבטא קודם בתוצאות. גם כאן לא מדובר בקבוצת צמרת ,אבל עדיין יש שיפור ניכר ביחס לעונות קודמות. ילדים א' - כשלון אדיר פשוט ככה. בקבוצה הזאת נפלנו בגדול ,לכולם חלק בזה ,מחכים לפגרה כמו אוויר לנשימה ,הקבוצה פשוט מחוסלת מנטלית ,ובעיקר מקצועית ,צריך לחזק את הקבוצה בפגרה הקרובה ,ואני יעשה הכל בשביל לעצב אותם אחרת ב"נ ,במידה ואמשיך. נערים ג' - אחרי שנה אפורה מינוס מינוס לעומת השנים שלפני כן ,(באותן שנים אחרונות עזבו אותנו אינספור שחקנים משנתון 92', שהעדיפו את הקבוצות הגדולות מהאיזור) ,התייצבה הקבוצה ועם חיזוק ראוי של המאמן שלומי שלמה מקבוצות האיזור רואים את השינוי. גם כאן מדובר בקבוצת תחתית אלא שיחס השערים שלה דומה לקבוצת צמרת כמעט ,כי בכדורגל צריך גם מזל ,יותר מדי 0-0 , 1-1 ,גם המזל יגיע אבל יש יציבות בתוצאות וזה מה שחשוב.לאחר חילופי מאמנים בגלל בעיות שנוצרו בנערים ב' ,נערים ג' גם כובשת בכל משחק ,ואפילו ניצחה במחזור האחרון את הגדנע. נערים ב' - זאת הקבוצה השנייה שנכשלה אחרי עונה בינונית אך יציבה ,מצויה במקום הלפני אחרון עם מאזן די עגום ,לאחר החלפת המאמנים בגלל אותן בעיות מקצועיות ,גם כאן יש תחושה של שינוי מגמה ,וזה כבר מתחיל לבוא לידי ביטוי ,תיקו מכובד בב"ש. נערים א' - אותה מאמן דוד בבזרה ,נערים א' זאת קבוצה חשובה למועדון מי שרוצה לבוא ולראות ולהגיד שזאת אותה קבוצה של שנה שעברה שקיבלה שביעיות ושמיניות שיבוא ויגיד ,ושלא יבלבל ת'שכל כאן על 4-0 של מכבי ת"א. מכבי קורעת את כל הליגה ובדרך לאליפות ,בסיבוב הראשון בקושי ניצחו 2-1 בקרית שלום ,רק בשבוע שעבר עשינו תיקו מכובד בבני יהודה ,ולפני שלושה שבועות עוד ניצחון וכפול על אותה בית"ר ירושלים הגדולה ,הפעם בחוץ 4-2. ובסיבוב הראשון 1-0. זאת בסה"כ התבוסה השנייה העונה אחרי 16 משחקים ,יישר כח נערים א' ,מי שאוהב לראות צעירים שיבוא לראות את הקבוצה הזאת ,בכל משחק היא נותנת מאבק ,כשלון בטח שלא - אני פשוט גאה בקבוצה הזאת. נוער - מלבד החודש האחרון ,הנוער לא הפסיד ,אף 1 לא סימן אותנו בכלל ככאלה שיעלו ליגה ,כל מילה נוספת מיותרת. חשוב לדעת !!!! התנאים שעומדים לרשותנו (מלבד קבוצת הנוער שמתאמנת עם קבוצת הבוגרים) פשוט זועתיים ,פשוט מגרשים עלובים שלא נותנים למצטיינים לחשוב פעמיים וגורמים להם לעזוב את חולון לטובת האריות מסביב ,גם בני יהודה וראשון אריות במחלקות נוער. אם שמתם לב קוראים יקרים בשבילי יציבות יחסית זאת יכולה להתחשב כהצלחה במושגים שלנו וכיום. זה מה שיש ועם זה אנחנו מתמודדים ,קודם עם הלב וחשוב שיהיה ישר. ביננו המנהלים והמאמנים של כל הקבוצות יש אווירה טובה כבוד בין כולם ,אנשים פשוט נותנים את הלב בשביל המועדון ומנסים למלא את החוסרים ביחס חם לשחקנים והקניית ערכים טובים. מי שחושב ששנה הבאה ניהיה בין קבוצות הצמרת בארץ - טועה ומטעה ! המצב לא קל האגודה ענייה מאד ולא עומדת כמעט באף פרמטר אל מול המתחרות שלה. יכולתי לשייך את הקבוצות לליגות הפחות טובות ,אבל הכבוד לבורא יתברך ,האגו לא קיים אצלי. ואנחנו ניאבק בכבוד מול הקבוצות הטובות בארץ עד יומנו האחרון בספורט - ככה חינכו אותי ואת זה אני מעביר לילדים הקטנים היום ,שלא ייתיאשו ויעבדו קשה ,הכדורגל זה משחק קבוצתי ואם נשחק ונתאמן 1 בשביל השני אפשר לשפר על חלק מסויים מהפערים הקיימים כמו שציינתי מקודם. חבל שאנשים משמיצים זה באמת לא הוגן , ונובע מקינאת ושינאת חינם ,בגללם יש לזכור נחרב בית המקדש. כל טוב ולהתראות.

למעלה