מה זה החרא הזה?

WindWar

New member
מה זה החרא הזה?

חבילת חברות תומך גינדיס פרטי שחקן: 38569 המערכת זיהתה שמחקת עוגיות יותר מ-3 פעמים ולכן לא תוכל להמשיך לשחק במדינה שלך עד שתרכוש לה תומך. (עצם הרכישה תומך בנו כדי לבנות משחקים חדשים...תודה לכם) חבילת החברות תומך גינדיס תקנה לך במשך התקופה שתהיה חבר לעשות את הדברים הבאים: * לשלוח הודעה ביחסים כל 3 דקות. * להכניס דגל בברית שלך וגם במדינה שלך. (תמונות נפרדות) * כל יום לא תצטרכו ללחוץ על תורים אקסטרה או לטלפן על מנת לקבל את הבונוס היומי, כי באופן אוטומטי המערכת תלחץ בשבילכם על התורים אקסטרה ותוסיף לכם את הבונוס של מערכת הטלפון. (יופיע לכם כפתור בדף תורים אקסטרה ועליו תצטרכו ללחוץ פעם ביום) * אם המדינה שלך הפסידה אז תהיה לך אפשרות להעביר את כל הטכנולוגיות** + חבילות ה-SMS שרכשת + חבילת החברות תומך גינדיס למדינה החדשה שפתחת. (כל עוד החברות פעילה) ** אם יש לך יותר מ-20 טכנולוגיות מרגלים ואנטי מרגלים אז תקבל מקסימום 20 טכנולוגיות מרגלים ואנטי-מרגלים. *** להזכיר לך אם הפסדתם במשחק תוכלו להעביר את הטכנולוגיות שלכם למדינה חדשה רק 3 פעמים בכל 30 יום! (הזמן של התומך ימשיך לעבור גם אם הפסדתם והוא לא נעצר) העלות היא לפי תקופת חברות וזה תלוי בכם כמה זמן אתם רוצים לקבל את ההטבות הללו! זמן חברות חודש 3 חודשים שנה תוספות גלישה בלי פרסומות בלי הגבלת זמן גלישה בלי פרסומות + חדשות עולמיות בלי הגבלת זמן אחרי קבלת התשלום יתבצע עדכון למדינה שלך באופן אוטומטי. (יש להמשיך אחרי התשלום על ידי לחיצה על הכפתור continue). במידה ולא עודכן לכם אוטומטית אז יש לחכות שמנהל המשחק יעדכן לכם באופן ידני. אנחנו מודים לכם על התמיכה בנו. עד שפוצצתי את קומנדוס בקיצר חרא אני עם כסף פנוי

WindWar

New member
7 ירדו מכח 16T לכח 3T

חח נכנסו בי כלליות הייתי 40/40/20 נשאר לי 20 מליון טנקים המדינה הזאת זאת מדינת מזל . שאלעד הביא לי אותה הוא אמר לי - תדע לך אחי שמור היטב על המדינה זאת מדינת מזל כל פעם היא שורדת .

avivmimon18

New member
7 מדינות בכוח 16T נתנו בך כלליות....

ולא מתתה?
תביא את המיספר שלך אני חייב לראות את זה

WindWar

New member
חח 5 בערך טעיתי לא 7

זה התחיל שמחקתי קומנדוס באטומים ושתקפתי אחד אוויריות , ואז הם קפצו עליי, המזל שכניראה נפל המשחק או שנגמר להם התורים כי הם השאירו לי רק 48 מליון טנקים מתוך איזה 7 מליארד אני חושב חח ואז התאזנתי בחזרה\=

למעלה