מה זה?

מצב
הנושא נעול.
תודה על הפרטים אביתר.

הנה פרטים טכניים על 870-899 להשלמת התמונה:
870-899 LEYLAND ROYAL-TIGER Mk-2;; אוטובוס זה עלה לראשונה על הכביש ביום שישי - 10.01.1975. תאריך ההשבתה הרשמי שלו הינו: מוצ"ש - 22.03.1997. נגרט מהמצבה של מחשבי משרד הרישוי ביום שני - 04.05.1998. מאז עמד עד שגאלו אותו כאן. מספר השלדה שלו הינו: 7590327403281.
תודה על הפרטים אביתר.

JayZed

New member
../images/Emo51.gif אני מתכנן לחזור עם לא מעט תמונות תח"צ

יעקב עם לוחיות הרישוי החדשות
אגב, זה המקום לאחל ליעקב טיסה נעימה ובהצלחה! יעקב טס מחר בבוקר לקנדה וארה"ב לסיבוב הופעות יחד עם להקתו.
אני מתכנן לחזור עם לא מעט תמונות תח"צ
אבל הן יהיו ברובן רכבתיות, כי אוטובוסים באמריקה זה מ-ש-ע-מ-מ-מ-מ-מ-מ-מ-ם...

gen1

New member
מה שנעשה כאן זהו מחטף ולא מתאים לפורום

יעקב והלוחית
מה שנעשה כאן זהו מחטף ולא מתאים לפורום
שלום! לא סתם הכתבה שאני כותב עכשו נמצאת כאן ,מה שאני נוהג לעשות זה לקחת תמונות שהגיעו לפורומים השונים ולעבד אותם וע"יכ להוסיף ידע לאנשי הפורום ולכל מי שיכול להכנס לפורום . לא תמיד אני יודע מי הביא תמונה זו או אחרת ולהסביר את המסר שאתו אני רוצה להעביר ,אין סיבה לדעתי שאם מפיק תמונה או כתבה לא ידוע לי לא אספר ואתאר את מה שאני יודע בקשר לאותה תמונה ,יש כאלה שרוצים שששמם יהיה על התמונות שלהם זכותם אני מכריז בזאת שכל חומר, תמונה, שהבאתי או כתבה שכתבתי הוא של הפורום וכל אחד רשאי לעשות בו ככל העולה על רוחו בגבולות ההגיון כמובן וללא פגיעה באחר ,ואני מצפה ממכם כל חברי הפורום לנהוג כך כגדולים רק כך נוכל להעשיר ידיעותנו וזו בעצם המטרה ,ובעצם מי שמפרסם ברשת בכלל חשוב שידע שהוא מסר נכס לרשות הרבים ,מי שיש לו בעיה עם זה חד משמעית שלא יפרסם . אני מצפה שהכתבה עם הכתבות הנלווות יחזרו למקומם כי בעצם המחיקה בעצם פגעתם במהות הפורום ותתחילו להפנים שהפורום הוא לא נכס פרטי ותמונה שאדם הכניס ואשר שימשה חומר גלם לאחר גם מבלי שצוין המקור זה לא אסון ,

בונוס: ה-4081 של סופרבוס

מה זה?
תשובה עוד מעט
בתפקיד ה-SL: מרצדס O1834 ואנהול. בתפקיד אילן מזרחי: נהגת! (OC500). האוטובוס נראה יפה, נקי ומצוחצח. הנהגת מצחיקה, מקצועית, מקשטת את האוטובוס במבחר בובות, משל הייתה אילן מזרחי ואפילו מנקה את האוטובוס כמוהו: תחילה מטאטא ואח"כ שפכטל על המדרגות, כפי שנראה בתמונה.

גם בקווים יש EL אחד כזה מצוחצח

בתפקיד ה-SL: מרצדס O1834 ואנהול. בתפקיד אילן מזרחי: נהגת! (OC500). האוטובוס נראה יפה, נקי ומצוחצח. הנהגת מצחיקה, מקצועית, מקשטת את האוטובוס במבחר בובות, משל הייתה אילן מזרחי ואפילו מנקה את האוטובוס כמוהו: תחילה מטאטא ואח"כ שפכטל על המדרגות, כפי שנראה בתמונה.
עם טאסות של איריזר,האוטו נראה מבריק.

mister K

New member
EL עם טאסות? איפה?

עם טאסות של איריזר,האוטו נראה מבריק.
EL עם טאסות? איפה?
אתה בטח מתכוון לאחת משתי הוולבו עממיכס שלהם שבעבר היו שייכות להורן את לייבוביץ'. אחת מהן עם טאסות של איריזר אבל עדיין נבלה.

יש לך תטלפון שלה?

יש לך תטלפון שלה?

ועוד 2 תמונות של הכוכב

ועוד 2 תמונות של הכוכב

והכוכבת

והכוכבת
אני חייב לציין שהאוטובוס מבפנים נראה כמו חדש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה