מה זה החלון הזה??!

kobebas

New member
מה זה החלון הזה??!

שלום גלשתי לי להנאתי באינטרנט ופתאום עולה לי חלון מוזר של שם משתמש וסיסמא שאני צריך להקיש!!! צירפתי תמונה. מקווה שתגידו לי מה זה אומר תודה

ghost7

New member
לא יודע

ואם לא מדובר באתר שאני יודע שיש בו כניסה לחברים- אז מעדיף להיות "פאראנואיד", ולהמנע מלחיצה על כל שטח שהוא באותו חלון, כולל ה"איקס" לסגירה. מעדיף לסגור אותו דרך alt+f4, או אפילו- דרך task manager.

B Ran

New member
זה אומר שאתה

מנסה להכנס לאתר שדורש שם משתמש וסיסמה כדי להתחבר אליו ואם אין לך הרשאות כאלה אתה לא יכול להכנס אליו.

ghost7

New member
בעקרון כן

אבל שים לב- לפי הצילום החלון מופיע "על" דף בגוגל, או משהו דומה. לפני כניסה לאתר ספציפי. (וכפי שכתבתי- גם באתרים לא מוכרים- אני חשדן).

izik79

New member
האם ניסית להיכנס לאתר הנ"ל?

אם כן, הרי שאתה חייב סיסמה כפי שאמרו כאן למעלה. אם לא - הרי שצריך לבדוק מדוע המחשב מנסה להתחבר אוטומטית לאותו אתר. ולשם כך צריך לבצע סריקה מקיפה לרוגלות במחשב (ואולי גם לוירוסים) בהצלחה!

kobebas

New member
זה היה בYNET

נכנסתי לאתר YNET ואז זה הופיע. זה מאוד מוזר. המחשב שלי מוגן בפיירוול ובתוכנה ZONE ALARM. אני מדי יום מפעיל סריקת רוגלות ולא היה שום דבר יוצא דופן. אני חייב לציין שזה היה גם במחשב של חבר שלי וגם במחשב השני שיש לי בבית.... לא ניסיתי להכנס לשום אתר שמחייב סיסמא ומשתמש... כמובן שלא לחצתי על כלום אבל כמו שאתם רואים, בכותרת של החלון הזה רשום שם MARKET זאת אומרת שזה שייך לחברת מכירות או משהו כזה..... אולי עוד מישהו?!

dAs iNc0gNiTo

New member
../images/Emo27.gif כנס ../images/Emo37.gif

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=253&msgid=24666636 החלון שקפץ לך זה כמו כל דבר רגיל באינטרנט: Ad-ware,spyware וכל השטויות האלה ... תפעל לפי מה שרשום בלינק שהבאתי לך, ובנוסף לזה תעשה כך: Tools >> internet options >> Privacy >> Advanced >> "V" - override automatic cookie handling 1st party cookies - accpet 3rd party cookies - block "V" - Always allow session cookies "OK"

למעלה