מה זה?!

gabrielle

New member
מעניין מאוד...

שתפי אותי?

Niff74

New member
אואה... רשימת קטעי ארס-זינה ../images/Emo54.gif

שנחתכו בעריכה, ארוכה כמעט כמו הרגליים של קלייר... מה שיפה, זה, שלמרות שלא חשבו שצריך להשאיר את הקטעים האלה בתו הפרקים, החבר´ה של קריאיישן החליטו שהקטעים יפים מספיק בשביל להוציא ולמכור לנו כמה וכמה תמונות מהם... <פה צריך לבוא סמיילי עצבני שעושה תנועה מגונה עם האצבע> רוצה דוגמא? בבקשה. אני רק מקווה שהתמונה לא תחרוך את המסך...

Dafi the Mighty

New member
בואי נתחיל מהסצנה מצאקראם...

לתמונה של הנשיקה מצאקראם יש כבר כל מיני תמונות... של לפני לפני הנשיקה, של פגישת השפתיים, של הנשיקה עצמה... יש אפילו תמונה של זינה מבוהלת קצת עם גבריאל! אבל אני לא יודעת אם יש לי אותה על המחשב בעצם. לעולם לא אשכח את היום שבו מצאתי את התמונה הזאת! <מצורפת>

danlian

New member
זה מעניין אותי ../images/Emo8.gif ...

את יכולה בבקשה לפרט על עוד קטעים כאלה ? לא חייב רק על ארס וזינה . אני לדוגמה מכירה סיפור שלם שנמחק מהפרק מיהו גרקון בעונה השישית . בפן קיט הראו על העשייה של הפרק והראו שם קטעים עם גבריאל והבנות האחרות בהרמון שמחקו מהפרק .

ברודי

New member
איזה פרק גדול זה מיהו גרקון....

הזכרת לי, בדיוק הוא היה לא מזמן... כל הייסורים שזינה עברה שמה במרתף רק בשביל שרה האינפנטילית הזאתי. אבל זה אחלה פרק ("ובכן יש פירצה במערכת" -כשזינה תפסה את גרקון ומודיעה לשרה שייתכן ולא תהייה להם בעיה לצאת מהארמון...קטע הורס)

ברודי

New member
יחי ההבדל הקטן...

התכוונתי לכתוב גורקאן... פשוט שאני גם כותבת גם מדברת עם אנשים וגם שומעת שירים שככה אני לא ממש שמתי לב.... איזה פרק את רוצה לדעת יש ביום א´ בביפ או בערוץ 10? בביפ- Succession בערוץ 10- Legacy

gabrielle

New member
יום ראשון- מורשת:)

Legacy פרק יפיפה... גוקראן פרק ענק... הקטע של גבי מרביצה לגורקאן , אני מתרוממת מהספה כל פעם שאני רואה אותו ומרביצה איתה... אני חושבת שזה הפרק שראיתי הכי הרבה פעמים...

ברודי

New member
אני היחידה שלא סובלת אותו?!

אני ממש לא אוהבת את Legacy כל הרגשי אשמה של גבריאל ובכלל השקים שהן לובשות ו...אני לא אוהבת את הסוג פרק הזה, אני אוהבת שזה ביער... וממ...גבריאל רוצה להקריב את עצמה בשביל המהשמו ההוא... NO WAY!!!! אגב אתמול היה את הפרק Chakram היה מגניבבב (סופסוף ראיתי את זה!!!!) אבל אין הרבה פעמים שזינה משתמשת באופציית הפיצול ל-2 של השאקרם החדש נכון? כאילו קצת שכחו מהאופציה הזאת... עיצבן אותי שגבריאל מקבלת פה בגדים חדשים ונשק חדש והכניסו את זה לעלילה כמו כלום... ז"א הסייקס זה רק במקרה כי רואים בפרק שהיא מביאה את זה בכלל לזינה וזינה לא מבינה מה רוצים ממנה אז גבריאל נשארת עם זה... אין איזה מורשת קרב עתיקה...משהוא...

gabrielle

New member
חח ניראה לי שכן...

הפרק מעולה, התפאורה, הבגדים, המשחק המעולה , והעלילה עצמה- מדהימים. הרגשי עצמה של גבריאל הם מובנים, הרי היא הרגה מישהו, שלא היה צריך למות בכלל בכלל, ואנחנו מכירים אותה, בקושי בקרב היא הורגת את ככה? היא לא רצתה להקריב את עצמה, היא פשוט קיבלה את העונש שרצו לתת לה ( בשביל זה יש את זינה ) , כי לא יכלה לסבול את המחשבה שהיא הרגה חף מפשע... כן "צקראם" פרק יפה מאוד, ( סייקס=סייס ) , את צודקת - גם אותי עיצבן שזה אמור להיות הנשק של זינה ובסוף זה שלה... עד שהיא עוברת לחרבות, וזורקת את המקל המעצבן לים, היו צריכים להתיחס לזה יותר..

shiRan WP

New member
וואי!

מישהו יכול בבקשה לשים תמונות של קטעים שנחתכו? תודה!

Cally1

New member
גורקאן ולגאסי

לגבי גורקאן...ממש לא אהבתי את הפרק,חוץ מהבטן של רנה:) ולחשוב שעוד כמה זמן יהיה לי פוסטר עם הבטן שלה על הקיר ושאני אוכל לנשק אותו מתי שבא לי:) ולגבי לגאסי...גם שם הוציאו כמה קטעים,איזה קטע יפה של הרחצה של זינה וגבי:)

ענבר1

New member
רוצה פוסטר מהמם.....אז

יש אצל מישהי מהפורום שלא נזכיר את שמה(אני חומדת את הפוסטר) שיש לה פוסטר מ ה מ ם של קווין אני הייתי מנשקת אותו...ואת הבטן השרירית של קוו

Cally1

New member
אני לא כ"כ בקטע של גברים:)

אבל רנה...איזה בטן!יווווווווו אני מתה:)

למעלה