מה המצב אנשים?

הפנדה

New member
מה המצב אנשים? ../images/Emo13.gif

בתור חובב מושבע,שראה את הסדרה וגם את הסרט שהתחיל והסרט שיסגור את עונה 10 רציתי לדעת מה אתם חושבים שיהיה הדבר הבא בעולם הסטארגיט? קראתי איפה שהוא שמתוכננת סדרה חדשה בשם עולם הסטארגייט שתתרכז בשברון 9,מה זה השברון הזה לא הבנתי עדין... אם הייתי יכול ליצור סדרה חדשה הייתי יוצר סדרה שתתחיל 5 שנים אחרים סוף עונה 10,שבה בני אדם איך שהוא התגבשו לכדי מדינה אחת,אבל בואו נהיה פרקטים זה לא יקרה,אז בואו נאמר שהאו"ם לקח פיקוד על הסטארגייט וכל העולם מזרים לכך כספיים, ולבני האדם יש כבר כמה משחתות. והסדרה עוקבת אחר המשחתת החדשה מדגם "גולית" שהיא גדולה יותר מהספינות כגון "אודיסה" ויש לה סטארגייט משלה. בפרק הראשון רואים איך מלחמה שמתרחשת בגלקסיה אחרת ושגולית מגיעה לעזרה ובמהלך הקרב הסופר סטארגייט מושמד ובעקבות פיצוץ החללית נזרקת רחוק מאוד ועל הצוות לנסות לאתר איפה הם,ויש מלא אוהבים. אפשר לומר שזה כמו אטלנטיס רק שהעיר מרחפת לה בחלל כל הזמן בצורת ספינה. נחמד או לא? (אל תסכלו אותי רק אה...)

אריקKS

New member
השברון התשיעי

זו המרכזיה הם מחייגים בטעות 9 שברונים ומגיעים לקו ההוטליין הסטאר-גייטי שבו יש תשדורת שמסבירה על השימוש בשער... (לא בדיחה שלי) http://boards.sonypictures.com/boards/showthread.php?t=25022 if you want to dial to pegasus, press one... if you want them to dial to pegasus for you, press two...

למעלה