מה זה מבוגרים ?

• פותח הנושא TIP.
  • פורסם בתאריך

TIP.

New member
מה זה מבוגרים ?

מאיזה גיל זה - מבוגר ? ואולי אני ילד , עם ניסיון של מבוגר ? או אולי אפילו ילד עם ניסיון פי כמה ממבוגר אחר ? או שסתם אתם עושים גבול שכזה ....... - כדי שהמבוקרים ירגישו יותר טוב עם אותם בעיות בדיוק כמו לכל קטין (ילד/ה) אחרים ? אז... פשוט אני אחל בהצלחה לכל המבוגרים - אם טיפ קטן - התמימות שאתם רואים לילדים סביבכם בעיניים - ומגלים כי גדלתם בעוד שנה..... אותה תמימות - היא אמת מדהימה - ולפעמים התמימות הזאת הרבה יותר חזקה - מכל ניסיון שהוא אחר בחיים - כי התשובות באים מהלב - ולא מאיזה ספר מחוכם. ו..... תקשיבו לילדים סביבכם - ניתו ללמוד מהם הרבה !!!! בברכת - כל טוב TIP

טיפ יקר

אני לא יכולה לענות לך בשם הארגון, אוכל להגיב רק בתחושות שלי. מבוגר זה לא עניין של גיל מדויק, אכן המון קשור לנסיון חיים, ולאישיות. אך חשוב גם להבין שיש עומסים ריגשיים של בעיות בחיים, שנפגשים בהם בגילאים מבוגרים בגיל, שלא הגון להעמיס על צעירים בגיל, במיוחד שמדובר בפורום פתוח לכל. כמה פעמים ההורים משתפים את ילדם בני 16 בכאב שלהם? למה הם לא עושים את זה בד``כ ? מה ילדם לא מספיק טוב? לדעתי או למיטב הבנתי הם לא עושים את זה מתוך אהבה , מתוך רצון לגונן על ילדם, לא להעמיס עליו בשלב הזה עומס נוסף על בעיותיו. כך אני אישית מרגישה לגבי הפורום,כי אולי חלק מהצעירים אכן יוכלו להתמודד עם בעיותיי הכואבות , שאגב לצערי גם נפלו עלי בגיל מוקדם מידי בחיי, אבל חלק ברור שלא ואני עלולה בחשיפת כאבי לגרום להם נזק, עומס ולכן נמנעת מלחשוף את כאבי , וכך נוצר מצב לא טוב לי ולא טוב להם. נסה לחשוב על זה בצורה הזו ולקבל בהבנה. רחל-נשמה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הי טיפ

כתבתי פחות או יותר למה הכוונה, אז אתה יכול לקרוא את ההודעה שבה פתחנו את הפורום, כדי להבין. ומעבר לזה, אם תרצה לשאול משהו - אז בבקשה.

למעלה