מה המצב חבר'ס?

FashiBoy

New member
מה המצב חבר'ס?

אהלן חבר'ה.. אני פאשי ממחוז צפון...בוגר קורס משצים 03 וסיור וניווט ב' 04(כבוד!) מקווה שיהיה פה נחמד בפורום...אז תציגו קצת את עצמכם..שנדע במי מדובר:) וד"א, מחוז צפון אימפרייה...

ophirein

New member
אני לא מאמין - אנשים חדשים בפורום!

חברים, זה לא בריא לו
חחחחחחחחחח סתם........ ברוכה הבאה
אני אופיר ואני ממחוז ירושלים שליט"א.......... אני עברתי קורס משצים בצלמון 2003 (כבוד א') וקורס סיו"ן א' 2004 (כבוד ב'!) אמממממממ את מאד מוזמנת להצטרף לקהילת הגולשים הקבועים בפורום, המונה בערך
5 גולשים, או אולי אפילו 4
תיקון קל להודעה שלך: - מחוז ירושלים אימפריה! נ.ב. אם את מכירה כל זכר למישהו שעשה את קורס המשצים בבסיס הגדנע בצלמון 2003, תגידי לי! תודה

ניצניזם

New member
אהלן פאשי!! :) נעים מאוד..

אני ניצן.. ממחוז ירושלים.. עברתי את קורס 2003 ואת קורס סי"ון ב'וערה ב-2004- כי 5 זה משו אש.. :) הדרכתי גם ב-2004... וזייהו! ברוך הבא לפורום המגניבולי שלנו!! אגב.. איזה סיון היית בג'וערה? אוהבת ניצניזם! :)

FashiBoy

New member
אני רואה שהירושלמים פה בשליטה...

הייתי בסיון ב'...דרך אגב היו לנו אותם מדריכים...,המפקדת שלי הייתה עדי.. ואני מתכנן לצאת להישרדות.. למרות שבתכל'ס עכשיו כל של"ח זה הישרדות שתיכנס וועדת דוברת...לצערי:(

ניצניזם

New member
מה?? מאיפה שמעת את זה? למה?

פרטים פליז!! :) זה לא יהיה מפתאום.. משצים יהיו כרגיל...

Spidi man

New member
זה לא חדש...

אני זוכר שכבר עשינו על זה דיון בפורום לא מזמן. דו"ח דוברת יגמור לדעתי את של"ח.

דורמון

New member
איזה זנות זה...

הדו"ח המפגר הזה יהרוס כל חלקה טובה שעוד נשארה בבתי הספר...

לפאשי

פאשיייייייייייייייי חחחחחח אתה מהמחוז שליייי מנצרת עליתתת חחחח להבב מה איתך מה קורה? זאת טל אדרימעפולה ולא טל כהן..... המרוקאית חחח מה קורה תגיד אתה בא לקורס הישרדות? קיבלת בכלל מכתב בדואר? תתחבר אליי לאייסי 194317380

למעלה